Меню
Кошик

Лінійка APRIORI gray

Всі моделі можна комплектувати між собою, що допомагає створити свій  власний неперевершений образ та обрати найкращий варіант!

Бренд: Jasmine Lingerie
Бюстгальтер бралет IZZI від Жасмін Лінжері без кісточок, незнімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Виріб виконано із унікального французького мережива та шовковистого італійського полотна технології Laser cut, що ідеально розкривають свою красу та функціональність. Колір - сірий...
569 грн. 456 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
М'який бюстгальтер EDEL з v-подібним розділювачем із унікального французького мережива та шовковистого італійського полотна технології Laser cut, що ідеально розкривають свою красу та функціональність. Незнімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Колір - сірий...
649 грн. 519 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Напівм`який бюстгальтер ENNI від Jasmine Lingerie на широкий розмірний ряд, незнімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Виріб виконано з унікального французького мережива та шовковистого італійського полотна технології Laser cut, що ідеально розкривають свою красу та функціональніст..
649 грн. 519 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Бюстгальтер JEIL "push-up" з формованими чашками, незнімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Виріб виконано з унікального французького мережива та шовковистого італійського полотна технології Laser cut, що ідеально розкривають свою красу та функціональність. Колір - сірий. ..
649 грн. 519 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
М'який бюстгальтер SELY із унікального французького мережива та шовковистого італійського полотна технології Laser cut, що ідеально розкривають свою красу та функціональність. Незнімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Колір - сірий...
649 грн. 519 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Бюстгальтер VIVA "push-up" з формованими чашками, незнімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Виріб виконано з унікального французького мережива та шовковистого італійського полотна технології Laser cut, що ідеально розкривають свою красу та функціональність. Колір - сірий. ..
699 грн. 559 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Комплект нижньої білизни EDEL із унікального французького мережива та шовковистого італійського полотна технології Laser cut, що ідеально розкривають свою красу та функціональність. Колір - сірий.М'який бюстгальтер, незнімні бретелі. Трусики бразиліани. Ластка - 100% бавовна. Також можна скомплектув..
998 грн. 799 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Комплект нижньої білизни ENNI із унікального французького мережива та шовковистого італійського полотна технології Laser cut, що ідеально розкривають свою красу та функціональність. Колір - сірий.Напівм`який бюстгальтер на широкий розмірний ряд, незнімні бретелі. Трусики сліп міні. Ластка - 100..
998 грн. 799 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Комплект нижньої білизни IZZI із унікального французького мережива та шовковистого італійського полотна технології Laser cut, що ідеально розкривають свою красу та функціональність. Колір - сірий.М'який бюстгальтер бралет без кісточок, незнімні бретелі.Трусики бразиліани. Ластка - 100% бавовна. Тако..
918 грн. 735 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Комплект нижньої білизни JEIL  із унікального французького мережива та шовковистого італійського полотна технології Laser cut, що ідеально розкривають свою красу та функціональність. Колір - сірий.Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками, незнімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни.&n..
978 грн. 783 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Комплект нижньої білизни SELY із унікального французького мережива та шовковистого італійського полотна технології Laser cut, що ідеально розкривають свою красу та функціональність. Колір - сірий.М'який бюстгальтер, незнімні бретелі. Трусики бразиліани. Ластка - 100% бавовна. Також можна скомплектув..
978 грн. 783 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Комплект нижньої білизни VIVA  із унікального французького мережива та шовковистого італійського полотна технології Laser cut, що ідеально розкривають свою красу та функціональність. Колір - сірий.Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками, незнімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни.&n..
1 048 грн. 839 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Трусики бразиліани Helena із унікального французького мережива та шовковистого італійського полотна технології Laser cut. Ластка з бавовни.  Колір - сірий. ..
349 грн. 279 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Трусики бразиліани Inessa із унікального французького мережива та шовковистого італійського полотна технології Laser cut. Ластка з бавовни.  Колір - сірий. ..
329 грн. 264 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Трусики бразиліани Julia із унікального французького мережива та шовковистого італійського полотна технології Laser cut. Ластка з бавовни.  Колір - сірий. ..
349 грн. 279 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Трусики стрінг Denice із унікального французького мережива та шовковистого італійського полотна технології Laser cut. Ластка з бавовни.  Колір - сірий. ..
329 грн. 264 грн.
Показано з 1 по 16 із 16 (всього 1 сторінок)