Меню
Кошик

Трусики із завищеною талією

Один з останніх трендів - це завищена талія. Мода не обійшла стороною і нижню білизну. Висока талія відразу надає цьому фасону ретро-пікантність. Подібний силует, звичайно, буде добре виглядати під сукнями або спідницями і брюками з високою талією.

Бренд: Jasmine Lingerie
Один з останніх трендів - це завищена талія. Мода не обійшла стороною і нижню білизну. Висока талія відразу надає цьому фасону ретро-пікантність. Подібний силует, звичайно, буде добре виглядати під сукнями або спідницями і брюками з високою талією. Трусики із завищеною талією з м'яко..
179 грн. 107 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Один з останніх трендів - це завищена талія. Мода не обійшла стороною і нижню білизну. Висока талія відразу надає цьому фасону ретро-пікантність. Подібний силует, звичайно, буде добре виглядати під сукнями або спідницями і брюками з високою талією. Трусики із завищеною талією з спокусливої іт..
299 грн. 179 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Трусики із завищеною талією з принтованого французького полотна і елегантного мережива. Ластовиця з бавовни. Колір - темно-синій. ..
399 грн. 160 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Один з останніх трендів - це завищена талія. Мода не обійшла стороною і нижню білизну. Висока талія відразу надає цьому фасону ретро-пікантність. Подібний силует, звичайно, буде добре виглядати під сукнями або спідницями і брюками з високою талією.Трусики із завищеною талією з м'якої мікрофібри і ел..
299 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Один з останніх трендів - це завищена талія. Мода не обійшла стороною і нижню білизну. Висока талія відразу надає цьому фасону ретро-пікантність. Подібний силует пасує під сукні або спідниці, а також під брюки з високою талією. Трусики із завищеною талією зі спокусливої сітки. Ластовиця з бав..
259 грн. 155 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Один з останніх трендів - це завищена талія. Мода не обійшла стороною і нижню білизну. Висока талія відразу надає цьому фасону ретро-пікантність. Подібний силует, звичайно, буде добре виглядати під сукнями або спідницями і брюками з високою талією. Трусики із завищеною талією з м'якої мікрофі..
299 грн.
Показано з 1 по 6 із 6 (всього 1 сторінок)
Завищена талія бурхливо увірвалася не тільки в стилізації повсякденного одягу, але і нижньої білизни. З таким же ентузіазмом, струсивши від пилу старі добрі моделі, дизайнери вдихнули нове життя і в будуарну моду. Колись вважалася, як відверта ніша, сьогодні побачила денне світло і стала захоплювати навіть класичні колекції популярних виробників білизни.

Наявність хоча б одних трусиків із завищеною талією - це відмінна ідея урізноманітнити свій гардероб і внесення нових ноток в романтичні вечори. Трусики ретро - це не тільки сексуальний образ, але і зручність. Вони добре тримаються на талії і ідеально облягають фігуру, дозволяючи відчувати себе впевнено і комфортно, залишаючись завжди на своєму місці.

Труси з завищеною талією вигідно підкреслюють силует і приховують недоліки фігури. Відчуйте себе справжньою жінкою, покорителькою чоловічих сердець, бажаною і тою кто будоражить фантазію.

Доведено, що білизна не обов'язково має бути кимось побачена, але вона здатна вселити почуття внутрішньої впевненості та сексуальності.

На сьогоднішній день в магазинах великий асортимент моделей із завищеною талією, як мереживних так і з інших сучасних матеріалів, наприклад з сітки. Такі трусики можна носити і в буденний день, привносячи в нього щось загадкове і жіночне. Варто спробувати!