Меню
Кошик
Шановні клієнти! У зв'язку з карантином наш магазин не працює. Всі замовлення, оформлені в цей період, будуть оброблені після його закінчення

Напівм'який

Бренд: Jasmine Lingerie
Класичний бюстгальтер, незамінна річ у гардеробі будь-якої жінки. Напівм'який бюстгальтер, внутрішня деталь чашки з бавовни, широкі зручні бретелі. Модель виконана з мікрофібри і елегантного мережива. Колір - молочний. ..
447 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Напівм'який бюстгальтер BRIE від Жасмин Лінжері на великий розмір (чашка C, D, E, F, G), не знімні бретелі. Виріб виконано з м'якої мікрофібри і напівпрозорого матеріалу, прикрашеного італійською вишивкою. Спереду прикрашений бантом із стразою Сваровські. Внутрішня деталь чашки з бавовн..
499 грн. 299 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Напівм'який бюстгальтер, внутрішня деталь чашки з бавовни, незнімні бретелі. Виріб виконаний з принтованого французького полотна і елегантного мережива. Колір - кремовий. ..
559 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Напівм'який бюстгальтер, внутрішня деталь чашки з бавовни, незнімні бретелі. Виріб виконаний з принтованого французького полотна і елегантного мережива. Колір - молочний. ..
559 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Напівм'який бюстгальтер, внутрішня деталь чашки з бавовни, незнімні бретелі. Виріб виконаний з принтованого французького полотна і елегантного мережива. Колір - сірий/рожевий. ..
559 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Напівм'який бюстгальтер на великий розмір (чашка C, D, E, F, G), внутрішня деталь чашки з бавовни, незнімні бретелі. Виріб із принтованого французького полотна і елегантного мережива. Колір - фумо/чорний.  ..
649 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Класичний бюстгальтер, незамінна річ у гардеробі будь-якої жінки. Напівм'який бюстгальтер, внутрішня деталь чашки з бавовни, широкі зручні бретелі. Модель виконана з мікрофібри і елегантного мережива. ..
447 грн.
Показано з 1 по 7 із 7 (всього 1 сторінок)