Меню
Кошик
Шановні клієнти! У зв'язку з карантином наш магазин не працює. Всі замовлення, оформлені в цей період, будуть оброблені після його закінчення

Лінійка TOPMODEL black

Бренд: Jasmine Lingerie
М'який бюстгальтер без каркасів - бралет - із стильного французького мережива. Колір - чорний. ..
649 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
М'який бюстгальтер з каркасами, бретелі незнімні. Виріб виконано з спокусливого французького мережива. Колір - чорний. ..
599 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Комплект нижньої білизни VIKI від Jasmine. Виріб виконано з спокусливого французького мережива. Колір - чорний.М'який бюстгальтер з каркасами, бретелі незнімні.Трусики шорти. Ластка з бавовни. Також можна скомплектувати з бразиліанами, стрінгами, сліпами міні або трусиками з завищеною талією (ціна к..
1 098 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Комплект нижньої білизни ELEN від Жасмин Лінжері. Колір - чорний. М'який бюстгальтер без каркасів - бралет - із стильного французького мережива. Трусики бразиліан. Ластка з бавовни. Також можна скомплектувати зі стрингами, сліпами міні, шортами або трусиками з завищеною талією (ціна компл..
996 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Трусики сліп міні із спокусливого французького мережива. Ластовиця з бавовни. Колір - чорний. ..
389 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Трусики шорти. Ластка з бавовни. Виріб з елегантного французского мережива. Колір - чорний. ..
499 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками, незнімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Виріб виконано із стильного французького мережива. Колір - чорний. ..
649 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Бюстгальтер з формованими чашками, незнімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Виріб виконано із спокусливого французького мережива та сітки. Колір - чорний. ..
749 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
М'який бюстгальтер холтер-бра. Виріб виконано з модного французького мережива. Колір - чорний. ..
699 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Комплект нижньої білизни DANA із стильного французького мережива. Колір - чорний. Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками, незнімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Трусики із завищеною талією. Ластки - 100% бавовна. Також можна скомплектувати зі стрінгами, сліпами міні..
1 148 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Комплект нижньої білизни EMMA з модного французького мережива. Колір - чорний.М'який бюстгальтер холтер-бра.Трусики стрінг. Ластка - 100% бавовна. Також можна скомплектувати з бразиліанами, трусиками з завищеною талією, сліпами міні або шортами (ціна комплекту зміниться в залежності від обраних трус..
1 046 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Комплект нижньої білизни HELY із спокусливого французького мережива та сітки. Колір - чорний. Бюстгальтер з формованими чашками, незнімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Трусики сліп міні. Ластка - 100% бавовна. Також можна скомплектувати з бразиліанами, стрінгами, шортами або ..
1 138 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Спокусливий пояс для панчіх ILANA із французького мережива, з елегантними тримачами в атласних стрічках. Колір - чорний. ..
677 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Один з останніх трендів - це завищена талія. Мода не обійшла стороною і нижню білизну. Висока талія відразу надає цьому фасону ретро-пікантність. Подібний силует пасує під сукні або спідниці, а також під брюки з високою талією. Трусики із завищеною талією із спокусливого французького мер..
499 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Трусики бразиліан ANJELA. Ластовиця з бавовни. Виріб виконано із спокусливого французького мережива. Колір - чорний. ..
347 грн.
Показано з 1 по 15 із 15 (всього 1 сторінок)