Меню
Кошик
Шановні клієнти! У зв'язку з карантином наш магазин не працює. Всі замовлення, оформлені в цей період, будуть оброблені після його закінчення

Лінійка MEGAPOLIS black/nude

Бренд: Jasmine Lingerie
Трусики сліп міді, прикрашені австрійською вишивкою. Ластка з бавовни. Колір - чорний/бежевий. ..
449 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Боді EVELIN від Jasmine Lingerie, прикрашене австрійською вишивкою. Колір - чорний/бежевий. ..
1 199 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками, прикрашений австрійською вишивкою. Незнімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Колір - чорний/бежевий. ..
797 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками і застібкою-магніт спереду. Незнімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Виріб прикрашений австрійською вишивкою. Колір - чорний/бежевий. ..
857 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Бюстгальтер з формованими чашками, прикрашений австрійською вишивкою. Колір - чорний/бежевий. Незнімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. ..
797 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
М'який бюстгальтер холтер-бра, прикрашений австрійською вишивкою. Колір - чорний/бежевий...
797 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Комплект нижньої білизни DEBY, прикрашений австрійською вишивкою. Колір - чорний/бежевий. М'який бюстгальтер холтер-бра. Трусики стрінг. Ластка - 100% бавовна. Також можна скомплектувати з бразиліанами, сліпами міді або трусиками із завищеною талією (ціна комплекту зміниться в залежності від о..
996 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Комплект нижньої білизни JADE, прикрашений австрійською вишивкою. Колір - чорний/бежевий.Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками. Незнімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни.Трусики бразиліан. Ластка - 100% бавовна. Також можна скомплектувати зі стрінгами, сліпами міді або трусиками із за..
1 196 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Комплект нижньої білизни NILA, прикрашений австрійською вишивкою. Колір - чорний/бежевий.Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками і застібкою-магніт спереду. Незнімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни.Трусики стрінг. Ластка - 100% бавовна. Також можна скомплектувати з бразиліанами, сліпам..
1 256 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Комплект нижньої білизни TINA, прикрашений австрійською вишивкою. Колір - чорний/бежевий.Бюстгальтер з формованими чашками. Незнімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни.Трусики сліп міді. Ластка - 100% бавовна. Також можна скомплектувати зі стрінгами, бразиліанами або трусиками із завищеною та..
1 246 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Спокусливий пояс для панчіх NICOL, прикрашений австрійською вишивкою. Колір - чорний/бежевий. ..
697 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Один з останніх трендів - це завищена талія. Мода не обійшла стороною і нижню білизну. Висока талія відразу надає цьому фасону ретро-пікантність. Подібний силует пасує під сукні або спідниці, а також під брюки з високою талією. Трусики із завищеною талією, прикрашені австрійською вишивкою. Ластк..
499 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Трусики бразиліан MISHEL, прикрашені австрійською вишивкою. Ластка з бавовни. Колір - чорний/бежевий. ..
399 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Трусики бразиліан TRACY, прикрашені австрійською вишивкою. Ластка з бавовни. Колір - чорний/бежевий. ..
399 грн.
Показано з 1 по 14 із 14 (всього 1 сторінок)