Відгуки
Удобный, класный, ношу с удовольствием... ...»
Очень довольна покупкой!Трусики соответствуют размерной сетке.Отличное качество.Да еще и красиво упакованы в коробочку.Буду заказывать еще... ...»
Трусики зі щільного трикотажу, трохи вища посадка ніж в інших сліпах цього виробника. На Стегна 100 см підійшов XL... ...»
Постельное белье отличное, рисунок не размыт, все четко и ярко!Не разочировалась))Но заказывала две наволочки и рисунок на наволчках был перевернут, а.. ...»
ANIELLA 40 model 5 Колготки - Giulia
Автор: Володимир
Оригінальні колготки дуже комфортні і гарно виглядають на ногах .. ...»
Хорошо подготовилась к зиме благодаря вам. В этих колготках не страшен никакой мороз. Тепло и удобно. Спасибо!.. ...»
Доволі непоганий комплект. Приємна і якість, і ціна. Виглядає дуже ніжно... ...»
Одна з улюблених моделей трусиків від Жасмін. Навіть сама не очікувала, коли замовляла вперше, що вони так гарно виглядатимуть на тілі. Як "друга.. ...»
Брала колготки и себе, и на подарок. Теплые и приятные к телу. Покупкой более чем довольна. Доставили быстро. Спасибо... ...»
Красивая яркая постелька, приятное на ощупь качество, ткань не тонкая, видно, что при стирке не будет вытягиваться в разные стороны. Покупкой очен.. ...»
Бюстгальтер LUNA - Jasmine Lingerie
Автор: Виктория
Бюстгальтер просто супер и качество просто отличное!!!.. ...»
21265 Трусики сліп - Donella
Автор: Вікторія
Справді, дуже ніжний тонкий трикотаж, гладкий на дотик... ...»
Трусики Detra - Jasmine Lingerie
Автор: Виктория
Мягкие и отличные трусики...очень приятные... ...»
Отличная модель, сели идеально! Материал приятный к телу. На объем бедер 88см подошел размер S.. ...»
2471WSB Трусики стрінг - Donella
Автор: Маргарита
Приобрела себе это "цветочное настроение". На мои размеры С предложили М. Не знаю как бы сидели размера С - М сидит прекрасно. Тоненькие, но.. ...»
Качество хорошее- действительно х/б. Размер в размер подошли. Выполнены аккуратно. .. ...»
Комплект понравился, спасибо! Кружево хорошее, размер подошёл отлично! Цвет ярче чем на фото, но соответствует описанию - сиреневый! И цена по распрод.. ...»

Giulia

Вигляд: Список / Сітка
На сторінці:
Сортування:
ALLURE 20 (12) Панчохи - Giulia
Панчохи колекції "Фантазія" з самоутримуючимся мереживом 20 DEN 22 DTEX ..
129 грн
ALLURE 20 (14) Панчохи - Giulia
Панчохи колекції "Фантазія" з самопідтримуючим мереживом 20 DEN 22 DTEX ..
129 грн
ALLURE 20 (15) Панчохи - Giulia
Панчохи колекції "Фантазія" з самопідтримуючим мереживом 20 DEN 22 DTEX ..
129 грн
ALLURE 20 (5) Панчохи - Giulia
Панчохи колекції "Фантазія" з самопідтримування мереживом 20 DEN 22 DTEX ..
129 грн
ALPINA 150 +XXL Колготки - Giulia
Щільні колготки з натуральних волокон, дуже теплі і комфортні. 150 DEN 165 DTEX ..
0 грн
AMALIA 20 model 1 Колготки - Giulia
Тонкі шовковисті колготки щільністю 20 ден з малюнком у дрібний горох. Комфортний пояс, плоскі шви, бавовняна ластка та ущільнені миски. ..
69 грн
ANGELA 60 model 1 Колготки - Giulia
Непрозорі колготки з м'якої мікрофібри з ефектом тюлю з ажурним тканинним квітковим візерунком по всій нозі. Комфортний пояс, плоскі шви, бавовняна ластка і не виділені миски. ..
99 грн
Відгуків: 1
ANGELA 60 model 4 Колготки - Giulia
Непрозорі колготки з м'якої мікрофібри з ефектом тюлю з ажурним тканинним візерунком по всій нозі. Комфортний пояс, плоскі шви, бавовняна ластка і не виділені миски. ..
99 грн
ANIELLA 40 model 2 Колготки - Giulia
Фантазійні колготки щільністю 40 ден, зі середньою лінією талії, гумкою 4 см, х/б ласткою і ущільненим миском. По всій довжині ноги тканий візерунок на мікросітці з квіток із завитками, які утворюють сердечка. ..
78 грн
ANIELLA 40 model 5 Колготки - Giulia
Фантазійні колготки щільністю 40 ден, зі середньою лінією талії, гумкою 4 см, х/б ласткою і ущільненим миском. По всій нозі тканий візерунок на мікросітці з великих квітів. ..
78 грн
Відгуків: 1
BELLA 80 model 1 Колготки - Giulia
Непрозорі колготки з м'якої мікрофібри з абстрактним малюнком по всій довжині ноги. Комфортний пояс, плоскі шви, гігієнічна ластка і не виділені миски. ..
103 грн
BELLA 80 model 2 Колготки - Giulia
Непрозорі колготки з м'якої мікрофібри з абстрактним малюнком по всій довжині ноги. Комфортний пояс, плоскі шви, гігієнічна ластка і не виділені миски. ..
103 грн
BIKINI 40 Колготки - Giulia
Тонкі еластичні напівматові колготки 40 DEN з одинарною обмоткою нитки. Модель з елегантними мереживними трусиками, плоским швом та ласткою з бавовни. ..
59 грн
BLUES 100 Колготки - Giulia
Комфортні, м'які і непрозорі колготки з мікрофібри тривимірної еластичності. Ластка з бавовни, укріплений мисок. 100 DEN 110 DTEX ..
89 грн
BLUES 150 Колготки - Giulia
Комфортні, м'які і непрозорі колготки з мікрофібри тривимірної еластичності. Ластка з бавовни, укріплений мисок. 150 DEN 165 DTEX ..
109 грн
BLUES 50 GAMBALETTO капронові гольфи - Giulia
Гольфи з мікрофирби тривимірної еластичності з комфортною гумкою. 1 пара в упаковці. ..
19 грн
BON VOYAGE 200 model 1 Колготки - Giulia
Щільні теплі колготки з великим вмістом бавовни з прес-жаккардовим плетінням і рефльефным візерунком по всій нозі. Комфортний пояс, плоскі шви, бавовняна ластка і укріплені миски. ..
136 грн
BON VOYAGE 200 model 2 Колготки - Giulia
Щільні теплі колготки з великим вмістом бавовни з прес-жаккардовим плетінням і геометричним візерунком ззаду вздовж всієї ніжки. Комфортний пояс, плоскі шви, бавовняна ластка і укріплені миски. ..
136 грн
BON VOYAGE 200 model 3 Колготки - Giulia
Щільні теплі колготки з великим вмістом бавовни з боковим рельєфним візерунком збоку по всій довжині ноги. Комфортний широкий пояс, плоскі шви, бавовняна ластка і ущільнені миски. ..
136 грн
BONITA 150 model 1 Колготки - Giulia
Щільні теплі колготки з великим вмістом бавовни з геометричним візерунком і просвітними лініями по всій нозі. Комфортний широкий пояс, плоскі шви, бавовняна ластка і ущільнені миски. ..
119 грн
BONITA 150 model 2 Колготки - Giulia
Щільні двоколірні теплі колготки з великим вмістом бавовни з широкими горизонтальними смугами і просвітним геометричним візерунком по всій нозі. Комфортний широкий пояс, плоскі шви, бавовняна ластка і ущільнені миски. ..
119 грн
BONITA 150 model 3 Колготки - Giulia
Щільні двоколірні теплі колготки з великим вмістом бавовни з широкими горизонтальними смугами і просвітним візерунком по всій нозі. Комфортний широкий пояс, плоскі шви, бавовняна ластка і ущільнені миски. ..
119 грн
CF-03 короткі спортивні шкарпетки - Giulia
Шкарпетки жіночі середньої висоти. Розмір універсальний.  ..
24 грн
CHIC 20 CALZE Панчохи - Giulia
Чудові елегантні шовковисті панчохи з ефектним швом на самопідтримуючій ажурній еластичній тасьмі. 20 DEN 22 DTEX ..
129 грн
CL-Color-02 шкарпетки - Giulia
Класичні жіночі шкарпетки середньої висоти з великим вмістом бавовни, однотонні без малюнка.Еластична, двостороння гумка шириною 3 см. Розмір - універсальний (36-39). ..
25 грн
CLARA 200 model 1 Колготки - Giulia
Теплі зимові колготки з геометричним візерунком "клітка" вздовж всієї ноги. Комфортний пояс, плоскі шви, бавовняна ластка і невидимі миски. ..
134 грн
CLARA 200 model 2 Колготки - Giulia
Теплі зимові колготки з геометричним візерунком спереду вздовж всієї ноги. Комфортний пояс, плоскі шви, бавовняна ластка і невидимі миски. ..
134 грн
COLLETE 40 model 1 Колготки - Giulia
Колготки щільністю 40 ден з імітацією панчіх на підв'язках. Низ виробу прикрашений малюнком з фактурних ромбів в горох. Комфортний пояс, плоскі шви, бавовняна ластка і ущільнені миски. ..
69 грн
COTTON TOUCH 100 Колготки - Giulia
Теплі колготки з бавовняної нитки з ефектом «меланж». 100 DEN 110 DTEX ..
96 грн
CS-01 короткі спортивні шкарпетки - Giulia
Короткі спортивні шкарпетки ..
23 грн
EASY 20 капронові шкарпетки, 2 пари - Giulia
Тонкі шовкові шкарпетки 20 DEN, матові з посиленим носком. Розмір - універсальний. В упаковці 2 пари. 20 DEN 22 DTEX ..
25 грн
EASY 40 капронові шкарпетки, 2 пари - Giulia
Тонкі шовкові шкарпетки 40 DEN, матові з посиленим носком. Розмір - універсальний. В упаковці 2 пари. 40 DEN 44 DTEX ..
28 грн
ELISA 40 model 6 Колготки - Giulia
Колготки щільністю 40 ден з імітацією панчіх виконані плетінням мікротюль. Низ виробу прикрашений малюнком у дрібний горох, імітація прикрашена широким мереживом. Комфортний пояс, плоскі шви, бавовняна ластка і ущільнені миски. ..
68 грн
ELLY 60 model 1 Дитячі колготки - Giulia
Дитячі колготки з м'якої мікрофібри щільністю 60 ден з абстрактним ажурним малюнком. Виріб з шортиками, без ластки. Комфортний пояс, плоскі шви і укріплені миски. ..
58 грн
ELLY 60 model 2 Дитячі колготки - Giulia
Дитячі колготки з м'якої мікрофібри щільністю 60 ден з абстрактним ажурним малюнком. Виріб з шортиками, без ластки. Комфортний пояс, плоскі шви і укріплені миски. ..
58 грн
ELLY 60 model 2 Дитячі колготки - Giulia
Дитячі колготки з м'якої мікрофібри щільністю 60 ден з абстрактним ажурним малюнком. Виріб з шортиками, без ластки. Комфортний пояс, плоскі шви і укріплені миски. ..
58 грн
ELMIRA 100 model 1 Колготки - Giulia
Щільні непрозорі колготки з м'якої мікрофібри з абстрактним візерунком, який закінчується вище колін. Комфортний пояс, плоскі шви, бавовняна ластка і ущільнені миски. ..
112 грн
ELMIRA 100 model 2 Колготки - Giulia
Щільні непрозорі колготки з м'якої мікрофібри з квітковим візерунком по всій довжині ноги. Комфортний пояс, плоскі шви, бавовняна ластка і ущільнені миски. ..
112 грн
ELMIRA 100 model 3 Колготки - Giulia
Щільні непрозорі колготки з м'якої мікрофібри з квітковим візерунком по всій довжині ноги. Комфортний пояс, плоскі шви, бавовняна ластка і ущільнені миски. ..
112 грн
ELSA 100 model 1 Колготки - Giulia
Колготки з м'якої мікрофібри з просвітним ажурним візерунком у смужку. Комфортний пояс, плоскі шви, бавовняна ластка і ущільнені миски. ..
112 грн
ELSA 100 model 2 Колготки - Giulia
Колготки з м'якої мікрофібри з просвітним ажурним візерунком. Комфортний пояс, плоскі шви, бавовняна ластка і ущільнені миски. ..
112 грн
EMOTION 100 Панчохи - Giulia
Непрозорі панчохи з мікрофібри 3D з самоутримуючимся мереживом на силіконовій основі. 100 DEN 110 DTEX ..
159 грн
EMOTION 20 Панчохи - Giulia
Шовковисті напівматові панчохи з самоутримуючимся мереживом. Витончені й елегантні. 20 DEN 22 DTEX ..
115 грн
Відгуків: 1
EMOTION 40 Панчохи - Giulia
Шовковисті напівматові панчохи з самоутримуючимся мереживом. Витончені й елегантні. 40 DEN 44 DTEX ..
129 грн
EMOTION RETE 20 Панчохи в сітку - Giulia
Панчохи в сітку з самоутримуючуюся тасьмою на силіконовій основі. 20 DEN 22 DTEX ..
86 грн
EMOTION RETE 40 Панчохи в сітку - Giulia
Панчохи в сітку з самоутримуючуюся тасьмою на силіконовій основі. ..
84 грн
ENIA 60 model 1 Колготки - Giulia
Колготки з рельєфним геометричним візерунком "ромби" по всій довжині ноги. Плоскі шви, комфортний пояс, гігієнічна ластка і ущільнені миски. ..
91 грн
ENIA 60 model 3 Колготки - Giulia
Колготки з рельєфним геометричним візерунком у вигляді вертикальних смуг по всій довжині ноги. Плоскі шви, комфортний пояс, гігієнічна ластка і ущільнені миски. ..
91 грн
FELICIA 20 model 3 Колготки (із золотим люрексом) - Giulia
Стильні колготки щільністю 20 den з квітковим візерунком із золотим люрексом внизу ноги. Плоскі шви, бавовняна ластка, ущільнений мисок. ..
83 грн
FIESTA 100 model 2 Колготки - Giulia
Стильні непрозорі колготки з мікрофібри з геометричним візерунком "ромби" по всій довжині ноги. Зручний пояс, плоскі шви, бавовняна ластка і ущільнені миски. ..
112 грн
FIORE 40 Колготки - Giulia
Шовковисті колготки 40 DEN з заниженою талією, мереживними трусиками і широким комфортним поясом. Бавовняна ластка, плоскі шви, ущільнений мисок. 40 DEN 44 DTEX ..
53 грн
FLORY 40 model 6 Колготки - Giulia
Фантазійні колготки щільністю 40 ден c гарним боковим квітковим малюнком по всій нозі. Комфортний еластичний пояс, плоскі шви, гігієнічна ластка з бавовни. Одинарна обмотка нитки. ..
55 грн
FLY 20 (70) Колготки - Giulia
Колготки колекції "Фантазія" - Ваша елегантність і індивідуальність. 20 DEN 22 DTEX ..
59 грн
FN-03 шкарпетки з мікрофібри - Giulia
Жіночі шкарпетки з просвітним малюнком з мікрофібри. Комфортна гумка і укріплений носок. Розмір універсальний. 1 пара в упаковці. ..
25 грн
FOLLETTO 20 капронові гольфи, 2 пари - Giulia
Тонкі щовковисті гольфи з еластаном 20 DEN. Розмір універсальний.  В упаковці 2 пари.  20 DEN 22 DTEX ..
25 грн
Footies шкарпетки-підслідники - Giulia
Розміри у чорному кольорі - 39-42, у тілесному - 36-39. Безшовні натуральні короткі бавовняні шкарпетки-підслідники. Ідеально облягають ногу, створюють особливий комфортний мікроклімат і гігієнічний прошарок між взуттям і шкірою стоп. Модель універсальна - підходить і чоловікам і жінкам. ..
19 грн
GALAXY 120 Колготки - Giulia
Щільні колготки з мікрофібри 120 ден тривимірної еластичності з характерним ефектом блиску. ..
129 грн
GALAXY 120 Легінси - Giulia
Щільні легінси 120 DEN з мікрофібри тривимірної еластичності з характерним ефектом блиску. ..
119 грн
IMPRESSO 100 Колготки - Giulia
Класичні колготки з мікрофіброю 3D і елегантним мереживним поясом на силіконовій основі 100 DEN 110 DTEX ..
139 грн
IMPRESSO 20 Колготки - Giulia
Класичні колготки з елегантним мереживним поясом на силіконовій основі. 20 DEN 22 DTEX ..
108 грн
IMPRESSO 40 Колготки - Giulia
Класичні колготки з елегантним мереживним поясом на силіконовій основі. 40 DEN 44 DTEX ..
108 грн
IMPRESSO RETE VISION 40 Колготки в сіточку - Giulia
Фантазійні колготки в сіточку з елегантним мереживним поясом на силіконовій основі. 40 DEN 44 DTEX ..
115 грн
IMPRESSO SHINE 120 Колготки - Giulia
Колготки з мікрофібри 3D з ефектом блиску і елегантним мереживним поясом на силіконовій основі 120 DEN 132 DTEX ..
0 грн
INFINITY 8 CALZE Панчохи - Giulia
Літні найтонші панчохи з охолоджуючим ефектом на самопідтримуючій ажурній тасьмі. 8 DEN 9 DTEX ..
129 грн
INTIMO 20 Колготки з відкритою ластовицею - Giulia
Класичні колготки з відкритою ластовицею. 20 DEN 22 DTEX ..
54 грн
IRIS 60 model 2 Колготки - Giulia
Непрозорі колготки з мікрофібри з геометричним візерунком по всій довжині ноги. Комфортний пояс, плоскі шви, бавовняна ластка і ущільнені миски. ..
89 грн
LAYZA 120 model 3 Колготки - Giulia
Теплі зимові колготки з великим вмістом бавовни з 3D плетінням. Виріб без шортиків з просвітним абстрактним малюнком по всій довжині. Комфортний пояс, плоскі шви, бавовняна ластка і невидимі миски. ..
119 грн
LAYZA 120 model 4 Колготки - Giulia
Теплі зимові колготки з великим вмістом бавовни з 3D плетінням. Виріб без шортиків з малюнком в дрібний горошок по всій довжині ноги. Комфортний пояс, плоскі шви, бавовняна ластка і невидимі миски. ..
119 грн
LEGGINGS model 1 Легінси - Giulia
Еластичні безшовні легінси з м'якої мікрофібри з широким комфортним поясом. Чудова універсальна модель на всі випадки життя. Відсутність швів дозволяє носити навіть самий обтягуючий одяг - ніщо не завадить виглядати чудово. А також прекрасно підійде для занять спортом - мікрофібра не сковує рухів, і не затримує вологу. Комфорт і краса в одній моделі. ..
154 грн
LEGGINGS model 2 Легінси - Giulia
Еластичні безшовні легінси з м'якої мікрофібри з широким комфортним поясом. Чудова універсальна модель на всі випадки життя. Відсутність швів дозволяє носити навіть саму обтягивающуюю одяг - ніщо не завадить виглядати чудово. А також прекрасно підійде для занять спортом - мікрофібра не сковує рухів, і не затримує вологу. Комфорт і краса в одній моделі. ..
174 грн
LEGGY GO UP model 1 Легінси - Giulia
Еластичні жіночі легінси виготовлені з м'якої і дихаючої мікрофібри. ..
223 грн
LEGGY GO UP model 2 Легінси - Giulia
Еластичні жіночі легінси виготовлені з м'якої і дихаючої мікрофібри. Ззаду кишені. ..
233 грн
LEGGY STEP model 1 Легінси - Giulia
Еластичні жіночі легінси без кишень, виготовлені з м'якої і дихаючої мікрофібри. Широкий комфортний пояс на резинці, середня посадка. ..
268 грн
LEGGY STYLE model 1 Легінси - Giulia
Стильні легінси з еластичного полотна. Без кишень. Комфортний пояс на резинці. Елегантні деталі крою і шви підкреслюють фігуру. Посадка середня. ..
318 грн
LIA 150 model 7 Колготки - Giulia
Теплі зимові колготки з великим вмістом бавовни з 3D плетінням. Виріб без шортиків з геометричним візерунком по всій довжині. Комфортний пояс, плоскі шви, бавовняна ластка і невидимі миски. ..
112 грн
LIKE 20 Колготки - Giulia
Еластичні напівматові найтонші колготки з шортиками. Розмір XL може мати підтримуючу задню вставку. 20 DEN 22 DTEX ..
35 грн
LIKE 40 Колготки - Giulia
Еластичні напівматові найтонші колготки з шортиками. Розмір XL може мати підтримуючу задню вставку. 40 DEN 44 DTEX ..
38 грн
LILY 80 model 2 Дитячі колготки - Giulia
Дитячі колготки з м'якої мікрофібри щільністю 80 ден з абстрактним ажурним малюнком. Виріб з шортиками, без ластки. Комфортний пояс, плоскі шви і укріплені миски. ..
82 грн
LIMA 20 model 1 Колготки - Giulia
Стильні колготки 20 ден з імітацією панчіх. Нижня частина в дрібний горошок. Виріб з середньою лінією талії і широким поясом - 4 см. Є красиві ажурні трусики одного кольору з візерунком імітації панчіх, а також бавовняна ластка і плоскі шви. ..
63 грн
LIMA 20 model 9 Колготки - Giulia
Стильні колготки 20 ден з імітацією панчіх з ажурною, мереживною гумкою. Верхня частина в дрібний горошок. Виріб з середньою лінією талії і широким поясом - 4 см. Є красиві ажурні трусики одного кольору з візерунком імітації панчіх, а також бавовняна ластка і плоскі шви. ..
63 грн
LUCKY COTTON 200 Колготки - Giulia
Теплі непрозорі колготки з великим вмістом бавовняної нитки 3D ..
112 грн
MAMA 60 Колготки - Giulia
Колготки для майбутніх мам з комфортними плоскими швами і зручною спеціальною вставкою, яка забезпечує комфорт. ..
99 грн
MARIETTA 60 model 1 Колготки в горох - Giulia
Матові колготки з мікрофібри в горох. Комфортний пояс, плоскі шви, бавовняна ластка і ущільнені миски. ..
98 грн
MARIETTA 60 model 11 Колготки - Giulia
Матові колготки з мікрофібри з геометричним візерунком. Комфортний пояс, плоскі шви, бавовняна ластка і ущільнені миски. ..
98 грн
MARIETTA 60 model 12 Колготки - Giulia
Матові колготки з мікрофібри з геометричним візерунком. Комфортний пояс, плоскі шви, бавовняна ластка і ущільнені миски. ..
98 грн
MARIETTA 60 model 5 Колготки - Giulia
Матові колготки з мікрофібри з абстрактним візерунком. Комфортний пояс, плоскі шви, бавовняна ластка і ущільнені миски. ..
98 грн
MARIETTA 60 model 7 Колготки - Giulia
Матові непрозорі колготки з мікрофібри з боковим квітковим візерунком вздовж всієї ноги. Комфортний пояс, плоскі шви, бавовняна ластка і ущільнені миски. ..
98 грн
MEGGY 80 model 1 Дитячі колготки - Giulia
Ажурні, м'які дитячі колготки з мікрофібри. По всій ніжці просвітний, поперечний геометричний малюнок. Широкий комфортний пояс, плоскі шви і укріплені миски. ..
79 грн
MEGGY 80 model 1 Дитячі колготки - Giulia
Ажурні, м'які дитячі колготки з мікрофібри. По всій ніжці просвітний, поперечний геометричний малюнок. Широкий комфортний пояс, плоскі шви і укріплені миски. ..
79 грн
MEGGY 80 model 1 Дитячі колготки - Giulia
Ажурні, м'які дитячі колготки з мікрофібри. По всій ніжці просвітний, поперечний геометричний малюнок. Широкий комфортний пояс, плоскі шви і укріплені миски. ..
79 грн
MEGGY 80 model 2 Дитячі колготки - Giulia
Ажурні, м'які дитячі колготки з мікрофібри. По всій ніжці просвітний, вертикальний геометричний малюнок. Широкий комфортний пояс, плоскі шви і укріплені миски. ..
79 грн
MEGGY 80 model 2 Дитячі колготки - Giulia
Ажурні, м'які дитячі колготки з мікрофібри. По всій ніжці просвітний, вертикальний геометричний малюнок. Широкий комфортний пояс, плоскі шви і укріплені миски. ..
79 грн
MICROCOTTON 200 Колготки - Giulia
Теплі колготки з великим вмістом бавовняної нитки 3D ..
146 грн
MIRANDA 60 model 1 Колготки - Giulia
Напівпрозорі колготки з мікрофібри щільністю 60 Den, в основі плетіння використана дрібна сітка, прикрашені тканинним геометричним візерунком по всій довжині ноги. Комфортний пояс, плоскі шви, бавовняна ластка і невидимі миски. ..
87 грн
MIRANDA 60 model 2 Колготки - Giulia
Напівпрозорі колготки з мікрофібри щільністю 60 Den, в основі плетіння використана дрібна сітка, прикрашені тканинним ажурним візерунком по всій довжині ноги. Комфортний пояс, плоскі шви, бавовняна ластка і невидимі миски. Шовково-оксамитовий ефект в кольорі glace покаже ніжки в кращому світлі. ..
87 грн
MIRANDA 60 model 4 Колготки - Giulia
Напівпрозорі колготки з мікрофібри щільністю 60 Den, в основі плетіння використана дрібна сітка, прикрашені тканинним геометричним візерунком по всій довжині ноги. Комфортний пояс, плоскі шви, бавовняна ластка і невидимі миски. ..
87 грн
MIRELLA 20 model 1 Колготки (із золотим люрексом) - Giulia
Стильні колготки щільністю 20 den з ефектними вставками в дрібну сіточку з боків і прикрашені смужкою у вигляді абстрактного плетіння з люрексом. Плоскі шви, бавовняна ластка, ущільнений мисок. ..
146 грн
MIRELLA 20 model 3 Колготки (із золотим люрексом) - Giulia
Стильні колготки щільністю 20 den з ефектними вставками в дрібну сіточку з боків і прикрашені смужкою у вигляді "зиг-зага" з люрексом. Плоскі шви, бавовняна ластка, ущільнений мисок. ..
146 грн
MIRIAM 20 model 2 Колготки - Giulia
Стильні колготки 20 ден з плетінням павутинка, без шортиків. Плоскі шви, бавовняна ластка, середня посадка. ..
69 грн
MIRIAM 20 model 3 Колготки - Giulia
Стильні колготки 20 ден з плетінням павутинка, без шортиків. Плоскі шви, бавовняна ластка, середня посадка. ..
69 грн

Vivid.com.ua © 2019-2014