Меню
Кошик
Шановні клієнти! У зв'язку з карантином наш магазин не працює. Всі замовлення, оформлені в цей період, будуть оброблені після його закінчення

Лінійка EMOTION milk

Бренд: Jasmine Lingerie
Спокусливий пояс для панчіх із елегантного німецького мережива. Колір - молочний. ..
599 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Трусики стрінг з елегантного німецького мережива. Колір - молочний. Ластовиця з бавовни. ..
249 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
М'який бюстгальтер на кісточках. Бретелі незнімні. Виріб виконано з елегантного німецького мережива та сітки. Колір - молочний. ..
599 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Бюстгальтер "push-up" балконет з формованими чашками, знімні бретелі . Внутрішня деталь чашки з бавовни. Виріб виконано з елегантного мережива і сітки. Колір - молочний. ..
649 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками, незнімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Виріб виконано з елегантного німецького мережива та сітки. Колір - молочний...
549 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Комплект нижньої білизни ELIN з елегантного німецького мережива та сітки. Колір - молочний.М'який бюстгальтер на кісточках. Бретелі незнімні.Трусики сліп максі. Ластка - 100% бавовна. Також можна скомплектувати зі стрінгами, бразиліанами або з трусиками із завищеною талією (ціна комплекту зміниться ..
878 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Комплект нижньої білизни IVEN від Jasmine Lingerie з елегантного мережива і сітки. Колір - молочний.Бюстгальтер "push-up" балконет з формованими чашками, знімні бретелі . Внутрішня деталь чашки з бавовни.Трусики стрінг. Ластка з бавовни. Також можна скомплектувати з бразиліанами, сліпами максі або т..
898 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Комплект нижньої білизни LERY з елегантного німецького мережива та сітки. Колір - молочний. Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками, незнімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Трусики бразиліан. Ластка - 100% бавовна. Також можна скомплектувати з стрінгами, сліпами максі..
828 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Нічна сорочка DOMINIKA від Жасмин Лінжері, колір - молочний. Виріб складається з елегантного німецького мережива і напівпрозорого матеріалу. ..
999 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Нічна сорочка JESSIKA від Жасмин Лінжері, колір - молочний. Виріб складається з елегантного німецького мережива і напівпрозорого матеріалу. ..
999 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Один з останніх трендів - це завищена талія. Мода не обійшла стороною і нижню білизну. Висока талія відразу надає цьому фасону ретро-пікантність. Подібний силует, звичайно, буде добре виглядати під сукнями або спідницями і брюками з високою талією. Трусики із завищеною талією з м'якої мікрофі..
357 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Трусики сліп максі з елегантного німецького мережива. Ластовиця з бавовни. Колір - молочний. ..
279 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Трусики бразиліан з м'якої мікрофібри і елегантного мережива. Ластовиця з бавовни. Колір - молочний. ..
279 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Вишуканий тюлевий халат INESSA від Жасмин Лінжері. Короткі рукави і вставки по всій окружності талії виконані з мережива з ніжною структурою. Вільний крій дарує відчуття надзвичайної легкості. Прозорий молочний тюль виглядає чуттєво і тонко розкриває секрети тіла жінки. Талію прикрашає широкий ат..
799 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Вишуканий тюлевий халат VANESSA від Жасмин Лінжері з довгими рукавами. Вставка по всій окружності талії виконана з мережива з ніжною структурою. Вільний крій дарує відчуття надзвичайної легкості. Прозорий молочний тюль виглядає чуттєво і тонко, розкриваючи секрети тіла жінки. Талію прикрашає атла..
999 грн.
Показано з 1 по 15 із 15 (всього 1 сторінок)