Меню
Кошик
Шановні клієнти! У зв'язку з карантином наш магазин не працює. Всі замовлення, оформлені в цей період, будуть оброблені після його закінчення

Лінійка SHELL light blue

Всі моделі можна комплектувати між собою, що дає можливість вибрати для себе найкращий варіант!

Бренд: Jasmine Lingerie
Ультрамодний м'який бюстгальтер зі спокусливого німецького мережива. Колір світло - блакитний. ..
499 грн. 299 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Комплект нижньої білизни TERY від Жасмин Лінжері. Колір світло - блакитний. Ультрамодний м'який бюстгальтер  зі спокусливого німецького мережива. Трусики бразиліан. Ластка з бавовни. Також можна скомплектувати з трусиками стрінг, сліпами максі або з трусиками із завищеною талією (цін..
778 грн. 467 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Трусики стрінг з елегантного німецького мережива. Ластовиця з бавовни. Колір світло - блакитний. ..
249 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками, незнімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Виріб виконано з елегантного німецького мережива. Колір світло - блакитний. ..
559 грн. 335 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Комплект нижньої білизни JULY з елегантного німецького мережива. Колір - світло - блакитний. Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками, незнімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Трусики бразиліан. Ластка - 100% бавовна. Також можна скомплектувати з стрінгами, сліпами максі та ..
838 грн. 503 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Трусики бразиліан MELISSA. Ластовиця з бавовни. Виріб виконано з звабливого німецького мережива. Колір світло - блакитний. ..
279 грн.
Показано з 1 по 6 із 6 (всього 1 сторінок)