Меню
Кошик

Доставка

Доставка здійснюється по всій території України.

На даний момент доступні наступні види доставки:

Доставка на склад транспортної компанії: Нова Пошта, Інтайм, Укрпошта;

- Доставка кур'єром («до дверей»): Нова Пошта, Інтайм.

Якщо товар у наявності - терміни доставки 1-3 дні після підтвердження замовлення (через Укрпошту трохи довше); товар по передзамовленню відправляється через 5-10 днів. Після оформлення замовлення ми зв'яжемося з Вами в робочий час по телефону або по електронній пошті, для уточнення інформації за замовленням і номеру складу (відділення) транспортної компанії. Знайти найближчий до Вас склад можна на сайті перевізника.

Вартість доставки формується компанією-перевізником виходячи з габаритів і ваги товару, а також місця призначення доставки. Термін доставки може збільшуватися, якщо замовлення надійшло у вихідні або святкові дні. Ви завжди можете самостійно прорахувати вартість доставки за параметрами на сайті компанії-перевізника.

Відповідальність за збереження замовлення під час пересилання та доставки несе служба доставки.

Вартість доставки оплачує Покупець при отриманні. Для того, щоб забрати товар, необхідно звернутися у відповідне представництво Нової пошти з паспортом і номером декларації (повідомляє оператор магазину після відправки замовлення).

Увага! При отриманні товару Одержувач зобов'язаний мати при собі паспорт; у разі, якщо доставка оформлена на юридичну особу - довіреність від фірми в довільній формі з печаткою. Одержувач повинен знати номер декларації.

Увага! Час безкоштовного зберігання становить 3 дні, з моменту прибуття вантажу в місто одержувача. За кожний додатковий день стягується плата за зберігання, яка становить 10% від вартості пересилки.

У момент доставки товару, особа, що здійснює доставку, демонструє покупцю та/або одержувачу зовнішній вигляд та комплектність товару.

Покупець та/або одержувач у момент отримання товару отримує пакет документів на товар. Покупець та/або одержувач повинен підтвердити своїм підписом у документах Служби доставки, що не має претензій до зовнішнього вигляду та комплектності товару. Після приймання товару покупцем та/або одержувачем, наш інтернет магазин не приймає претензій по комплектності товару.

Наш інтернет-магазин зобов'язується докласти всіх зусиль для дотримання дати і часу доставки, вказаних у відповідному Замовленні, але не виключені затримки в доставці через непередбачені обставини, що сталися не з нашої вини.

Ризик випадкової загибелі або випадкового пошкодження товару переходить до покупця з моменту передачі йому Замовлення та проставлення одержувачем замовлення підписів в документах, що підтверджують доставку замовлення. У разі недоставки замовлення, наш магазин відшкодовує покупцеві вартість передплаченого покупцем замовлення та доставки після отримання підтвердження втрати замовлення від служби доставки.