Виробник
Розмір бюстгальтера
Розмір трусиків
 
Останні відгуки
Милые,удобные, подойдут и девочке-подростку и девушке по-старше... ...»
Краствые, удобные, очень понравились... ...»
Милые, удобные, симпатичные... ...»
Отличный, удобный, красивый комплект. На лето - супер... ...»
Дякую за трусики, відповідають фото, йдуть розмір в розмір... ...»
Дякую за трусики, відповідають розміру колір білий-білий, дуже гарні... ...»
Постельное белье отличного качества. Рекомендую!.. ...»
Очень хорошее качество бюстика. Заказывала впервые на этом сайте и осталась довольна. Девочка оператор очень вежливая и ответила на все мои вопросы. Б.. ...»

Колекція IDEAL

Неперевершена колекція IDEAL, виконана із ексклюзивного німецького фактурного мережива та прикрасою - кованою квіткою із зістареного металу з кристалом. У колекції представлені: 1136/64 EFFY - push-up на основі формованої чашки; 1221/64 FAYE - бюстгальтер на основі дубльованого полотна, "тонкий поролон"; 1401/64 FLOY - м'який бюстгальтер; 2118/64 Isabel - стрінг; 2212/64 Jemima - бразиліан; 2516/64 Juliet - міді сліп.

Всі моделі можна комплектувати між собою, що дає можливість вибрати для себе найкращий варіант!


Виробник
Розмір бюстгальтера
Розмір трусиків
 
Вигляд: Список / Сітка
На сторінці:
Сортувати:
Трусики стрінг з елегантного мережива. Колір гортензія. Ластовиця з бавовни. ..
149 грн
Трусики стрінг з елегантного мережива. Колір червоний. Ластовиця з бавовни. ..
239 грн 143 грн
Трусики стрінг з елегантного мережива. Колір - білий. Ластовиця з бавовни. ..
149 грн 89 грн
Трусики стрінг з елегантного мережива. Колір чорний. Ластовиця з бавовни. ..
149 грн 89 грн
Трусики стрінг з мікрофібри з шовковим блиском і елегантного мережива. Колір червоний. Ластовиця з бавовни. ..
219 грн 131 грн
Трусики бразиліан із мікрофібри з шовковим блиском і елегантного мережива. Колір червоний. Ластовиця із бавовни. ..
239 грн 143 грн
Трусики бразиліан із елегантного мережива. Колір - білий. Ластовиця із бавовни. ..
149 грн 89 грн
На основі 1 відгуків.
Трусики бразиліан із елегантного мережива. Колір червоний. Ластовиця із бавовни. ..
259 грн 155 грн
Трусики сліп міді з елегантного мережива. Колір червоний. Ластка з бавовни. ..
279 грн 168 грн
Трусики сліп міді з елегантного мережива. Колір - білий. Ластка з бавовни. ..
149 грн 89 грн
Трусики сліп максі з м'якої мікрофібри з шовковим блиском. По боках виріб прикрашений елегантним мереживом. Ластка з бавовни. Колір - червоний. ..
239 грн
Першу ноту в образі грає розкішний комплект нижньої білизни. JANN - ваш обеззброюючий модний хід і головний секрет стильної переваги. Бюстгальтер браллет і привабливе червоне фактурне мереживо - головні інгредієнти білизняного шедевра JASMINE. Трусики бразиліан. Також можна скомплектувати з трусиками сліп міді, стрінгами (ціна комплекту зміниться в залежності від вибраних трусиків). ..
708 грн
Комплект нижньої білизни EFFY червоного кольору. Виріб виконано з елегантного мережива. Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками, бретелі не знімні. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Трусики стрінг. Ластка з бавовни. Також можна скомплектувати з трусиками сліп міді, максі і бразиліанами (ціна комплекту зміниться в залежності від обраних трусиків). ..
688 грн
Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками, бретелі не знімні. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Виріб виконано з елегантного мережива. Колір - червоний. ..
449 грн
М'який бюстгальтер без каркасів - бралет - із елегантного мережива. Колір - червоний. ..
449 грн
Трусики бразиліан із елегантного мережива. Колір чорний. Ластовиця із бавовни. ..
149 грн
Трусики бразиліан із елегантного мережива. Колір гортензія. Ластовиця із бавовни. ..
149 грн
Трусики сліп міді з елегантного мережива. Колір гортензія. Ластка з бавовни. ..
149 грн
Трусики сліп міді з елегантного мережива. Колір чорний. Ластка з бавовни. ..
149 грн
Спокусливий пояс для панчіх LORIN з мережива, з елегантними тримачами в атласних стрічках. Колір - червоний. ..
499 грн
Комплект білизни FLOY від Jasmine Lingerie із елегантного мережива, колір - гортензія. М'який бюстгальтер на великий розмір (чашка C, D, E, F, G), не знімні бретелі. Трусики сліп міді. Ластка з бавовни. Також можна скомплектувати з трусиками стрінг і бразиліанами (ціна комплекту зміниться в залежності від обраних трусиків). ..
498 грн
Комплект білизни FLOY від Jasmine Lingerie із елегантного мережива, колір - червоний. М'який бюстгальтер на великий розмір (чашка C, D, E, F, G), не знімні бретелі. Трусики сліп міді. Ластка з бавовни. Також можна скомплектувати з трусиками стрінг, сліпами максі і бразиліанами (ціна комплекту зміниться в залежності від обраних трусиків). ..
778 грн
Комплект білизни FLOY від Jasmine Lingerie із елегантного мережива, колір - чорний. М'який бюстгальтер на великий розмір (чашка C, D, E, F, G), не знімні бретелі. Трусики сліп міді. ластовиця з бавовни. Також можна скомплектувати з трусиками стрінг і бразиліанами (ціна комплекту зміниться в залежності від обраних трусиків). ..
498 грн
Комплект білизни FLOY від Jasmine Lingerie із елегантного мережива, колір - білий. М'який бюстгальтер на великий розмір (чашка C, D, E, F, G), не знімні бретелі. Трусики сліп міді. Ластовиця з бавовни. Також можна скомплектувати з трусиками стрінг і бразиліанами (ціна комплекту зміниться в залежності від обраних трусиків). ..
498 грн
Комплект нижньої білизни FAYE, колір білий. Виріб виконано з елегантного мережива. Бюстгальтер "push-up" балконет на основі дубльованого полотна, "тонкий поролон", з вкладишами, бретелі не знімні. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Трусики бразиліан. Ластовиця з бавовни. Також можна скомплектувати з трусиками сліп міді і стрінгами (ціна комплекту зміниться в залежності від обраних трусик..
498 грн
Комплект нижньої білизни FAYE, колір гортензія. Виріб виконано з елегантного мережива. Бюстгальтер "push-up" балконет на основі дубльованого полотна, "тонкий поролон", з вкладишами, бретелі не знімні. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Трусики бразиліан. Ластка з бавовни. Також можна скомплектувати з трусиками сліп міді і стрінгами (ціна комплекту зміниться в залежності від обраних труси..
498 грн
Комплект нижньої білизни FAYE червоного кольору. Виріб виконано з елегантного мережива. Бюстгальтер "push-up" балконет на основі дубльованого полотна, "тонкий поролон", з вкладишами, бретелі не знімні. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Трусики бразиліан. Ластка з бавовни. Також можна скомплектувати з трусиками сліп міді, максі і стрінгами (ціна комплекту зміниться в залежності від обран..
688 грн
Комплект нижньої білизни FAYE, колір чорний. Виріб виконано з елегантного мережива. Бюстгальтер "push-up" балконет на основі дубльованого полотна, "тонкий поролон", з вкладишами, бретелі не знімні. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Трусики бразиліан. Ластка з бавовни. Також можна скомплектувати з трусиками сліп міді і стрінгами (ціна комплекту зміниться в залежності від обраних трусиків..
498 грн
Комплект нижньої білизни EFFY, колір - білий. Виріб виконано з елегантного мережива. Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками, бретелі не знімні. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Трусики стрінг. Ластовиця з бавовни. Також можна скомплектувати з трусиками сліп міді і бразиліанами. ..
498 грн
Трусики у розмірі: стрінги - S, M, L, XL; бразиліани - S, M; сліп (міді) - XL. Комплект нижньої білизни EFFY, колір гортензія. Виріб виконано з елегантного мережива. Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками, бретелі не знімні. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Трусики стрінг. Ластка з бавовни. Також можна скомплектувати з трусиками сліп міді і бразиліанами (ціна комплекту змінить..
498 грн
Комплект нижньої білизни EFFY, колір чорний. Виріб виконано з елегантного мережива. Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками, бретелі не знімні. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Трусики стрінг. Ластка з бавовни. Також можна скомплектувати з трусиками сліп міді і бразиліанами (ціна комплекту зміниться в залежності від обраних трусиків). ..
498 грн
На основі 1 відгуків.
Комплект нижньої білизни CORA, колір - червоний. Виріб виконано з мікрофібри з шовковим блиском і елегантного мережива. Напівм'який бюстгальтер на великий розмір (чашка C, D, E, F, G), не знімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Трусики сліп максі. Ластка з бавовни. Також можна скомплектувати зі стрінгами, бразиліанами або сліпами міді (ціна комплекту зміниться в залежності від..
738 грн
М'який бюстгальтер на великий розмір (чашка C, D, E, F, G) із елегантного мережива, колір - чорний, не знімні бретелі. ..
349 грн
М'який бюстгальтер на великий розмір (чашка C, D, E, F, G) із елегантного мережива, колір - гортензія., не знімні бретелі. ..
349 грн
М'який бюстгальтер на великий розмір (чашка C, D, E, F, G) із елегантного мережива, колір - білий, не знімні бретелі. ..
349 грн
На основі 1 відгуків.
М'який бюстгальтер на великий розмір (чашка C, D, E, F, G), не знімні бретелі. Виріб виконано з елегантного мережива, колір - червоний. ..
499 грн
Бюстгальтер FAYE "push-up" балконет на основі дубльованого полотна, "тонкий поролон", з вкладишами, бретелі не знімні. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Колір чорний. Виріб виконано з елегантного мережива. ..
349 грн
Бюстгальтер "push-up" балконет на основі дубльованого полотна, "тонкий поролон", з вкладишами, бретелі не знімні. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Виріб виконано з елегантного мережива. Колір - червоний. ..
449 грн
Бюстгальтер FAYE "push-up" балконет на основі дубльованого полотна, "тонкий поролон", з вкладишами, бретелі не знімні. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Колір - білий. Виріб виконано з елегантного мережива. ..
349 грн
Бюстгальтер FAYE "push-up" балконет на основі дубльованого полотна, "тонкий поролон", з вкладишами, бретелі не знімні. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Колір гортензія. Виріб виконано з елегантного мережива. ..
349 грн
Бюстгальтер EFFY "push-up" з формованими чашками, бретелі не знімні, колір гортензія. Виріб виконано з елегантного мережива. Внутрішня деталь чашки з бавовни. ..
349 грн
На основі 1 відгуків.
Бюстгальтер EFFY "push-up" з формованими чашками, бретелі не знімні, колір чорний. Виріб виконано з елегантного мережива. Внутрішня деталь чашки з бавовни. ..
349 грн
Бюстгальтер EFFY "push-up" з формованими чашками, бретелі не знімні, колір - білий. Виріб виконано з елегантного мережива. Внутрішня деталь чашки з бавовни. ..
349 грн
Напівм'який бюстгальтер на великий розмір (чашка C, D, E, F, G), не знімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Виріб виконано з мікрофібри з шовковим блиском і елегантного мережива. Колір - червоний. ..
499 грн

Vivid.com.ua © 2019-2014