Меню
Кошик
Шановні клієнти! У зв'язку з карантином наш магазин не працює. Всі замовлення, оформлені в цей період, будуть оброблені після його закінчення

Лінійка VITALITY graphite

Бренд: Jasmine Lingerie
Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками та подовженим мереживом на бретель, незнімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Виріб виконано з елегантного мережива. Колір - графіт. ..
537 грн. 322 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Бюстгальтер з формованими чашками, внутрішня деталь чашки з бавовни, незнімні бретелі. Виріб виконано з елегантного мережива. Колір - графіт. ..
549 грн. 329 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Комплект нижньої білизни EVVA з елегантного мережива. Колір - графіт. Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками та подовженим мереживом на бретель, незнімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Трусики бразиліан. Ластка - 100% бавовна. Також можна скомплектувати з сліпами міді, ст..
786 грн. 472 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Комплект нижньої білизни від SUZI Jasmine Lingerie з елегантного мережива. Колір - графіт. Бюстгальтер з формованими чашками, внутрішня деталь чашки з бавовни, незнімні бретелі. Трусики сліп міді. Ластка - 100% бавовна. Також можна скомплектувати зі стрінгами або бразиліанами (ціна компле..
818 грн. 491 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Трусики сліп міді з елегантного мережива. Колір - графіт. Ластка з бавовни. ..
269 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Трусики бразиліан з елегантного мережива. Ластовиця з бавовни. Колір - графіт. ..
249 грн.
Показано з 1 по 6 із 6 (всього 1 сторінок)