Меню
Кошик

Оплата

Оплату за товар можна здійснити в гривнях наступними способами:

- Передоплата. Оплата карткою онлайн або переказ через касу будь-якого банку.

- Післяплатою через транспортну компанію (оплата за товар при отриманні). Хочемо звернути увагу, що при цьому виді оплати пересилання грошей оплачує покупець. Ця сума розраховується компанією-перевізником і становить приблизно стільки ж, як і доставка самої посилки. Тобто в цьому випадку потрібно платити в два рази більше. Також у зв'язку з тим, що деякі недобросовісні клієнти не забирали посилку на пошті - ми змушені були ввести часткову передоплату в сумі 100 грн., яка буде покривати витрати, у випадку, якщо посилка не буде забрана. Дякуємо за розуміння.

Увага! Замовлення для оплати дійсне 3 днів. Після наявність вибраного товару не гарантується.

При оформленні покупки, покупець вводить свої дані для доставки та оплати. Після отримання замовлення оператор завжди уточнює дані доставки покупки з покупцем по електронній пошті або телефону, повідомляє йому дату доставки товару.

Зміна замовлення

Покупець має право змінити склад замовлення до його відправлення шляхом повідомлення про це оператора за телефоном або електронною поштою. При цьому його старе замовлення анулюється оператором, і покупцеві необхідно створити нове замовлення, з потрібним товаром.

Зареєстровані покупці отримують ряд переваг: їм не потрібно для кожної покупки вводити свої персональні дані та адресу доставки, покупки накопичуються і дають можливість отримувати знижки та додаткові бонуси від інтернет-магазину.