Меню
Кошик

Лінійка LEO

Бренд: Jasmine Lingerie
М'який бюстгальтер, бретелі незнімні. Виріб виконаний із спокусливого німецького мережива. Колір - чорний/бежевий. ..
459 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Ультрамодний м'який бюстгальтер із спокусливого німецького мережива на великий розмір (чашка C, D, E, F, G). Колір - чорний/бежевий. ..
559 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Ультрамодний м'який бюстгальтер з каркасами із спокусливого німецького мережива. Колір - чорний/бежевий. ..
499 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Комплект нижньої білизни ANEL від Jasmine. Виріб виконаний із спокусливого німецького мережива. Колір - чорний/бежевий. М'який бюстгальтер з каркасами, бретелі незнімні. Трусики із завищеною талією. Ластка з бавовни. Також можна скомплектувати з бразиліанами, стрінгами або сліпами максі (..
758 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Комплект нижньої білизни BONA від Жасмин Лінжері. Колір - чорний/бежевий. Ультрамодний м'який бюстгальтер із спокусливого німецького мережива на великий розмір (чашка C, D, E, F, G). Трусики сліп максі. Ластка з бавовни. Також можна скомплектувати з трусиками стрінг, трусиками із завищено..
826 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Комплект нижньої білизни DITA від Жасмин Лінжері. Колір - чорний/бежевий. Ультрамодний м'який бюстгальтер з каркасами із спокусливого німецького мережива. Трусики із завищеною талією. Ластка з бавовни. Також можна скомплектувати з трусиками стрінг, сліпами максі або бразиліанами (ціна ком..
598 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Трусики стрінг із спокусливого німецького мережива. Ластовиця з бавовни. Колір - чорний/бежевий. ..
197 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Бюстгальтер з формованими чашками, незнімні бретелі. Виріб виконано із спокусливого німецького мережива. Колір - чорний/бежевий. Внутрішня деталь чашки з бавовни. ..
599 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками, незнімні бретелі. Виріб виконано із спокусливого німецького мережива. Колір - чорний/бежевий. Внутрішня деталь чашки з бавовни. ..
549 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками, незнімні бретелі. Виріб виконано із спокусливого німецького мережива та сітки. Колір - чорний/бежевий. Внутрішня деталь чашки з бавовни. ..
549 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Бюстгальтер з формованими чашками, незнімні бретелі. Виріб виконано із спокусливого німецького мережива та сітки. Колір - чорний/бежевий. Внутрішня деталь чашки з бавовни. ..
599 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками і подовженим мереживом на бретель, незнімні бретелі. Виріб виконано із спокусливого німецького мережива та сітки. Колір - чорний/бежевий. Внутрішня деталь чашки з бавовни. ..
579 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
М'який бюстгальтер - холтер-бра на каркасах. Виріб виконано із спокусливого німецького мережива. Колір - чорний/бежевий. ..
499 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Бюстгальтер холтер-бра "push-up" з формованими чашками. Виріб виконано із спокусливого німецького мережива. Колір - чорний/бежевий. Внутрішня деталь чашки з бавовни. ..
699 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Бюстгальтер холтер-бра "push-up" з формованими чашками. Виріб виконано із спокусливого німецького мережива та сітки. Колір - чорний/бежевий. Внутрішня деталь чашки з бавовни. ..
599 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Комплект нижньої білизни DENI із спокусливого німецького мережива. Колір - чорний/бежевий. Бюстгальтер з формованими чашками, незнімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Трусики сліп максі. Ластка - 100% бавовна. Також можна скомплектувати з бразиліанами, стрінгами або трусиками і..
866 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Комплект нижньої білизни EDNA із спокусливого німецького мережива. Колір - чорний/бежевий. Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками, незнімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Трусики стрінг. Ластка -100% бавовна. Також можна скомплектувати з бразиліанами, сліпами максі або тр..
746 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Комплект нижньої білизни ELSA із спокусливого німецького мережива. Колір - чорний/бежевий. М'який бюстгальтер - холтер-бра на каркасах. Трусики бразиліан. Ластка - 100% бавовна. Також можна скомплектувати зі стрінгами, сліпами максі або трусиками із завищеною талією (ціна комплекту змінит..
728 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Комплект нижньої білизни ERIN із спокусливого німецького мережива та сітки. Колір - чорний/бежевий. Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками, незнімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Трусики бразиліан. Ластка - 100% бавовна. Також можна скомплектувати зі стрінгами, сліпами м..
788 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Комплект нижньої білизни JEAN із спокусливого німецького мережива. Колір - чорний/бежевий. Бюстгальтер холтер-бра "push-up" з формованими чашками. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Трусики бразиліан. Ластка - 100% бавовна. Також можна скомплектувати зі стрінгами, сліпами максі або трусика..
928 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Комплект нижньої білизни JULI із спокусливого німецького мережива та сітки. Колір - чорний/бежевий. Бюстгальтер з формованими чашками, незнімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Трусики сліп максі. Ластка - 100% бавовна. Також можна скомплектувати з бразиліанами, стрінгами або тр..
866 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Комплект нижньої білизни LORY із спокусливого німецького мережива та сітки. Колір - чорний/бежевий. Бюстгальтер холтер-бра "push-up" з формованими чашками. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Трусики із завищеною талією. Ластка - 100% бавовна. Також можна скомплектувати зі стрінгами, сліпам..
898 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Комплект нижньої білизни MAIL із спокусливого німецького мережива та сітки. Колір - чорний/бежевий. Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками і подовженим мереживом на бретель, незнімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Трусики бразиліан. Ластка - 100% бавовна. Також можна ском..
818 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Спокусливий пояс для панчіх LETISIA із німецького мережива, з елегантними тримачами в атласних стрічках. Колір - чорний/бежевий. ..
389 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Один з останніх трендів - це завищена талія. Мода не обійшла стороною і нижню білизну. Висока талія відразу надає цьому фасону ретро-пікантність. Подібний силует пасує під сукні або спідниці, а також під брюки з високою талією. Трусики із завищеною талією із спокусливого німецького мережива т..
299 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Трусики сліп максі із спокусливого німецького мережива та сітки. Ластка з бавовни. Колір - чорний/бежевий. ..
267 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Трусики бразиліан LIDIA. Ластовиця з бавовни. Виріб виконано із спокусливого німецького мережива та сітки. Колір - чорний/бежевий. ..
239 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Трусики бразиліан MARLIN. Ластовиця з бавовни. Виріб виконано із спокусливого німецького мережива. Колір - чорний/бежевий. ..
229 грн.
Показано з 1 по 28 із 28 (всього 1 сторінок)