Тканина ранфорс була заснована турецьким текстильним підприємством і являє собою не просту бязь, а її вдосконалений варіант. Матеріал придбав велику популярність серед споживачів, і сьогодні вважається самостійним видом з усього розмаїття продукції.

Ранфорс випускається з натуральної бавовняної тканини. Під час виробництва застосовуються міцні довгі волокна, нитки проходять ретельну обробку. Спочатку вони закручуються досить сильно, потім вичісуються і поліруються.

Дані дії допомагають домогтися тонкості, міцності і гладкості матеріалу.

Високоякісна тканина виробляється тільки з бавовни, однак, деякі виробники можуть додавати до складу не більше 20% поліестеру. Синтетика дозволяє домогтися максимальної міцності і зносостійкості постільної білизни.

Перш ніж купувати комплект, рекомендується звертати увагу на етикетку конкретної продукції, оскільки склад може відрізнятися.

Переваги цієї тканини:

  • гіппоалергенність. Постільна білизна підійде практично всім. Натуральний склад матеріалу гарантує комфортний і безпечний сон;
  • гігроскопічність. Тканина чудово вбирає вологу, швидко висихає; - повітропроникність. Незважаючи на високу щільність плетіння, ранфорс відмінно пропускає повітря, в літній час освіжає, а в зимовий період - зігріває, оскільки прекрасно регулює температурні показники;
  • легкий догляд. Тканина практично не мнеться, добре відпирається, не вимагає після прання додаткового догляду;
  • зносостійкість. Матеріал витримує величезну кількість прань, не втрачає початкового зовнішнього вигляду, не піддається усадці, не линяє і не вигоряє.

Асортимент постільної білизни

Так як тканина легко піддається фарбуванню і не втрачає колір, вибір постільних комплектів досить різноманітний:

  • білизна може бути виконана в однотонному виконанні або з комбінуванням двох кольорів;
  • комплекти для сну можуть включати в себе всілякі геометричні орнаменти, наприклад, це можуть бути смужки, клітини, ромби, квадрати, трикутники;
  • також на матеріал наносяться східні візерунки і малюнки;
  • серед споживачів великим попитом користується постільна білизна, виконана в чорно-білому виконанні;
  • 3Д комплекти містять об'ємні малюнки і зображення, які відрізняються барвистістю, правдоподібністю і натуральністю.

Постільні комплекти для сну володіють відмінною якістю і доступною ціною.