Виробник
Розмір бюстгальтера
Розмір трусиків
 
Останні відгуки
Очень хорошее качество бюстика. Заказывала впервые на этом сайте и осталась довольна. Девочка оператор очень вежливая и ответила на все мои вопросы. Б.. ...»
Доволі непоганий комплект. Приємна і якість, і ціна. Виглядає дуже ніжно... ...»
Супер. Рекомендую.Якість відповідає ціні... ...»
Отличные! Теперь в комплекте, всё супер. Спасибо, Vivid!.. ...»
Халат CARMEN - Jasmine Lingerie
Автор: Оксана
Как всегда, всё на высоте: и высококачественное изделие, и быстрая доставка, и приятный менеджер! Халат идёт размер в размер, прекрасный подарок!.. ...»
ANIELLA 40 model 5 Колготки - Giulia
Автор: Володимир
Оригінальні колготки дуже комфортні і гарно виглядають на ногах .. ...»
Очень классные трусики))) искала именно эту модель т.к. такие уже есть))) купила, рекомендую и еще куплю!!!))) спасибо большое за приятные скидки!!))).. ...»
Трусики BEATRICE - Jasmine Lingerie
Автор: Наталья Дражевская
Нижнее белье из коллекции BEATRICE очень хорошего качества. После стирки прекрасно сохраняют форму и окраску. Очень приятны к телу.Рукомендую.. ...»

Колекція TWILIGHT

Досконалі італійські атласи jaquard від компаніії BOSELLI, німецькі мережива та французькі прикраси у найпопулярніших білизняних кольорах - глибокому синьому та рожевій пудрі - такі матеріали використовують лише люксові світові бренди!

У колекції представлені: - 1162/43 NILA - push-up на основі формованої чашки; - 1163/43 ROXY - push-up, конструкція 1007/1 SEAL II; - 1227/43 BONA - бюстгальтер на основі дубльованого полотна, "тонкий поролон"; - 1303/43 LENA - напівм’який бюстгальтер, форма "що зводить"; - 1405/43 DEBY - м'який бюстгальтер; - 2128/43 Angela - стрінг; - 2221/43 Rubina - бразиліан; - 2520/43 Welness - міді сліп; - 7207/43 Violina - пояс для панчіх; - 8114/43 Carmela - нічна сорочка.

Всі моделі можна комплектувати між собою, що дає можливість вибрати для себе найкращий варіант!


Виробник
Розмір бюстгальтера
Розмір трусиків
 
Вигляд: Список / Сітка
На сторінці:
Сортувати:
Трусики стрінг з вишуканого італійського атласу і елегантного мережива. Ластка з бавовни. Колір - синій. ..
217 грн 131 грн
Трусики стрінг з вишуканого італійського атласу і елегантного мережива. Ластка з бавовни. Колір - пудра. ..
217 грн 131 грн
На основі 1 відгуків.
Трусики бразиліан. Ластка з бавовни. Виріб виконано з вишуканого італійського атласу та мережива. Колір - синій. ..
237 грн 142 грн
Трусики бразиліан. Ластка з бавовни. Виріб виконано з вишуканого італійського атласу та мережива. Колір - пудра. ..
237 грн 142 грн
Трусики сліп міді з вишуканого італійського атласу і елегантного мережива. Колір - синій. Ластка з бавовни. ..
237 грн 142 грн
Комплект нижньої білизни BONA від Jasmine Lingerie з вишуканого італійського атласу. Колір - синій. Бюстгальтер "push-up" балконет з вкладишами, незнімні бретелі . Внутрішня деталь чашки з бавовни. Декорований витонченим бантиком. Трусики сліп міді. Ластка з бавовни. Також можна скомплектувати з бразиліанами або стрінгами (ціна комплекту зміниться в залежності від обраних трусиків). ..
696 грн 418 грн
Бюстгальтер "push-up" балконет з вкладишами, незнімні бретелі . Внутрішня деталь чашки з бавовни. Декорований витонченим бантиком. Виріб виконано з вишуканого італійського атласу. Колір - синій. ..
459 грн 275 грн
Трусики сліп міді з вишуканого італійського атласу і елегантного мережива. Колір - пудра. Ластка з бавовни. ..
237 грн
Спокусливий пояс для панчіх з регульованою посадкою на талії, з елегантними тримачами в атласних стрічках. Виріб виконано з вишуканого італійського атласу і елегантного мережива. Колір - синій. ..
479 грн
Спокусливий пояс для панчіх з регульованою посадкою на талії, з елегантними тримачами в атласних стрічках. Виріб виконано з вишуканого італійського атласу і елегантного мережива. Колір - пудра. ..
479 грн
Нічна сорочка CARMELA від Жасмин Лінжері із вишуканого італійського атласу, прикрашені мереживною вставкою. Колір - пудра. Фірмова коробка. ..
879 грн
Нічна сорочка CARMELA від Жасмин Лінжері із вишуканого італійського атласу, прикрашені мереживною вставкою. Колір - синій. ..
879 грн
На основі 1 відгуків.
Комплект нижньої білизни ROXY з вишуканого італійського атласу. Колір - пудра. Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками, бретелі незнімні. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Трусики стринг. Ластка - 100% бавовна. Також можна скомплектувати з трусиками сліп міді або бразиліанами (ціна комплекту зміниться в залежності від обраних трусиків). Доповніть комплект поясом VIOLINA. ..
716 грн
Комплект нижньої білизни ROXY з вишуканого італійського атласу. Колір - синій. Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками, бретелі незнімні. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Трусики стринг. Ластка - 100% бавовна. Також можна скомплектувати з трусиками сліп міді або бразиліанами (ціна комплекту зміниться в залежності від обраних трусиків). Доповніть комплект поясом VIOLINA. ..
716 грн
На основі 1 відгуків.
Комплект нижньої білизни NILA з вишуканого італійського атласу. Колір - синій. Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками, бретелі незнімні. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Трусики бразиліан. Ластка - 100% бавовна. Також можна скомплектувати з трусиками сліп міді або стрінгами (ціна комплекту зміниться в залежності від обраних трусиків). Доповніть комплект поясом VIOLINA. ..
696 грн
Комплект нижньої білизни NILA з вишуканого італійського атласу. Колір - пудра. Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками, бретелі незнімні. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Трусики бразиліан. Ластка - 100% бавовна. Також можна скомплектувати з трусиками сліп міді або стрінгами (ціна комплекту зміниться в залежності від обраних трусиків). Доповніть комплект поясом VIOLINA. ..
696 грн
На основі 1 відгуків.
Комплект нижньої білизни LENA, колір - пудра. Виріб виконано з вишуканого італійського атласу і прикрашено вставками з елегантного мережива. Напівм'який бюстгальтер на великий розмір (чашка C, D, E, F, G), не знімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Трусики сліп міді. Ластка з бавовни. Також можна скомплектувати зі стрінгами або бразиліанами (ціна комплекту зміниться в залежнос..
736 грн
Комплект нижньої білизни LENA, колір - синій. Виріб виконано з вишуканого італійського атласу і прикрашено вставками з елегантного мережива. Напівм'який бюстгальтер на великий розмір (чашка C, D, E, F, G), не знімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Трусики сліп міді. Ластка з бавовни. Також можна скомплектувати зі стрінгами або бразиліанами (ціна комплекту зміниться в залежнос..
736 грн
Комплект білизни DEBY від Jasmine Lingerie з вишуканого італійського атласу, колір - синій. М'який бюстгальтер на великий розмір (чашка C, D, E, F, G), незнімні бретелі. Трусики сліп міді. Ластка з бавовни. Також можна скомплектувати з трусиками стрінг або бразиліанами. Доповніть комплект поясом VIOLINA. ..
736 грн
М'який бюстгальтер на великий розмір (чашка C, D, E, F, G), незнімні бретелі. Виріб виконано з вишуканого італійського атласу, колір - пудра. ..
499 грн
М'який бюстгальтер на великий розмір (чашка C, D, E, F, G), незнімні бретелі. Виріб виконано з вишуканого італійського атласу, колір - синій. ..
499 грн
Комплект білизни DEBY від Jasmine Lingerie з вишуканого італійського атласу, колір - пудра. М'який бюстгальтер на великий розмір (чашка C, D, E, F, G), незнімні бретелі. Трусики сліп міді. Ластка з бавовни. Також можна скомплектувати з трусиками стрінг або бразиліанами. Доповніть комплект поясом VIOLINA. ..
736 грн
Комплект нижньої білизни BONA від Jasmine Lingerie з вишуканого італійського атласу. Колір - пудра. Бюстгальтер "push-up" балконет з вкладишами, незнімні бретелі . Внутрішня деталь чашки з бавовни. Декорований витонченим бантиком. Трусики сліп міді. Ластка з бавовни. Також можна скомплектувати з бразиліанами або стрінгами (ціна комплекту зміниться в залежності від обраних трусиків). ..
696 грн
Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками, бретелі незнімні. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Виріб виконаний з вишуканого італійського атласу. Колір - пудра. ..
499 грн
Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками, бретелі незнімні. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Виріб виконаний з вишуканого італійського атласу. Колір - синій. ..
499 грн
Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками, бретелі незнімні. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Виріб виконано з вишуканого італійського атласу. Колір - синій. ..
459 грн
На основі 2 відгуків.
Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками, бретелі незнімні. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Виріб виконано з вишуканого італійського атласу. Колір - пудра.   ..
459 грн
Напівм'який бюстгальтер на великий розмір (чашка C, D, E, F, G), не знімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Виріб виконано з вишуканого італійського атласу і прикрашено вставками з елегантного мережива.Колір - синій. ..
499 грн
Напівм'який бюстгальтер на великий розмір (чашка C, D, E, F, G), не знімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Виріб виконано з вишуканого італійського атласу і прикрашено вставками з елегантного мережива.Колір - пудра. ..
499 грн
Бюстгальтер "push-up" балконет з вкладишами, незнімні бретелі . Внутрішня деталь чашки з бавовни. Декорований витонченим бантиком. Виріб виконано з вишуканого італійського атласу. Колір - пудра. ..
459 грн

Vivid.com.ua © 2019-2014