Меню
Кошик

Панчохи

Для багатьох панчохи вважаються одним з найбільш чуттєвих предметів нижньої білизни, надівши їх, кожна жінка буде відчувати себе сексуальною і спокусливою. Колись панчохи вимагали підв'язок, які їх підтримували. Сьогодні ж виконуються з еластичних, самоутримуючих матеріалів, завдяки чому щільно прилягають до ноги і не сповзають.

Панчохи на силіконі розроблені на основі останніх тенденцій, що поєднують в собі елегантний дизайн і комфорт, який забезпечують якісні матеріали, використовувані для їх виробництва. Суміш поліаміду і еластану забезпечує хорошу циркуляцію повітря і ніжний блиск, завдяки якому ноги виглядають стрункішими, а самі панчохи проявляють велику стійкість до пошкоджень. Пропонуємо широкий асортимент жіночих панчіх, гладких і з візерунками, виконаних в різних кольорах та розмірах.

Бренд: Giulia
Панчохи колекції "Фантазія" з самопідтримуючим мереживом ..
129 грн.
Бренд: Giulia
Панчохи колекції "Фантазія" з самопідтримування мереживом ..
129 грн.
Бренд: Giulia
Чудові елегантні шовковисті панчохи з ефектним швом на самопідтримуючій ажурній еластичній тасьмі. ..
129 грн.
Бренд: Giulia
Непрозорі панчохи з мікрофібри 3D з самоутримуючимся мереживом на силіконовій основі. ..
159 грн.
Бренд: Giulia
Шовковисті напівматові панчохи з самоутримуючимся мереживом. Витончені й елегантні. ..
115 грн.
Бренд: Giulia
Шовковисті напівматові панчохи з самоутримуючимся мереживом. Витончені й елегантні. ..
129 грн.
Бренд: Mio Senso
Щоденні дуже комфортні панчохи з традиційним мереживним візерунком для романтичної натури надійно тримаються на протязі всього дня. Не передавлюють, не перешкоджають нормальному кровообігу. Розподілений тиск уздовж ноги покращує кровообіг, зменшуючи втому ніг, створюючи ефект струнких ніжок. М'як..
148 грн. 108 грн.
Бренд: Giulia
Літні найтонші панчохи з охолоджуючим ефектом на самопідтримуючій ажурній тасьмі. ..
129 грн.
Бренд: Mio Senso
Щоденні дуже комфортні панчохи з сучасним геометричним візерунком надійно тримаються на протязі всього дня. Не передавлюють, не перешкоджають нормальному кровообігу. Розподілений тиск уздовж ноги покращує кровообіг, зменшуючи втому ніг, створюючи ефект струнких ніжок. М'який тиск в районі щиколот..
110 грн.
Бренд: Giulia
Ексклюзивні панчохи 20 DEN з самоутримуючимся мереживом. Елегантні, витончені. В чорному кольорі залишилися в розмірі 1/2. ..
169 грн.
Бренд: Giulia
Тонкі прозорі панчохи без силікону під пояс ..
69 грн.
Показано з 1 по 11 із 11 (всього 1 сторінок)