Меню
Кошик

Бралет

Бюстгальтери бралет – актуальний MUST HAVE! Це абсолютно м'які бюстгальтери, які забезпечують комфорт, модний вигляд і сексуальність. Вони чудово виглядають під повсякденними футболками і кофтинками. У нас ви знайдете широкий асортимент бюстгальтерів бралет різноманітних моделей з мережива, сітки і принтованого полотна. У комплектацію пропонуємо різні види трусиків.

Бренд: Jasmine Lingerie
М'який бюстгальтер без каркасів - бралет з леопардовим принтом, елегантним чорним мереживом і спокусливої італьянської сітки. ..
549 грн. 329 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Бюстгальтер бралет з елегантного німецького мережива з застібкою спереду. Колір - бордо. ..
899 грн. 539 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Бюстгальтер бралет KASI від Жасмін Лінжері. Колір - червоний. Виріб зі спокусливого німецького мережива із застібкою спереду. ..
899 грн. 539 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
М'який бюстгальтер без каркасів - бралет, незнімні бретелі. Колір - синій/білий. Виконаний з  бавовняного полотна. ..
329 грн. 132 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
М'який бюстгальтер - браллет - з елегантного мережива. Колір - сірий/бірюзовий. ..
399 грн. 239 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
М'який бюстгальтер - браллет - з елегантного мережива. Колір - жовтий. ..
399 грн. 239 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
М'який бюстгальтер без каркасів - бралет. Колір - білий. Виконаний з  бавовняного полотна. Для створення колекції COLORS використані: - якісна бавовна найвищого класу - еластична, досить тонка, надзвичайно приємна на дотик, за рахунок додаткової силіконової обробки; - німецькі вузьк..
299 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
М'який бюстгальтер без каркасів - бралет. Колір - чорний. Виконаний з  бавовняного полотна. Для створення колекції COLORS використані: - якісна бавовна найвищого класу - еластична, досить тонка, надзвичайно приємна на дотик, за рахунок додаткової силіконової обробки; - німецькі вузь..
299 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
М'який бюстгальтер без каркасів - бралет, незнімні бретелі. Виконаний у класичному принті - срібні зірочки на чорному фоні, виготовлений з шовковистого бавовняного полотна та з м'якого німецького мережива. Колір - чорний /срібний. ..
299 грн. 239 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
М'який бюстгальтер без каркасів - бралет. Колір - чорний/білий. Виконаний з принтованого бавовняного полотна. Для створення колекції COLORS використані: - якісна бавовна найвищого класу - еластична, досить тонка, надзвичайно приємна на дотик, за рахунок додаткової силіконової обробки; - ..
339 грн. 203 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
М'який бюстгальтер топік Judie від Жасмін Лінжері без каркасів та поролону,із принтованого бавовняного полотна. Виконаний у класичному принті - срібні зірочки на чорному фоні, виготовлений з шовковистого бавовняного полотна та з м'якого німецького мережива. Колір - чорний /срібний...
349 грн. 279 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Бюстгальтер бралет IVET з м"якими чашками, незнімними бретелями. Виріб виконано із розкішного італійського атласу легендарного виробника BOSELLI, що є основним fashion трендом 22-го року в білизні, та з мережива від кращих французьких дизайнерів. Колір - чорний. ..
899 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Бюстгальтер бралет IZZI від Жасмін Лінжері без кісточок, незнімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Виріб виконано із унікального французького мережива та шовковистого італійського полотна технології Laser cut, що ідеально розкривають свою красу та функціональність. Колір - винний...
569 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Бюстгальтер бралет IZZI від Жасмін Лінжері без кісточок, незнімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Виріб виконано із унікального французького мережива та шовковистого італійського полотна технології Laser cut, що ідеально розкривають свою красу та функціональність. Колір - сірий...
569 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Бюстгальтер бралет IZZI від Жасмін Лінжері без кісточок, незнімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Виріб виконано із унікального французького мережива та шовковистого італійського полотна технології Laser cut, що ідеально розкривають свою красу та функціональність. Колір - синій...
569 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Бюстгальтер бралет JENI  з м"якими чашками, незнімними бретелями. Виріб виконано із розкішного італійського атласу легендарного виробника BOSELLI, що є основним fashion трендом 22-го року в білизні, та з мережива від кращих французьких дизайнерів. Колір - чорний. ..
749 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Бюстгальтер бралет KELI  з м"якими чашками, незнімними бретелями. Виріб виконано із розкішного італійського атласу легендарного виробника BOSELLI, що є основним fashion трендом 22-го року в білизні, та з мережива від кращих французьких дизайнерів. Колір - чорний. ..
799 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Бюстгальтер бралет LUIS з м"якими чашками, незнімними бретелями. Виріб виконано із розкішного мережива від кращих французьких дизайнерів. Колір - чорний. ..
799 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Бюстгальтер бралет NELY з м"якими чашками, незнімними бретелями. Виріб виконано із розкішного італійського атласу легендарного виробника BOSELLI, що є основним fashion трендом 22-го року в білизні, та з мережива від кращих французьких дизайнерів. Колір - чорний. ..
849 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Бюстгальтер бралет TINA з м"якими чашками, незнімними бретелями. Виріб виконано із розкішного мережива від кращих французьких дизайнерів. Колір - чорний. ..
799 грн.
Показано з 1 по 20 із 20 (всього 1 сторінок)
Етимологія слова "бралет" походить від французької мови (bralette) і означає побудований з трикутників, мереживний топ. Від класичних бюстгальтерів відрізняються головним чином тим, що не мають кісточок.

Тренд на натуральність

Бюстгальтери бралет - це білизняна відповідь на зростаючу популярність до природності і повного визнання свого тіла. Жінки замість того, щоб штучно збільшувати і піднімати груди бюстгальтерами пуш-ап, масово позбавляють свої бюстгальтери додаткових вставок, підтримок і кісточок, щоб знову відчувати себе абсолютно невимушено. Адже кожна з нас любить зітхнути з полегшенням, як тільки вдається зняти бюстгальтер після важкого робочого дня.

Бюстгальтер бралет – не для всіх?

Будь-хто, хто хоче відчути легкість і свободу може носити бралет! Але справа в тому, що дами з дуже великим бюстом все ще в очікуванні ідеальної моделі без кісточок. Перед компаніями нижньої білизни стоїть важке завдання – як задовольнити власниць пишних грудей. Делікатний бралет добре справляється зі своєю функцією підтримки при невеликих розмірах, однак при досить великому бюсті він не забезпечує потрібного ефекту і може викликати дискомфорт.

Але все ж сподіваємося, що компанії нижньої білизни розроблять досконалі і зручні моделі бралет і для найвимогливіших клієнток!