Меню
Кошик

Лінійка APRIORI nude

Всі моделі можна комплектувати між собою, що допомагає створити свій  власний неперевершений образ та обрати найкращий варіант!

Бренд: Jasmine Lingerie
Бюстгальтер DANA з формованими чашками, незнімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Виріб виконано з унікального французького мережива та шовковистого італійського полотна технології Laser cut, що ідеально розкривають свою красу та функціональність. Колір - нюд. ..
699 грн. 559 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
М'який бюстгальтер DEFY із унікального французького мережива та шовковистого італійського полотна технології Laser cut, що ідеально розкривають свою красу та функціональність. Незнімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Колір - нюд...
599 грн. 479 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
М'який бюстгальтер EDEL з v-подібним розділювачем із унікального французького мережива та шовковистого італійського полотна технології Laser cut, що ідеально розкривають свою красу та функціональність. Незнімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Колір - нюд...
649 грн. 519 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Напівм`який бюстгальтер ENNI від Jasmine Lingerie на широкий розмірний ряд, незнімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Виріб виконано з унікального французького мережива та шовковистого італійського полотна технології Laser cut, що ідеально розкривають свою красу та функціональніст..
649 грн. 519 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Бюстгальтер LINA "push-up" з формованими чашками та v-подібним розділювачем, незнімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Виріб виконано з унікального французького мережива та шовковистого італійського полотна технології Laser cut, що ідеально розкривають свою красу та функціональність..
749 грн. 599 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Бюстгальтер TERI "push-up" з формованими чашками, незнімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Виріб виконано з унікального французького мережива та шовковистого італійського полотна технології Laser cut, що ідеально розкривають свою красу та функціональність. Колір - нюд. ..
649 грн. 519 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Комплект нижньої білизни DANA  із унікального французького мережива та шовковистого італійського полотна технології Laser cut, що ідеально розкривають свою красу та функціональність. Колір - нюд.Бюстгальтер з формованими чашками, незнімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Трусики ..
1 048 грн. 839 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Комплект нижньої білизни  DEFY  із унікального французького мережива та шовковистого італійського полотна технології Laser cut, що ідеально розкривають свою красу та функціональність. Колір - нюд.М'який бюстгальтер, незнімні бретелі. Трусики стрінги. Ластка - 100% бавовна. Також можна ском..
948 грн. 759 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Комплект нижньої білизни EDEL із унікального французького мережива та шовковистого італійського полотна технології Laser cut, що ідеально розкривають свою красу та функціональність. Колір - нюд.М'який бюстгальтер, незнімні бретелі.Трусики бразиліани. Ластка - 100% бавовна. Також можна скомплектувати..
998 грн. 799 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Комплект нижньої білизни ENNI із унікального французького мережива та шовковистого італійського полотна технології Laser cut, що ідеально розкривають свою красу та функціональність. Колір - нюд.Напівм`який бюстгальтер на широкий розмірний ряд, незнімні бретелі. Трусики сліп міні. Ластка - 100% ..
998 грн. 799 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Комплект нижньої білизни LINA  із унікального французького мережива та шовковистого італійського полотна технології Laser cut, що ідеально розкривають свою красу та функціональність. Колір - нюд.Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками, незнімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни.&nbs..
1 098 грн. 879 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Комплект нижньої білизни TERI  із унікального французького мережива та шовковистого італійського полотна технології Laser cut, що ідеально розкривають свою красу та функціональність. Колір - нюд.Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками, незнімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни.&nbs..
998 грн. 799 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Трусики сліп міні Paula із унікального французького мережива та шовковистого італійського полотна технології Laser cut. Ластка з бавовни.  Колір - нюд. ..
349 грн. 279 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Трусики бразиліани Eslin із унікального французького мережива та шовковистого італійського полотна технології Laser cut. Ластка з бавовни.  Колір - нюд. ..
349 грн. 279 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Трусики бразиліани Helena із унікального французького мережива та шовковистого італійського полотна технології Laser cut. Ластка з бавовни.  Колір - нюд. ..
349 грн. 279 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Трусики бразиліани Julia із унікального французького мережива та шовковистого італійського полотна технології Laser cut. Ластка з бавовни.  Колір - нюд. ..
349 грн. 279 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Трусики стрінг Chloe із унікального французького мережива та шовковистого італійського полотна технології Laser cut. Ластка з бавовни.  Колір - нюд. ..
349 грн. 279 грн.
Показано з 1 по 17 із 17 (всього 1 сторінок)