Виробник
Розмір бюстгальтера
Вид бюстгальтера
Розмір трусиків
 
Останні відгуки
Очень хорошее качество бюстика. Заказывала впервые на этом сайте и осталась довольна. Девочка оператор очень вежливая и ответила на все мои вопросы. Б.. ...»
Доволі непоганий комплект. Приємна і якість, і ціна. Виглядає дуже ніжно... ...»
Супер. Рекомендую.Якість відповідає ціні... ...»
Отличные! Теперь в комплекте, всё супер. Спасибо, Vivid!.. ...»
Халат CARMEN - Jasmine Lingerie
Автор: Оксана
Как всегда, всё на высоте: и высококачественное изделие, и быстрая доставка, и приятный менеджер! Халат идёт размер в размер, прекрасный подарок!.. ...»
ANIELLA 40 model 5 Колготки - Giulia
Автор: Володимир
Оригінальні колготки дуже комфортні і гарно виглядають на ногах .. ...»
Очень классные трусики))) искала именно эту модель т.к. такие уже есть))) купила, рекомендую и еще куплю!!!))) спасибо большое за приятные скидки!!))).. ...»
Трусики BEATRICE - Jasmine Lingerie
Автор: Наталья Дражевская
Нижнее белье из коллекции BEATRICE очень хорошего качества. После стирки прекрасно сохраняют форму и окраску. Очень приятны к телу.Рукомендую.. ...»

Колекція ECCENTRIC red

Всі моделі можна комплектувати між собою, що дає можливість вибрати для себе найкращий варіант!


Виробник
Розмір бюстгальтера
Вид бюстгальтера
Розмір трусиків
 
Вигляд: Список / Сітка
На сторінці:
Сортувати:
Трусики стрінг з елегантного мережива. Ластовиця з бавовни. Колір - червоний. ..
179 грн
Трусики бразиліан LORITA. Ластовиця з бавовни. Виріб виконано з звабливого мережива з ефектом сітки. Колір - червоний. ..
199 грн
Трусики бразиліан з звабливого мережива з ефектом сітки. Ластовиця з бавовни. Колір - червоний. ..
227 грн
Один з останніх трендів - це завищена талія. Мода не обійшла стороною і нижню білизну. Висока талія відразу надає цьому фасону ретро-пікантність. Подібний силует пасує під сукні або спідниці, а також під брюки з високою талією. Трусики із завищеною талією з елегантного мережива. Ластовиця з бавовни. Колір - червоний. ..
279 грн
Комплект нижньої білизни LARY віл Жасмін Лінжері. Колір - червоний. Бюстгальтер бралет зі спокусливого мережива з ефектом сітки. Трусики бразиліан. Ластка з бавовни. Також можна скомплектувати з трусиками стрінг або з трусиками із завищеною талією (ціна комплекту зміниться в залежності від обраних трусиків). ..
676 грн
Комплект нижньої білизни EDRY віл Жасмін Лінжері. Колір - червоний. Бюстгальтер бралет зі спокусливого мережива з еффектом сітки. Трусики бразиліан. Ластка з бавовни. Також можна скомплектувати з трусиками стрінг або з трусиками із завищеною талією (ціна комплекту зміниться в залежності від обраних трусиків). ..
648 грн
Комплект нижньої білизни DAIN від Жасмин Лінжері. Колір червоний. Ультрамодний м'який бюстгальтер з каркасами зі спокусливого мережива з ефектом сітки. Трусики із завищеною талією. Ластка з бавовни. Також можна скомплектувати з трусиками стринг або бразіліанами (ціна комплекту зміниться в залежності від обраних трусиків). ..
728 грн
Ультрамодний м'який бюстгальтер з каркасами зі спокусливого мережива з ефектом сітки. Колір - червоний. ..
449 грн
Бюстгальтер бралет LARY від Жасмін Лінжері. Виріб зі спокусливого кружева з ефектом сітки. Колір - червоний. ..
449 грн
Бюстгальтер бралет EDRY від Жасмін Лінжері. Колір - червоний. Виріб зі спокусливого кружева з ефектом сітки. ..
449 грн
Комплект нижньої білизни JEMA від Jasmine Lingerie з елегантного мережива. Колір - червоний. Бюстгальтер з формованими чашками, внутрішня деталь чашки з бавовни, нез'ємні бретелі. Трусики бразиліан. Ластка - 100% бавовна. Також можна скомплектувати з трусиками з завищеною талією та стрінг (ціна комплекту зміниться в залежності від обраних трусиків). ..
698 грн
Комплект нижньої білизни EMMA від Jasmine Lingerie з елегантного мережива. Колір - червоний. Бюстгальтер з формованими чашками, внутрішня деталь чашки з бавовни, нез'ємні бретелі. Трусики стрінг. Ластка - 100% бавовна. Також можна скомплектувати з трусиками з завищеною талією та бразиліанами (ціна комплекту зміниться в залежності від обраних трусиків). ..
678 грн
Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками, незнімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Виріб виконано з спокусливого мережива з ефектом сітки. Колір - червоний. ..
499 грн
Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками, незнімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Виріб виконано з спокусливого мережива з ефектом сітки. Колір - червоний. ..
499 грн

Vivid.com.ua © 2019-2014