Меню
Кошик

Лінійка LIGHT

Бренд: Jasmine Lingerie
М'який бюстгальтер без каркасів - браллет - з принтованного французького полотна та елегантного мережива. Колір - срібна півонія. ..
499 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Ультрамодний м'який бюстгальтер із елегантного мережива. Колір - срібна півонія. ..
539 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Комплект нижньої білизни ADEL від Жасмин Лінжері. Колір - срібна півонія. М'який бюстгальтер без каркасів - браллет - з французського принтованного полотна та елегантного мережива. Трусики із завищеною талією. Ластка з бавовни. Також можна скомплектувати з бразиліанами, сліпами максі або ..
768 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Спокусливий пояс для панчіх із елегантного мережива з регульованою посадкою на талії і тримачами в атласних стрічках. Колір - срібна півонія. ..
379 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками, незнімні бретелі, застібка-магніт спереду. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Виріб виконано з принтованного французського полотна. Колір - срібна півонія. ..
699 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Бюстгальтер холтер-бра "push-up" з формованими чашками, незнімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Виріб виконано з принтованного французського полотна та елегантного мережива. Колір - срібна півонія. ..
599 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Комплект нижньої білизни DINA із принтованного французького полотна та елегантного мережива. Колір - срібляста півонія. М'який бюстгальтер - холтер-бра на каркасах. Трусики із завищеною талією. Ластка - 100% бавовна. Також можна скомплектувати зі стрінгами, сліпами максі або бра..
808 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Комплект нижньої білизни LEXY від Jasmine Lingerie з принтованого французького полотна та елегантного мережива. Колір - срібна півонія. Бюстгальтер холтер-бра "push-up" з формованими чашками, внутрішня деталь чашки з бавовни, нез'ємні бретелі. Трусики бразиліан. Ластка - 100% бавовна..
848 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Комплект нижньої білизни MILA від Jasmine Lingerie з принтованого французького полотна та елегантного мережива. застібка магніт спереду. Колір - срібна півонія. Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками, внутрішня деталь чашки з бавовни, незнімні бретелі. Трусики бразиліан. Ластка ..
936 грн.
Показано з 1 по 9 із 9 (всього 1 сторінок)