Виробник
Розмір бюстгальтера
Розмір трусиків
Розмір
 
Останні відгуки
давно влюблена в этот бренд, качество отличное .Доставка и обслуживание на высоте .Спасибо большое этому интернет магазину .Рекомендую... ...»
Красивый бюстгальтер, но прошу обратить внимание, что написано push up,а в размере E пушапа нет... ...»
Трусики супер, як і вся лінійка. Гарно сидять на тілі. А цей колір взагалі зводить мене з розуму))).. ...»
Одна з улюблених моделей трусиків від Жасмін. Навіть сама не очікувала, коли замовляла вперше, що вони так гарно виглядатимуть на тілі. Як "друга.. ...»
Милый, чудесный, удобный.Ношу уже не один год. Нравятся комплекты белья жасмин.Отличное соответствие цены и качества.. ...»
Удобный, класный, ношу с удовольствием... ...»
Добавили к этим трусикам маечку и вышел классные комплект для сна... ...»
Майка RIHANA - Jasmine Lingerie
Автор: Ольга
Отличная майка.Подойдёт на каждый день или в комплект для сна, если скомбинировать с трусиками.. ...»

Колекція ILLUSION azure


Виробник
Розмір бюстгальтера
Розмір трусиків
Розмір
 
Вигляд: Список / Сітка
На сторінці:
Сортувати:
Трусики стрінг з елегантного французького полотна. Ластовиця з бавовни. Колір - лазурний. ..
189 грн
Трусики бразиліан ESTELA. Ластовиця з бавовни. Виріб виконано з принтованого французького полотна. Колір - лазурний. ..
229 грн
Трусики бразиліан CECELIA. Ластовиця з бавовни. Виріб виконано з принтованого французького полотна. Колір - лазурний. ..
199 грн
Трусики сліп максі з принтованого французького полотна. Ластовиця з бавовни. Колір - лазурний. ..
287 грн
Нічна сорочка JILLIAN від Жасмин Лінжері, колір лазурний. Виріб складається з принтованого французького полотна. ..
899 грн
Комплект майка+шорти KAREN від Жасмин Лінжері з принтового французького полотна. Колір - лазурний. ..
876 грн
Комплект нижньої білизни VIKA лазурного кольору. Виріб із принтованого французького полотна. Напівм'який бюстгальтер, внутрішня деталь чашки з бавовни, незнімні бретелі. Трусики сліп максі. Ластовиця з бавовни. Також можна скомплектувати зі стрінгами або бразиліанами (ціна комплекту зміниться в залежності від обраних трусиків). ..
836 грн
Комплект нижньої білизни SALY лазурного кольору. Виріб із принтованого французького полотна. М'який бюстгальтер, внутрішня деталь чашки з бавовни, незнімні бретелі. Трусики сліп максі. Ластовиця з бавовни. Також можна скомплектувати зі стрінгами або бразиліанами (ціна комплекту зміниться в залежності від обраних трусиків). ..
766 грн
Комплект нижньої білизни NIKI з принтованого французького полотна. Колір - лазурний. Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками, незнімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Трусики бразиліан. Ластка - 100% бавовна. Також можна скомплектувати із стрінгами, сліпами максі (ціна комплекту зміниться в залежності від обраних трусиків). ..
698 грн
Комплект нижньої білизни LIZA лазурного кольору. Виріб із принтованого французького полотна. М'який бюстгальтер, внутрішня деталь чашки з бавовни, незнімні бретелі. Трусики бразиліан. Ластовиця з бавовни. Також можна скомплектувати зі стрінгами або сліпамии максі (ціна комплекту зміниться в залежності від обраних трусиків). ..
678 грн
Комплект нижньої білизни LARA з принтового французького полотна. Колір - лазурний. Бюстгальтер з формованими чашками, незнімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Трусики сліп максі. Ластка - 100% бавовна. Також можна скомплектувати з бразиліанами або стрінгами (ціна комплекту зміниться в залежності від обраних трусиків). ..
836 грн
Комплект нижньої білизни KERY від Жасмін Лінжері. Колір - лазурний. Бюстгальтер бралет з французького принтованого полотна. Трусики бразиліан. Ластка з бавовни. Також можна скомплектувати з трусиками стрінг або сліпами максі (ціна комплекту зміниться в залежності від обраних трусиків). ..
678 грн
Комплект нижньої білизни JEIM з принтованого французького полотна. Колір - лазурний. Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками, незнімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Трусики стрінг. Ластка - 100% бавовна. Також можна скомплектувати із бразиліанами або сліпами максі (ціна комплекту зміниться в залежності від обраних трусиків). ..
688 грн
Ультрамодний напівм'який бюстгальтер із принтованого французького полотна. Колір - лазурний. ..
549 грн
Ультрамодний м'який бюстгальтер із принтованого французького полотна. Колір - лазурний. ..
479 грн
Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками, не знімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Виріб виконано з принтованого французького полотна. Колір - лазурний. ..
499 грн
Ультрамодний м'який бюстгальтер із принтованого французького полотна. Колір - лазурний. ..
479 грн
Бюстгальтер з формованими чашками, бретелі не знімні. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Виріб виконано з принтованого французького кружева. Колір - лазурный. ..
549 грн
Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками, не знімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Виріб виконано з принтованого французького полотна. Колір - лазурний. ..
499 грн
Бюстгальтер бралет KERY від Жасмін Лінжері. Колір - лазурний. Виріб із принтованого французького полотна. ..
449 грн

Vivid.com.ua © 2019-2014