Виробник
Вид трусиків
Розмір трусиків
 
Останні відгуки
Добрый день, пуш-ап сьемный?.. ...»
Покупкою дуже задоволена, розмір підійшов і якість просто чудова. Білизною торгової марки Jasmine користуюся уже тривалий час і в процесі прання у пра.. ...»
Покупкою задоволена, якість чудова, однак посадка середня ане низька, як підказали на сайті. .. ...»
21136 Трусики сліп - Donella
Автор: Вікторія
Якісні трикотажні трусики з невисокою посадкою. На стегна 100 см - розмір XL.. ...»
60332 Трусики сліп - Donella
Автор: Вікторія
Хороші трусики, щільний трикотаж, я б не сказала, що низька посадка... ...»
З сліпів Donella ці мені сподобались найбільше: за малюнком, щільністю трикотажу, посадкою... ...»
21265 Трусики сліп - Donella
Автор: Вікторія
Справді, дуже ніжний тонкий трикотаж, гладкий на дотик... ...»
Трусики зі щільного трикотажу, трохи вища посадка ніж в інших сліпах цього виробника. На Стегна 100 см підійшов XL... ...»

Коригувальна білизна

З думкою про жінок, які цінують зручність і ідеальну фігуру пропонуємо увазі коригувальну нижню білизну. До її ключових переваг відноситься те, що вона приховує недоліки фігури і одночасно підкреслює її переваги. "Працює" в різних ділянках тіла, наприклад, піднімає груди та сідниці, вирівнює силует талії, зорово зменшує живіт.

Що важливо, правильно підібрана коригуюча білизна має бути непомітною під одягом, тобто бути як друга шкіра. Також повинна ідеально гармоніювати з сукнею, блузкою або спідницею. Підійде як для повсякденного стилю, так і під вечірні вбрання. В асортименті моделюючої нижньої білизни представлені шорти, трусики, майки. Комфорт і свободу при носінні гарантують матеріали, з яких виготовлена моделююча білизна: високоякісне поєднання поліаміду і еластану, а також застосовувані в процесі виробництва сучасні технології. Моделююча білизна, пропонована в нашому інтернет-магазині, дозволить Вам відчути себе жіночною і сексуальною.


Виробник
Вид трусиків
Розмір трусиків
 
Вигляд: Список / Сітка
На сторінці:
Сортувати:
Моделюючі трусики-кулот з м'якої мікрофібри з завищеною талією, з ласткою з бавовни. ..
135 грн
Моделюючі шорти із завищеною талією з м'якої мікрофібри та ласткою з бавовни. Завдяки розподіляючому тиску в області живота і стегон, а також ефекту "PUSH UP" в зоні сідниць формують фігуру, допомагаючи жінці бути завжди у формі. ..
145 грн
Моделюючі трусики-стринг з м'якої мікрофібри з завищеною талією і ласткою з бавовни. ..
145 грн 98 грн
Моделююча майка на широких бретелях з м'якої мікрофібри. Завдяки розподіляючому тиску в області талії і моделюючим чашечкам з ефектом "PUSH UP" формує фігуру, допомагаючи жінці бути завжди у формі. ..
179 грн

Vivid.com.ua © 2018-2014