Меню
Кошик

Колекція LADY

Колекція LADY

Всі моделі можна комплектувати між собою, що дає можливість вибрати для себе найкращий варіант!

Бренд: Jasmine Lingerie
Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками і з вкладишами, бретелі незнімні. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Колір - рожевий. ..
499 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками, бретелі незнімні. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Колір - чорний/бежевий. ..
399 грн. 239 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Романтичний ніжний комплект нижньої білизни AURA з елегантного мережива європейської якості в рожевому кольорі. Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками і з вкладишами, бретелі незнімні. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Трусики сліп міні. Ластовиця - 100% бавовна. Також можна скомплек..
648 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Комплект нижньої білизни LANA з елегантного мережива європейської якості. Колір - чорний/бежевий. Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками, бретелі незнімні. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Трусики стрінг. Ластовиця - 100% бавовна. Також можна скомплектувати з трусиками сліп міні і б..
558 грн. 335 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Стильні трусики стрінг сучасного дизайну з м'якої мікрофібри. Виріб із заниженою талією. Ластовиця з бавовни. ..
159 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Розміри трусиків у розовому кольорі - М; у чорному - S, M. Стильні трусики сучасного дизайну з м'якої мікрофібри. Виріб із заниженою талією. Спереду вставки з елегантного мережива. Ластовиця з бавовни. ..
149 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Трусики бразиліан з м'якої мікрофібри і елегантного мережива. Ластовиця з бавовни. Колір - рожевий. ..
169 грн.
Показано з 1 по 7 із 7 (всього 1 сторінок)