Відгуки
Цвет как на картинке, сзади кружево, размеру также соответствует. Спасибо магазину!.. ...»
Очень удобные,приятные к телу трусики.Качество отличное. Носятся хорошо , рекомендую... ...»
Трусики Detra - Jasmine Lingerie
Автор: Виктория
Мягкие и отличные трусики...очень приятные... ...»
Отличное качество бюстгальтера. Грудь держит идеально... ...»
Трусики MARTY - Jasmine Lingerie
Автор: Наталия Достоевская
Трусы очень приятные к телу, почти бесшовные. Благодарю магазину за шикарное обслуживание... ...»
Покупаю эту модель колгот уже второй год - носятся на ура! Доставили на третий день после заказа -спасибо!.. ...»
Качество хорошее- действительно х/б. Размер в размер подошли. Выполнены аккуратно. .. ...»
Комплект MILY - Jasmine
Автор: Татьяна
Комплект очень красивый, качество как всегда на высоте... ...»

Акції

Вигляд: Список / Сітка
На сторінці:
Сортувати:
Пояс AMELIA - Jasmine Lingerie
40%
Спокусливий пояс для панчіх AMELIA з мережива, з регульованою посадкою на талії, з елегантними тримачами в атласних стрічках. ..
199 грн 119 грн
Бразиліани Matilde - Jasmine Lingerie
40%
Трусики бразиліан Matilde виконані з французького полотна з ніжним квітковим принтом. Колір - сірий/рожевий. Ластовиця - 100% бавовна. ..
199 грн 119 грн
Бралет COVA - Jasmine Lingerie
40%
М'який бюстгальтер без каркасів - бралет. Виріб виконано з італійського принтового полотна і сітки. Колір - чорний/білий. ..
399 грн 239 грн
Бралет EMIS - Jasmine Lingerie
40%
Ультрамодний бралет - м'який бюстгальтер без каркасів з елегантного мережива. Колір - молочний. ..
429 грн 258 грн
Бралет EMIS - Jasmine Lingerie
40%
Ультрамодний бралет - м'який бюстгальтер без каркасів з елегантного мережива. Колір - чорний. ..
429 грн 258 грн
Бралет EMIS - Jasmine Lingerie
40%
Ультрамодний бралет - м'який бюстгальтер без каркасів з елегантного мережива. Колір - хвоя. ..
429 грн 258 грн
Бралет JANN - Jasmine Lingerie
40%
М'який бюстгальтер без каркасів - бралет - із елегантного мережива. Колір - червоний. ..
449 грн 269 грн
Бюстгальтер ALAN - Jasmine Lingerie
40%
Бюстгальтер ALAN "push-up" з формованими чашками і гелевим наповненням, внутрішня сторона чашки обшита бавовною. Прикрашений італійською вишивкою. Знімні регульовані бретелі. Задня частина моделі оформлена з прозорого матеріалу. Підкреслить чуттєвість і жіночність. Відмінний варіант, як для повсякденного носіння, так і в якості нижньої білизни для весілля. ..
439 грн 263 грн
Бюстгальтер AMOR - Jasmine Lingerie
40%
Бюстгальтер "push-up" балконет з формованими чашками з ефектом шовкового блиску. Внутрішня деталь чашки з бавовни, знімні бретелі.Просиліконена гумка по краю пояса, бічні підсилювачі і ідеальна посадка дозволяє бюстгальтеру "триматися" без бретелей навіть на великий розмір. ..
389 грн 234 грн
Відгуків: 1
Бюстгальтер AMOR - Jasmine Lingerie
40%
Бюстгальтер "push-up" балконет з формованими чашками з ефектом шовкового блиску. Внутрішня деталь чашки з бавовни, знімні бретелі.Просиліконена гумка по краю пояса, бічні підсилювачі і ідеальна посадка дозволяє бюстгальтеру "триматися" без бретелей навіть на великий розмір. ..
389 грн 234 грн
Бюстгальтер ENDY - Jasmine Lingerie
40%
Бюстгальтер "push-up" балконет з вкладишами, підіймає і підкреслює груди. Бретелі незнімні. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Виріб виконано з елегантного мережива. Колір - азалія. ..
349 грн 209 грн
Бюстгальтер IVET - Jasmine Lingerie
40%
Бюстгальтер "push-up" балконет з вкладишами, підіймає і підкреслює груди. Бретелі незнімні. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Колір - аметист. ..
399 грн 239 грн
Бюстгальтер IVET - Jasmine Lingerie
40%
Бюстгальтер "push-up" балконет з вкладишами, підіймає і підкреслює груди. Бретелі незнімні. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Колір - рожевий кварц. ..
399 грн 239 грн
Відгуків: 1
Бюстгальтер JANN - Jasmine Lingerie
40%
Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками з вкладишами і знімними бретелями. Італійська вишивка. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Колір - білий/фіолетовий. ..
589 грн 353 грн
Бюстгальтер LORI - Jasmine Lingerie
40%
Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками, внутрішня деталь чашки з бавовни, знімні бретелі. Модель з ефектом шовкового блиску. Колір - темно-червоний. ..
299 грн 179 грн
Відгуків: 2
Бюстгальтер LORI - Jasmine Lingerie
40%
Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками, внутрішня деталь чашки з бавовни, знімні бретелі. Модель бежевого кольору з ефектом шовкового блиску. ..
299 грн 179 грн
Відгуків: 1
Бюстгальтер NIGA - Jasmine Lingerie
40%
Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками з вкладишами, внутрішня деталь чашки з бавовни, не знімні бретелі. Виріб виконано з принтованого італійського полотна чорного кольору. ..
499 грн 299 грн
Бюстгальтер TOJA - Jasmine Lingerie
40%
Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками з ефектом шовкового блиску. Модель з вкладишами, внутрішня деталь чашки з бавовни, знімні бретелі. Колір - темно-червоний. ..
399 грн 239 грн
Відгуків: 1
Бюстгальтер TOJA - Jasmine Lingerie
40%
Класичний бюстгальтер, незамінна річ у гардеробі будь-якої жінки. Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками з ефектом шовкового блиску. Модель з вкладишами, внутрішня деталь чашки з бавовни, знімні бретелі. ..
399 грн 239 грн
Комплект COVA - Jasmine Lingerie
40%
Комплект нижньої білизни COVA від Жасмин Лінжері з італійського принтового полотна і сітки. Колір - чорний/білий. М'який бюстгальтер без каркасів - бралет. Трусики стрінг. Ластка з бавовни. Також можна скомплектувати з трусиками сліп міні (ціна комплекту зміниться в залежності від обраних трусиків). ..
636 грн 382 грн
Комплект EMIS - Jasmine Lingerie
40%
Комплект нижньої білизни EMIS від Жасмин Лінжері. Колір - хвоя. Ультрамодний бралет - м'який бюстгальтер без каркасів з елегантного мережива. Трусики бразиліан. Ластка з бавовни. Також можна скомплектувати з трусиками сліп міді, стрінгами (ціна комплекту зміниться в залежності від обраних трусиків). ..
658 грн 395 грн
Комплект EMIS - Jasmine Lingerie
40%
Комплект нижньої білизни EMIS від Жасмин Лінжері. Колір - молочний. Ультрамодний бралет - м'який бюстгальтер без каркасів з елегантного мережива. Трусики бразиліан. Ластка з бавовни. Також можна скомплектувати з трусиками сліп міді, стрінгами (ціна комплекту зміниться в залежності від обраних трусиків). ..
658 грн 395 грн
Комплект EMIS - Jasmine Lingerie
40%
Комплект нижньої білизни EMIS від Жасмин Лінжері. Колір - чорний. Ультрамодний бралет - м'який бюстгальтер без каркасів з елегантного мережива. Трусики сліп із завищеною талією. Ластка з бавовни. Також можна скомплектувати з трусиками стрінг або бразиліанами (ціна комплекту зміниться в залежності від обраних трусиків). ..
718 грн 431 грн
Комплект ENDY - Jasmine Lingerie
35%
Комплект нижньої білизни ENDY від Jasmine Lingerie виконаний з елегантного мережива. Колір - азалія. Бюстгальтер "push-up" балконет з вкладишами, підіймає і підкреслює груди. Бретелі незнімні. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Трусики бразиліан. Ластовиця - 100% бавовна. Також можна скомплектувати з трусиками сліп міні, максі або стрінгами (ціна комплекту зміниться в залежності від обра..
498 грн 324 грн
Комплект IVET - Jasmine Lingerie
40%
Трусики у розмірі: стрінги - S, M, L, XL; бразиліани - S, M. Комплект нижньої білизни IVET від Jasmine Lingerie виконаний з елегантного мережива. Колір - рожевий кварц. Бюстгальтер "push-up" балконет з вкладишами, підіймає і підкреслює груди. Бретелі незнімні. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Трусики бразиліан. Ластовиця - 100% бавовна. Також можна скомплектувати з трусиками сліп м..
598 грн 359 грн
Комплект IVET - Jasmine Lingerie
40%
Комплект нижньої білизни IVET від Jasmine Lingerie виконаний з елегантного мережива. Колір - аметист. Бюстгальтер "push-up" балконет з вкладишами, підіймає і підкреслює груди. Бретелі незнімні. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Трусики бразиліан. Ластовиця - 100% бавовна. Також можна скомплектувати з трусиками сліп міді або стрінгами. ..
598 грн 359 грн
Комплект JANN - Jasmine Lingerie
40%
Першу ноту в образі грає розкішний комплект нижньої білизни. JANN - ваш обеззброюючий модний хід і головний секрет стильної переваги. Бюстгальтер браллет і привабливе червоне фактурне мереживо - головні інгредієнти білизняного шедевра JASMINE. Трусики бразиліан. Також можна скомплектувати з трусиками сліп міді, стрінгами (ціна комплекту зміниться в залежності від вибраних трусиків). ..
708 грн 425 грн
Комплект JANN - Jasmine Lingerie
40%
Комплект нижньої білизни JANN від Jasmine Lingerie, колір - білий/фіолетовий. Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками з вкладишами і знімними бретелями. Італійська вишивка. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Трусики бразиліан. Ластовиця - 100% бавовна. Також можна скомплектувати зі стрінгами (ціна комплекту зміниться в залежності від обраних трусиків). ..
828 грн 497 грн
Пояс VIOLINA - Jasmine Lingerie
40%
Спокусливий пояс для панчіх з регульованою посадкою на талії, з елегантними тримачами в атласних стрічках. Виріб виконано з вишуканого італійського атласу і елегантного мережива. Колір - пудра. ..
479 грн 287 грн
Трусики стрінг CATRYN - Jasmine Lingerie
40%
Трусики стрінг. Ластовиця з бавовни. Виріб виконано із елегантного мережива в двох кольорах - білого з блакитним узором. ..
149 грн 89 грн
Трусики стрінг CHARON - Jasmine Lingerie
40%
Трусики стрінг з м'якої мікрофібри і елегантного мережива. Ластовиця з бавовни. Колір - фраппе. ..
149 грн 89 грн
Трусики стрінг Randy - Jasmine Lingerie
40%
Трусики стрінг. Виріб виконано з італійського принтованого полотна і сітки. Ластка з бавовни. Колір - чорний/білий. ..
237 грн 142 грн
100230 Бюстгальтер - Milavitsa
9%
Бюстгальтер з еластичного полотна, трикотажного полотна і ламінованого матеріалу, без каркасів. М'які чашки з потрійним членуванням. Застібка спереду. Пружні пластини в бічних деталях стану. Розширена бретель. Конструкція розроблена спеціально для жінок з пишними формами для підтримки великих грудей. Для комплектації можна використовувати трусики 260500, 230500, 260140, 260510, 260210. ..
639 грн 579 грн
102770 Бюстгальтер - Milavitsa
12%
Бюстгальтер з еластичного жаккардового трикотажного полотна, функціонального еластичного трикотажного полотна і еластичного мережива, На кісточках. М'які чашки з потрійним членуванням і бічний коректує деталлю надають грудей красиву форму. Бюстгальтер ідеальний для пишних форм. Для комплектації можливо використовувати трусики 260540, 260550. ..
669 грн 591 грн
104080 Бюстгальтер - Milavitsa
6%
Бюстгальтер з еластичного полотна, еластичного сітчастого полотна, мереживного полотна, ламінованого матеріалу. Без каркасів, бавовняна підкладка чашок. ..
547 грн 514 грн
104081 Бюстгальтер - Milavitsa
10%
Бюстгальтер з еластичного полотна, еластичного сітчастого полотна, мереживного полотна, ламінованого матеріалу. Без каркасів, бавовняна підкладка чашок. ..
607 грн 545 грн
105910 Бюстгальтер - Milavitsa
9%
Бюстгальтер з еластичного трикотажного і еластичного полотна, на каркасах. М'які чашки з потрійним діагональним членуванням. Бретелі - незнімні. Чотири ряди гачків. ..
513 грн 467 грн
107180 Бюстгальтер - Milavitsa
5%
Бюстгальтер з еластичності мереживного полотна, нееластичного мережива і еластичного трикотажного полотна, на каркасах. М'які чашки з потрійним діагональним членуванням, на підкладці з еластичності трикотажного полотна. Декоративна прозора вставка на центральній деталі бюстгальтера. Оздоблення - бантики. Чотири ряди гачків. Для комплектації можна використовувати труси 257180, 260560. ..
609 грн 579 грн
112830 Бюстгальтер - Milavitsa
10%
Бюстгальтер з еластичного полотна, трикотажного полотна і еластичного мережива. На каркасах. М'які чашки з потрійним діагональним членуванням. Оздоблення - бантики. Застібка в 4 ряди гачків. Можна комплектувати з трусиками 260390, 230390, 260200, 230200, 260490. ..
443 грн 397 грн
115570 Бюстгальтер - Milavitsa
5%
Бюстгальтер з еластичного трикотажного полотна і еластичного мережива, на каркасах. М'які чашки з подвійним членуванням і бічною корегуючою деталлю. Нижні та бокові деталі чашок на підкладці з еластичного сітчастого полотна. Оздоблення - бантики. Застібка на 2 гачка в 4 ряди. ..
443 грн 420 грн
116180 Бюстгальтер - Milavitsa
14%
Бюстгальтер "балконет" з нееластичного мереживного полотна і нееластичного мережива і еластичного трикотажного полотна, на каркасах. Нижні деталі чашок на дубляжі з тонким поролоном і бавовною. Пружні пластини в бічних деталях стану. Оздоблення - бантики. Застібка на 2 гачка в 4 ряди. Для комплектації можна використовувати труси 257180, 260560. ..
599 грн 514 грн
116181 Бюстгальтер - Milavitsa
11%
Бюстгальтер "балконет" з нееластичного мереживного полотна і нееластичного мережива і еластичного трикотажного полотна, на каркасах. Нижні деталі чашок на дубляжі з тонким поролоном і бавовною. Пружні пластини в бічних деталях стану. Оздоблення - бантики. Застібка на 2 гачка в 4 ряди. На відміну від моделі 116 180, нижня деталь чашок покрита основним полотном, а не мереживом.   Для..
547 грн 489 грн
117180 Бюстгальтер - Milavitsa
6%
Бюстгальтер з еластичного мереживного полотна, нееластичного мережива і еластичного трикотажного полотна, на каркасах. М'які чашки з потрійним діагональним членуванням, на підкладці з нееластичного трикотажного полотна. Декоративна прозора вставка на центральній деталі бюстгальтера. Оздоблення - бантики. Застібка на 2 гачка в 4 ряди, що дозволяє зручно застебнути бюстгальтер і забезпечить комфо..
511 грн 482 грн
117321 Бюстгальтер - Milavitsa
13%
Бюстгальтер "балконет" з кишеньками для вкладишів "пуш-ап", на каркасах, виконаний з еластичного трикотажного полотна, еластичного мережива, еластичного жаккардового полотна. Чашки на дубляжі з бавовною, знімні бретелі. Застібка на 4 ряди гачків. Комплектується з трусиками 260540, 260550. ..
642 грн 559 грн
118180 Бюстгальтер - Milavitsa
7%
Дуже комфортний бюстгальтер з м'якими чашками без кісточок. Виконаний з вишитого бавовняного полотна і еластичного трикотажного полотна з вмістом бавовни. Пружні пластини в бічних деталях для додаткового комфорту і запобігання скручування. Широкі бретельки. М'які чашки з потрійним Т-образним кроєм і бічний коректує деталлю добре підтримують великі груди. Нижні деталі чашок на ніжній підкладці з..
513 грн 476 грн
119120 Бюстгальтер для годуючих мам- Milavitsa
11%
Бюстгальтер для годуючої матері з нееластичного і еластичного трикотажних бавовняних полотен, без каркасів. Чашки на підкладці з трикотажного бавовняного полотна, відстібаються деталі. Додаткові коригувальні деталі з подвійного дубльованого бавовняного полотна. ..
548 грн 488 грн
119141 Бюстгальтер - Milavitsa
6%
Бюстгальтер з еластичного сітчастого полотна, на каркасах. Формовані чашки з тканого, багатошарового, формоустійкого, пластичного матеріалу нового покоління з внутрішнім шаром з мультифіламентних нитки - монофіла. Оздоблення - мереживні вставки. Для комплектації можливо використовувати трусики 260390, 230390, 260200, 230200, 260490. ..
639 грн 599 грн
120120 Бюстгальтер - Milavitsa
9%
Бюстгальтер "балконет" з ефектом пуш-ап з еластичного трикотажного полотна і еластичного мережива, на каркасах. Жорсткі формовані чашки з вбудованим пуш-апом. Пружні пластини в бічних деталях стану. Знімні бретелі. Оздоблення - атласний бантик. Для комплектації можна використовувати трусики 260170, 260480 і трусики-стринг 260190. ..
639 грн 579 грн
122770 Бюстгальтер - Milavitsa
5%
Бюстгальтер з еластичного жаккардового трикотажного полотна, функціонального еластичного трикотажного полотна і еластичного мережива, на кісточках. М'які чашки з потрійним членуванням і бічною коригуючою деталлю. Для комплектації можливо використовувати труси 260540, 260550. ..
579 грн 549 грн
122910 Бюстгальтер - Milavitsa
10%
Бюстгальтер з еластичного трикотажного полотна, нееластичного трикотажного полотна і еластичного мережива. На каркасах. М'які чашки з потрійним діагональним членуванням. Оздоблення - атласні бантики. Потрійне членування чашки, забезпечує ідеально округлі форми і зручну посадку. Для комплектації можливо використовувати труси 260380, 230380, 260210, 230210, 260240. ..
442 грн 398 грн
122920 Бюстгальтер - Milavitsa
5%
Бюстгальтер з еластичного полотна, сітчастого трикотажного полотна, ламінованого матеріалу і еластичного мережива, Без кісточок. Маечного тип стану, бавовняна підкладка, пружні пластини в бічних деталях стану. Для комплектації можливо використовувати труси 260380, 230380, 260210, 230210, 260240. ..
513 грн 489 грн
122930 Бюстгальтер - Milavitsa
8%
Бюстгальтер з еластичного полотна і еластичного мережива, еластичного сітчастого полотна, трикотажного полотна. На каркасах. М'які чашки з подвійним членуванням. Нижні деталі чашок на підкладці з нееластичного трикотажного бавовняного полотна. Оздоблення - атласні бантики. Для комплектації можливо використовувати труси 260380, 230380, 260210, 230210, 260240. ..
511 грн 469 грн
124040 Бюстгальтер - Milavitsa
11%
Бюстгальтер з еластичного полотна, трикотажного полотна і ламінованого полотна з бавовною на нижніх і бічних деталях чашки. Без каркасів. Розширена бретель. Оздоблення - тасьма з ефектом "мережки" і бантик на центральній деталі бюстгальтера. Аналог моделі 12404. ..
444 грн 396 грн
124080 Бюстгальтер - Milavitsa
10%
Бюстгальтер з еластичного полотна, еластичного сітчастого полотна, мереживного полотна, ламінованого матеріалу. Без каркасів, бавовняна підкладка чашок. ..
442 грн 396 грн
124151 Бюстгальтер - Milavitsa
15%
Бюстгальтер "супер пуш-ап" з еластичного трикотажного полотна. На кісточках. Жорсткі формовані чашки. Незнімні бретелі. Оздоблення - підвіска. Застібка в 4 ряди гачків. Для комплектації можна використовувати труси 230250, 230280, 230260, 260110. ..
643 грн 549 грн
124180 Бюстгальтер - Milavitsa
9%
Бюстгальтер з еластичного формоустійкого полотна з мультифіламентної нитки - монофіла, еластичного полотна і трикотажного полотна. На каркасах. Формовані чашки. Оздоблення - підвіска. Для комплектації можна використовувати труси 260500, 230500, 260140, 260510. ..
606 грн 549 грн
124291 Бюстгальтер - Milavitsa
16%
Бюстгальтер "пуш-ап" з еластичного трикотажного полотна і еластичного мережива. На кісточках. Жорсткі формовані чашки. Для комплектації можна використовувати труси-стринг 260170, 260480, 260190. ..
583 грн 489 грн
124292 Бюстгальтер - Milavitsa
8%
Бюстгальтер з формованою чашкою. На каркасах. Модель являє собою відмінний приклад нової класики - лаконічного дизайну, який адресований сучасним і впевненим у собі дівчатам. Для комплектації можливо використовувати трусики 260400, 260440, 260450. ..
606 грн 555 грн
127500 Бюстгальтер - Milavitsa
8%
Бюстгальтер з еластичного трикотажного полотна, нееластичною вишивки і еластичного сітчастого полотна, на каркасах. М'які чашки з потрійним діагональним членуванням. Маечного тип стану. Оздоблення - бантики. Чотири ряди гачків. Для комплектації можна використовувати трусики 265320, 265330, 260520. ..
506 грн 464 грн
127510 Бюстгальтер - Milavitsa
10%
Бюстгалтер "балконет" з нееластичного трикотажного полотна, нееластичною вишивки і еластичного сітчастого полотна, на каркасах. Нижні деталі чашок на дубляжі з бавовною. Знімні бретелі. Оздоблення - бантик. Для комплектації можна використовувати трусики 265320, 265330, 260520. Заміна старої моделі 12751 ..
606 грн 544 грн
127520 Бюстгальтер - Milavitsa
11%
Бюстгальтер з еластичного вишитого полотна, нееластичною вишивки і еластичного сітчастого полотна. На каркасах. М'які чашки з потрійним діагональним членуванням. Оздоблення - бантики. Для комплектації можна використовувати трусики 265320, 265330, 260520. ..
546 грн 487 грн
130040 Бюстгальтер - Milavitsa
8%
Бюстгальтер без каркасів. М'які чашки з подвійним членуванням на підкладці з нееластичного трикотажного бавовняного полотна. ..
396 грн 366 грн
14101 Постільна білизна поплін - Вілюта
10%
Комплект постільної білизни в приємних тонах з гарним квітковим малюнком: - Євро №6 (простирадло 220х240, підодіяльник 220х200, наволочка 70х70 – 2 шт.) Звертаємо Вашу увагу на те, що дизайн і комплектація товару на фото може частково відрізнятися від товару в упаковці. ..
649 грн 584 грн
1637 Постільна білизна поплін - Вілюта
10%
Комплект постільної білизни з простим, але оригінальним квітковим малюнком: - Полуторний (простирадло 214х150, підодіяльник 210х143, наволочка 70х70 – 2 шт.) Звертаємо Вашу увагу на те, що дизайн і комплектація товару на фото може частково відрізнятися від товару в упаковці. ..
470 грн 423 грн
1644 Постільна білизна поплін - Вілюта
10%
Комплект постільної білизни в світлих тонах з елегантним квітковим малюнком: - Полуторний (простирадло 214х150, підодіяльник 210х143, наволочка 70х70 – 2 шт.) - Двоспальний (простирадло 220х200, підодіяльник 210х175, наволочка 70х70 – 2 шт.) - Євро №6 (простирадло 220х240, підодіяльник 220х200, наволочка 70х70 – 2 шт.) Ціна комплекту зміниться в залежності від обраного розміру. ..
470 грн 423 грн
2046 Трусики сліп - Donella
15%
Високі трусики сліп великого розміру, колір - білий, гумка в поясі і по вирізу ноги. Модель виконана з якісного матеріалу - бавовна. Чудовий варіант на кожен день. ..
66 грн 56 грн
2046Q Трусики сліп - Donella
14%
Високі трусики сліп великого розміру, колір - чорний, гумка в поясі і по вирізу ноги. Модель виконана з якісного матеріалу з бавовни - еластичного і достатнього тонкого, дуже приємного на дотик. Чудовий варіант на кожен день. ..
66 грн 57 грн
21114 Трусики сліп - Donella
26%
Трусики сліп персикового, тілесного, сірого чи молочного кольору з малюнком (зірки), по центру маленький бантик, по вирізу ноги мереживо. Низька посадка. Модель виконана з якісного матеріалу з бавовни - еластичного і достатнього тонкого, дуже приємного на дотик. Чудовий варіант на кожен день. ..
61 грн 45 грн
21249 Трусики сліп - Donella
35%
Трусики сліп молочного кольору з чудовим рожевим квітковим візерунком. Низька посадка. Модель виконана з якісного матеріалу з бавовни - еластичного і достатнього тонкого, дуже приємного на дотик. Чудовий варіант на кожен день. ..
55 грн 36 грн
21249 Трусики сліп - Donella
35%
Трусики сліп молочного кольору з чудовим бузковим квітковим візерунком. Низька посадка. Модель виконана з якісного матеріалу з бавовни - еластичного і достатнього тонкого, дуже приємного на дотик. Чудовий варіант на кожен день. ..
55 грн 36 грн
21256263B Трусики сліп - Donella
16%
Трусики сліп темно-синього кольору з малюнком (в горох або коми - потрібне вказати в коментарях), спереду широкий м'який пояс без гумки.  Добре підходять для вагітних завдяки відсутності гумки спереду. Модель виконана з якісного матеріалу віскози - еластичного і достатнього тонкого, дуже приємного на дотик. Чудовий варіант на кожен день. ..
61 грн 51 грн
21265 Трусики сліп - Donella
29%
В наявності розміри S, M, L, XL Трусики сліп білого кольору з модала з квітковим малюнком, по центру маленький бантик. Низька посадка. Модель виконана з якісного матеріалу Модал (Modal) - це модернізоване віскозне прядильне волокно, яке виробляється із целюлози, що отримується з деревини. Розривна міцність його вище, ніж у віскози, а по гігроскопічності він перевершує бавовну (майже в 1..
56 грн 40 грн
Відгуків: 1
21286 Трусики сліп сірі - Donella
42%
Трусики сліп сірого кольору з чудовим абстрактним квітковим візерунком. Низька посадка. Модель виконана з якісного матеріалу з бавовни - еластичного і достатнього тонкого, дуже приємного на дотик. Чудовий варіант на кожен день. Звертаємо Вашу увагу на те, що квітковий малюнок білого кольору. ..
59 грн 34 грн
21286 Трусики сліп темно-сині - Donella
42%
Трусики сліп темно-синього кольору з чудовим абстрактним квітковим візерунком. Низька посадка. Модель виконана з якісного матеріалу з бавовни - еластичного і достатнього тонкого, дуже приємного на дотик. Чудовий варіант на кожен день. ..
59 грн 34 грн
21286 Трусики сліп фіолетові - Donella
39%
Трусики сліп фіолетового кольору з чудовим абстрактним квітковим візерунком. Низька посадка. Модель виконана з якісного матеріалу з бавовни - еластичного і достатнього тонкого, дуже приємного на дотик. Чудовий варіант на кожен день. ..
59 грн 36 грн
21287 Трусики сліп сірі- Donella
38%
Трусики сліп сірого кольору з чудовим квітковим візерунком. Виріб прикрашений маленьким бантиком по центру. Низька посадка. Модель виконана з якісного матеріалу з бавовни - еластичного і достатнього тонкого, дуже приємного на дотик. Чудовий варіант на кожен день. ..
58 грн 36 грн
Відгуків: 1
21289 Трусики сліп - Donella
33%
В наявності розміри M, L, XL, 2XL, під замовлення - S. Трусики сліп білого кольору з модалу, по центру маленький бантик. Низька посадка. Модель виконана з якісного матеріалу Модал (Modal) - це модернізоване віскозне прядильне волокно, яке виробляється із целюлози, що отримується з деревини. Розривна міцність його вище, ніж у віскози, а по гігроскопічності він перевершує бавовну (майже в..
57 грн 38 грн
21291 Трусики сліп - Donella
32%
Трусики сліп білого кольору з модала з квітковим фіолетовим малюнком, по центру маленький бантик. Низька посадка. Модель виконана з якісного матеріалу Модал (Modal) - це модернізоване віскозне прядильне волокно, яке виробляється із целюлози, що отримується з деревини. Розривна міцність його вище, ніж у віскози, а по гігроскопічності він перевершує бавовну (майже в 1,5 рази). На відміну від ..
59 грн 40 грн
21291 Трусики сліп - Donella
32%
Трусики сліп білого кольору з модалу з квітковим синім малюнком, по центру маленький бантик. Низька посадка. Модель виконана з якісного матеріалу Модал (Modal) - це модернізоване віскозне прядильне волокно, яке виробляється із целюлози, що отримується з деревини. Розривна міцність його вище, ніж у віскози, а по гігроскопічності він перевершує бавовну (майже в 1,5 рази). На відміну від бавов..
59 грн 40 грн
21305B Трусики сліп - Donella
21%
Трусики сліп з принтованного полотна в горошок, спереду широкий м'який пояс без гумки. Низька посадка. Добре підходять для вагітних завдяки відсутності гумки спереду. Модель виконана з якісного матеріалу віскози - еластичного і достатнього тонкого, дуже приємного на дотик. Чудовий варіант на кожен день. ..
56 грн 44 грн
21355B Трусики сліп - Donella
18%
Трусики сліп з принтованного полотна в ромашках, спереду широкий м'який пояс без гумки. Добре підходять для вагітних завдяки відсутності гумки спереду. Модель виконана з якісного матеріалу із бавовни - еластичного і достатнього тонкого, дуже приємного на дотик. Чудовий варіант на кожен день. ..
56 грн 46 грн
21373 Трусики сліп - Donella
22%
Трусики сліп з принтованного полотна з веселии метеликами. Низька посадка. Модель виконана з якісного матеріалу з бавовни - еластичного і достатнього тонкого, дуже приємного на дотик. Чудовий варіант на кожен день. ..
51 грн 40 грн
21373B Трусики сліп - Donella
18%
Трусики сліп з малюнком "метелики", спереду широкий м'який пояс без гумки. Низька посадка. Добре підходять для вагітних завдяки відсутності гумки спереду. Модель виконана з якісного матеріалу віскози - еластичного і достатнього тонкого, дуже приємного на дотик. Чудовий варіант на кожен день. ..
61 грн 50 грн
21428B Трусики сліп - Donella
19%
Трусики сліп з принтованного полотна з квітковим візерунком, спереду широкий м'який пояс без гумки. Добре підходять для вагітних завдяки відсутності гумки спереду. Модель виконана з якісного матеріалу із бавовни - еластичного і достатнього тонкого, дуже приємного на дотик. Чудовий варіант на кожен день. ..
52 грн 42 грн
21435 Трусики сліп - Donella
31%
Трусики сліп темно-синього кольору з малюнком -троянди. Низька посадка. Модель виконана з якісного матеріалу з бавовни - еластичного і достатнього тонкого, дуже приємного на дотик. Чудовий варіант на кожен день. ..
55 грн 38 грн
21435 Трусики сліп темно-сині - Donella
31%
Трусики сліп темно-синього кольору з прекрасним квітковим малюнком. Низька посадка. Модель виконана з якісного матеріалу з бавовни - еластичного і достатнього тонкого, дуже приємного на дотик. Чудовий варіант на кожен день. ..
55 грн 38 грн
Відгуків: 1
21440 Трусики сліп - Donella
35%
Трусики сліп з принтованного полотна темно-сірого кольору з квітковим малюнком (фіолетового або рожевого кольору). Низька посадка. Модель виконана з якісного матеріалу з бавовни - еластичного і достатнього тонкого, дуже приємного на дотик. Чудовий варіант на кожен день. ..
55 грн 36 грн
21441 Трусики сліп - Donella
34%
Трусики сліп з принтованого полотна в стилі "камуфляж". Виріб прикрашений маленьким бантиком по центру. Низька посадка. Модель виконана з якісного матеріалу з бавовни - еластичного і достатнього тонкого, дуже приємного на дотик. Чудовий варіант на кожен день. ..
58 грн 38 грн
21453 Трусики сліп - Donella
31%
Трусики сліп темно-синього кольору з бірюзовим або світло-рожевим абстрактним візерунком. Низька посадка. Модель виконана з якісного матеріалу з бавовни - еластичного і достатнього тонкого, дуже приємного на дотик. Чудовий варіант на кожен день. ..
55 грн 38 грн
21453 Трусики сліп - Donella
20%
Трусики сліп темно-синього кольору з персиковим абстрактним візерунком. Низька посадка. Модель виконана з якісного матеріалу з бавовни - еластичного і достатнього тонкого, дуже приємного на дотик. Чудовий варіант на кожен день. ..
55 грн 44 грн
21468 Трусики сліп - Donella
27%
Трусики сліп з принтованного полотна в сіру смужечку. Низька посадка. Чудовий варіант на кожен день. ..
55 грн 40 грн
21475 Трусики сліп - Donella
18%
Трусики сліп з принтованного полотна з дрібними написами. Низька посадка. Модель виконана з якісного матеріалу з бавовни - еластичного і достатнього тонкого, дуже приємного на дотик. Чудовий варіант на кожен день. ..
60 грн 49 грн
2165 Трусики сліп - Donella
33%
Трусики сліп з принтованного полотна. Виріб прикрашений маленьким бантиком по центру, в поясі і по вирізу ноги ажурна гумка. Низька посадка. Модель виконана з якісного матеріалу з бавовни - еластичного і достатнього тонкого, дуже приємного на дотик. Чудовий варіант на кожен день. ..
55 грн 37 грн
2165 Трусики сліп темно-сірі - Donella
40%
Трусики сліп темно-сірого кольору з квітковим малюнком, по центру маленький бантик. В поясі та по вирізу ноги ажурна гумка. Низька посадка. Модель виконана з якісного матеріалу з бавовни - еластичного і достатнього тонкого, дуже приємного на дотик. Чудовий варіант на кожен день. ..
58 грн 35 грн
Відгуків: 1
2171224 Трусики сліп - Donella
38%
Трусики сліп молочного кольору з чудовим квітковим малюнком, з іншого боку однотонна тканина. Низька посадка. Модель виконана з якісного матеріалу з бавовни - еластичного і достатнього тонкого, дуже приємного на дотик. Чудовий варіант на кожен день. ..
56 грн 35 грн
2171B Трусики сліп - Donella
23%
Трусики сліп білого кольору, спереду широкий м'який пояс без гумки. Добре підходять для вагітних завдяки відсутності гумки спереду. Модель виконана з якісного матеріалу із бавовни - еластичного і достатнього тонкого, дуже приємного на дотик. Чудовий варіант на кожен день. ..
52 грн 40 грн
2171WSB Трусики сліп - Donella
24%
Трусики сліп із ніжним квітковим малюнком та написом "Spring Smel". Низька посадка. Модель виконана з якісного матеріалу з бавовни - еластичного і достатнього тонкого, дуже приємного на дотик. Чудовий варіант на кожен день. ..
55 грн 42 грн
2196 Трусики сліп - Donella
19%
Трусики сліп білого кольору. Низька посадка. Модель виконана з якісного матеріалу з бавовни - еластичного і достатнього тонкого, дуже приємного на дотик. Чудовий варіант на кожен день. ..
59 грн 48 грн
22136 Трусики-шортики - Donella
31%
Трусики-шортики білого з сірим кольору з рослинним візерунком. Виріб прикрашено маленьким бантиком по центру. Низька посадка. Модель виконана з якісного матеріалу з бавовни - еластичного і достатнього тонкого, дуже приємного на дотик. Прекрасний варіант на кожен день. ..
58 грн 40 грн
23128 Майка - Donella
19%
Майка на тонких бретельках у світлих тонах з прекрасним квітковим візерунком. Модель виконана з якісного матеріалу з бавовни - еластичного і достатнього тонкого, дуже приємного на дотик. Відмінний варіант на кожен день. ..
122 грн 99 грн

Vivid.com.ua © 2018-2014