Меню
Кошик
Шановні клієнти! У зв'язку з карантином наш магазин не працює. Всі замовлення, оформлені в цей період, будуть оброблені після його закінчення

Лінійка LUXURY

Розкішна та вишукана колекція LUXURY у кольорі рожевий дим. Надзвичайно складний малюнок італійської вишивки, що виконана із ниток 5-ти розкішних відтінків, надає їй такої ж глибини та вражаючої краси, як грані надають діаманту. Підвіска SWAROVSKI із двох каменів підкреслює не завуальовану розкіш.

У колекції представлені: 1143/59 TONY - формована чашка з гелевим наповненням; 1224/59 LYNN - бюстгальтер на основі дубльованого полотна, "тонкий поролон"; 1302/59 BRIE - напівпоролон, ідеальна підтримка, "натуральна форма"; 2109/59 Belinda - стрінг; 2313/59 Beatrice - міні сліп; 2509/59 Brenda - максі сліп; 8103/59 Betsey - нічна сорочка.

Всі моделі можна комплектувати між собою, що дає можливість вибрати для себе найкращий варіант!

Бренд: Jasmine Lingerie
Напівм'який бюстгальтер BRIE від Жасмин Лінжері на великий розмір (чашка C, D, E, F, G), не знімні бретелі. Виріб виконано з м'якої мікрофібри і напівпрозорого матеріалу, прикрашеного італійською вишивкою. Спереду прикрашений бантом із стразою Сваровські. Внутрішня деталь чашки з бавовн..
499 грн. 299 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Ніжний комплект BRIE від Жасмин Лінжері у забарвленні - рожевий дим. Виріб виконано з м'якої мікрофібри і напівпрозорого матеріалу, прикрашеного італійською вишивкою. Напівм'який бюстгальтер на великий розмір (чашка C, D, E, F, G), не знімні бретелі. Спереду прикрашений бантом із стразою Свар..
698 грн. 419 грн.
Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)