Виробник
Розмір бюстгальтера
Розмір трусиків
 
Останні відгуки
Очень хорошее качество бюстика. Заказывала впервые на этом сайте и осталась довольна. Девочка оператор очень вежливая и ответила на все мои вопросы. Б.. ...»
Доволі непоганий комплект. Приємна і якість, і ціна. Виглядає дуже ніжно... ...»
Супер. Рекомендую.Якість відповідає ціні... ...»
Отличные! Теперь в комплекте, всё супер. Спасибо, Vivid!.. ...»
Халат CARMEN - Jasmine Lingerie
Автор: Оксана
Как всегда, всё на высоте: и высококачественное изделие, и быстрая доставка, и приятный менеджер! Халат идёт размер в размер, прекрасный подарок!.. ...»
ANIELLA 40 model 5 Колготки - Giulia
Автор: Володимир
Оригінальні колготки дуже комфортні і гарно виглядають на ногах .. ...»
Очень классные трусики))) искала именно эту модель т.к. такие уже есть))) купила, рекомендую и еще куплю!!!))) спасибо большое за приятные скидки!!))).. ...»
Трусики BEATRICE - Jasmine Lingerie
Автор: Наталья Дражевская
Нижнее белье из коллекции BEATRICE очень хорошего качества. После стирки прекрасно сохраняют форму и окраску. Очень приятны к телу.Рукомендую.. ...»

Колекція ROMANTIC milk

Завжди спокусливий атлас надає білизні особливого настрою. Німецьке мереживо, французькі банти та прикраси, вишукані італійські атласи у колекції ROMANTIC - із JASMINE так просто бути королевою!

У колекції представлено: 1162/55 CATE - формована чашка, посадка LUSI; 1163/55 MOLI - формована чашка, посадка SEAL; 1177/55 ELFY - формована чашка, посадка TOJA; 1191/55 DORY - бюстьє; 1303/55 ANNA - напівм'який бюстгальтер; 1405/55 ALEX - м'який бюстгальтер, посадка LUNA; 1408/55 ILZA - нова конструкція бралет із каркасами; 1620/55 JOAN - бралет; 2128/55 Esteria - стрінг; 2221/55 Clara - бразиліан; 2520/55 Xenia - труси (midi); 2606/55 Melania - труси із завищеною лінією талії; 7211/55 Penelope - пояс для панчіх; 8120/55 Patrisia - нічна сорочка.

Всі моделі можна комплектувати між собою, що дає можливість вибрати для себе найкращий варіант!


Виробник
Розмір бюстгальтера
Розмір трусиків
 
Вигляд: Список / Сітка
На сторінці:
Сортувати:
Трусики стрінг з вишуканого італійського атласу і елегантного мережива. Ластка з бавовни. Колір - молочний. ..
239 грн 144 грн
Трусики бразиліан. Ластка з бавовни. Виріб виконано з вишуканого італійського атласу та мережива. Колір - молочний. ..
249 грн 149 грн
Спокусливий комплект нижньої білизни JOAN від Жасмін Лінжері із елегантного мережива. Колір - молочний. М'який бюстгальтер без каркасів - браллет. Трусики сліп із завищеною талією. Ластка з бавовни. Також можна скомплектувати з трусиками сліп міді, стрінгами, бразиліанами (ціна комплекту зміниться в залежності від обраних трусиків). ..
936 грн 562 грн
Трусики сліп міді з вишуканого італійського атласу і елегантного мережива. Колір - молочний. Ластка з бавовни. ..
279 грн
Один з останніх трендів - це завищена талія. Мода не обійшла стороною і нижню білизну. Висока талія відразу надає цьому фасону ретро-пікантність. Подібний силует, звичайно, буде добре виглядати під сукнями або спідницями і брюками з високою талією. Трусики із завищеною талією з м'якої мікрофібри і елегантного мережива. Ластовиця з бавовни. Колір - молочний. ..
357 грн
Нічна сорочка PATRISIA від Жасмин Лінжері із вишуканого італійського атласу, прикрашені мереживною вставкою. Колір - молочний. ..
899 грн
Комплект нижньої білизни MOLI з вишуканого італійського атласу. Колір - молочний. Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками, бретелі незнімні. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Трусики бразиліан. Ластка - 100% бавовна. Також можна скомплектувати з трусиками з завищеною талією, сліпами міді, стрінгами або бразиліанами (ціна комплекту зміниться в залежності від обраних трусиків). До..
748 грн
Першу ноту в образі грає розкішний комплект нижньої білизни. ILZA - ваш обеззброюючий модний хід і головний секрет стильного переваги. М'який бюстгальтер - браллет з каркасами з вишуканого італійського атласу та мережива. Колір - молочний. Трусики бразиліан. Ластка з бавовни. Також можна скомплектувати з трусиками з завищеною талією, стрінгами або сліпами міді (ціна комплекту зміни..
748 грн
Комплект нижньої білизни ELFY з вишуканого італійського атласу. Колір - молочний. Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками, бретелі незнімні. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Трусики сліп міді. Ластка - 100% бавовна. Також можна скомплектувати з трусиками з завищеною талією, стрінгами або бразиліанами (ціна комплекту зміниться в залежності від обраних трусиків). Доповніть компле..
818 грн
Спокусливий комплект нижньої білизни DORY від Жасмин Лінжері із елегантного мережива. Колір - молочний. Бюстье "push-up" з формованими чашками. Трусики сліп із завищеною талією. Ластка з бавовни. Також можна скомплектувати з трусиками сліп міді, стрінгами, бразілианами (ціна комплекту зміниться в залежності від обраних трусиків). ..
1034 грн
Комплект нижньої білизни CATE з вишуканого італійського атласу. Колір - молочний. Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками, бретелі незнімні. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Трусики стрінг. Ластка - 100% бавовна. Також можна скомплектувати з трусиками з завищеною талією, сліпами міді або бразиліанами (ціна комплекту зміниться в залежності від обраних трусиків). Доповніть компле..
738 грн
Комплект нижньої білизни ANNA, колір - молочний. Виріб виконано з вишуканого італійського атласу і прикрашено вставками з елегантного мережива. Напівм'який бюстгальтер на великий розмір (чашка C, D, E, F, G), не знімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Трусики сліп міді. Ластка з бавовни. Трусики сліп міді. Ластка з бавовни. Також можна скомплектувати трусиками з завищеною ..
818 грн
Комплект білизни ALEX від Jasmine Lingerie з вишуканого італійського атласу, колір - молочний. М'який бюстгальтер на великий розмір (чашка C, D, E, F, G), незнімні бретелі. Трусики сліп міді. Ластка з бавовни. Також можна скомплектувати з трусиками з завищеною талією, стрінгами або бразиліанами. Доповніть комплект поясом PENELOPE. ..
778 грн
Бюстье "push-up" з формованими чашками із елегантного мережива. Колір - молочний. ..
677 грн
Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками, бретелі незнімні. Виріб виконано з вишуканого італійського атласу. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Колір - молочний. ..
499 грн
Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками, бретелі незнімні. Виріб виконано з вишуканого італійського атласу. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Колір - молочний. ..
539 грн
Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками, бретелі незнімні. Виріб виконано  з вишуканого італійського атласу. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Колір - молочний. ..
499 грн
Напівм'який бюстгальтер на великий розмір (чашка C, D, E, F, G), не знімні бретелі. Виріб виконано з вишуканого італійського атласу і прикрашено вставками з елегантного мережива. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Колір - молочний. ..
539 грн
М'який бюстгальтер на великий розмір (чашка C, D, E, F, G), незнімні бретелі. Виріб виконано з вишуканого італійського атласу, колір - молочний. ..
499 грн
М'який бюстгальтер без каркасів - браллет із елегантного мережива. Колір - молочний. ..
579 грн
М'який бюстгальтер - браллет з каркасами з вишуканого італійського атласу та мережива. Колір - молочний. ..
499 грн

Vivid.com.ua © 2019-2014