Меню
Кошик

Лінійка MAROCANA

Загадковість Африканського континенту надихнула дизайнерів JASMINE на створення колекції MAROCANA. Ексклюзивний дизайн французького мережива в комбінації з фурнітурою із різних металів втілились в унікальні моделі, що слідують тенденціям fashion індустрії.

Бренд: Jasmine Lingerie
Бюстгальтер бралет DELY від Жасмін Лінжері. Колір - чорний. Виріб зі спокусливого французького мережива. ..
629 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Комплект нижньої білизни DELY з модного французького мережива. Колір - чорний. Бюстгальтер бралет з мережива.Трусики бразиліан. Ластка - 100% бавовна. Також можна скомплектувати з трусиками сліп міді або сліп міні (ціна комплекту зміниться в залежності від обраних трусиків). ..
978 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Бюстгальтер з формованими чашками, прикрашений французьким мереживом. Колір - цегляний. Незнімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. ..
699 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками, незнімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Виріб виконано з елегантного французького мережива. Колір - хакі. ..
599 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками, незнімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Виріб виконано з елегантного французького мережива. Колір - цегляний. ..
599 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками, незнімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Виріб виконано з елегантного французького мережива. Колір - чорна перлина.  ..
599 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками, незнімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Виріб виконано з елегантного французького мережива. Колір - чорний.  ..
599 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Комплект нижньої білизни  CORI  з модного французького мережива. Колір - цегляний.Бюстгальтер з формованими чашками, бретелі незнімні. Внутрішня деталь чашки з бавовни.Трусики сліп міні. Ластка - 100% бавовна. Також можна скомплектувати з трусиками сліп міді або бразиліанами (ціна комплект..
1 048 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Комплект нижньої білизни EDEN з модного французького мережива. Колір - цеглянийБюстгальтер "push-up"  з формованими чашками, бретелі незнімні. Внутрішня деталь чашки з бавовни.Трусики бразиліан. Ластка - 100% бавовна. Також можна скомплектувати з трусиками сліп міді, сліп міні або ..
948 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Комплект нижньої білизни EDEN з модного французького мережива. Колір - чорний.Бюстгальтер "push-up"  з формованими чашками, бретелі незнімні. Внутрішня деталь чашки з бавовни.Трусики бразиліан. Ластка - 100% бавовна. Також можна скомплектувати з трусиками сліп міді, сліп міні або б..
948 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Трусики бразиліан Scarlet . Ластовиця з бавовни. Виріб виконано з звабливого французького мережива. Колір - цегляний. ..
349 грн.
Показано з 1 по 11 із 11 (всього 1 сторінок)