Виробник
Розмір бюстгальтера
Вид бюстгальтера
Вид трусиків
Розмір трусиків
Розмір
 
Останні відгуки
Очень хорошее качество бюстика. Заказывала впервые на этом сайте и осталась довольна. Девочка оператор очень вежливая и ответила на все мои вопросы. Б.. ...»
Доволі непоганий комплект. Приємна і якість, і ціна. Виглядає дуже ніжно... ...»
Супер. Рекомендую.Якість відповідає ціні... ...»
Отличные! Теперь в комплекте, всё супер. Спасибо, Vivid!.. ...»
Халат CARMEN - Jasmine Lingerie
Автор: Оксана
Как всегда, всё на высоте: и высококачественное изделие, и быстрая доставка, и приятный менеджер! Халат идёт размер в размер, прекрасный подарок!.. ...»
ANIELLA 40 model 5 Колготки - Giulia
Автор: Володимир
Оригінальні колготки дуже комфортні і гарно виглядають на ногах .. ...»
Очень классные трусики))) искала именно эту модель т.к. такие уже есть))) купила, рекомендую и еще куплю!!!))) спасибо большое за приятные скидки!!))).. ...»
Трусики BEATRICE - Jasmine Lingerie
Автор: Наталья Дражевская
Нижнее белье из коллекции BEATRICE очень хорошего качества. После стирки прекрасно сохраняют форму и окраску. Очень приятны к телу.Рукомендую.. ...»

Колекція COUTURE

Дизайнерські німецькі мережива та ультрамодні кольори! У колекції представлені: 1153/71 BELL - гель "push-up"; 2126/71 Sensual - стрінг; 2218/71 Mirabel - бразиліан; 1502/71 LIIS - корсет; 2219/71 Alberta - бразиліан, розроблений для корсету; 8113/71 SUSANNA - нічна сорочка; 4101/71 INESSA - халат.

Всі моделі можна комплектувати між собою, що дає можливість вибрати для себе найкращий варіант!


Виробник
Розмір бюстгальтера
Вид бюстгальтера
Вид трусиків
Розмір трусиків
Розмір
 
Вигляд: Список / Сітка
На сторінці:
Сортувати:
Вишуканий тюлевий халат INESSA від Жасмин Лінжері, манжети і кромка якого оздоблена мереживом з ніжною структурою. Широкий рукав і вільний крій дарують відчуття надзвичайної легкості. Прозорий чорний тюль виглядає чуттєво і тонко розкриває секрети тіла жінки. Талію прикрашає широкий атласний пояс. Халат гарно виглядає одягнений на нижню білизну або нічну сорочку. ..
1597 грн 959 грн
Трусики стрінг прикрашені розкішним мереживом. Ластовиця з бавовни. Колір - фуксія/чорний. ..
249 грн
Трусики стрінг прикрашені розкішним мереживом. Ластовиця з бавовни. Колір - молочний. ..
249 грн
Трусики бразиліан прикрашені розкішним мереживом. Ластовиця з бавовни. Колір - молочний. ..
249 грн 149 грн
Трусики бразиліан прикрашені розкішним мереживом. Ластовиця з бавовни. Колір - блакитний/молочний. ..
249 грн
Комплект BELL від Жасмин Лінжері, колір - фраппе/чорний. Виріб виконано з м'якої мікрофібри і прикрашено мереживом. Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками і гелевим наповненням, не знімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Трусики бразиліан. Ластовиця з бавовни. Також можна скомплектувати з трусиками стрінг. ..
698 грн 419 грн
Комплект BELL від Жасмин Лінжері, колір - фуксія/чорний. Виріб виконано з м'якої мікрофібри і прикрашено мереживом. Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками і гелевим наповненням, не знімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Трусики бразиліан. Ластовиця з бавовни. Також можна скомплектувати з трусиками стрінг (ціна комплекту зміниться в залежності від обраних трусиків). ..
698 грн 419 грн
Комплект BELL від Жасмин Лінжері, колір - червоний/чорний. Виріб виконано з м'якої мікрофібри і прикрашено мереживом. Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками і гелевим наповненням, не знімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Трусики стрінг. Ластовиця з бавовни. Також можна скомплектувати з бразиліанами (ціна комплекту зміниться в залежності від обраних трусиків). ..
698 грн 419 грн
Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками і гелевим наповненням, не знімні бретелі. Виріб виконано з м'якої мікрофібри і прикрашено мереживом. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Колір - фраппе/чорний ..
449 грн
Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками і гелевим наповненням, не знімні бретелі. Виріб виконано з м'якої мікрофібри і прикрашено мереживом. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Колір - фуксія/чорний ..
449 грн
Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками і гелевим наповненням, не знімні бретелі. Виріб виконано з м'якої мікрофібри і прикрашено мереживом. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Колір - червоний/чорний ..
449 грн
На основі 1 відгуків.
Трусики стрінг прикрашені розкішним мереживом. Ластовиця з бавовни. Колір - блакитний/молочний. ..
249 грн
Доступні тільки в комплекті з бюстгальтером BELL. Трусики стрінг прикрашені розкішним мереживом. Ластовиця з бавовни. Колір - червоний/чорний. ..
249 грн
Трусики стрінг прикрашені розкішним мереживом. Ластовиця з бавовни. Колір - фраппе/чорний. ..
249 грн
Трусики бразиліан прикрашені розкішним мереживом. Ластовиця з бавовни. Колір - фраппе/чорний. Увага - доступні тільки в комплекті з бюстгальтером. ..
249 грн
Доступні тільки в комплекті з бюстгальтером BELL. Трусики бразиліан прикрашені розкішним мереживом. Ластовиця з бавовни. Колір - червоний/чорний. ..
249 грн
Трусики бразиліан прикрашені розкішним мереживом. Ластовиця з бавовни. Колір - фуксія/чорний. ..
249 грн
Трусики бразиліан прикрашені розкішним мереживом. Ластовиця з бавовни. Колір - фраппе/чорний. ..
249 грн
Трусики бразиліан прикрашені розкішним мереживом. Ластовиця з бавовни. Колір - червоний/чорний. ..
249 грн
Нічна сорочка SUSANNA від Жасмин Лінжері з розкішного чорного мережива. Зверху на грудях під мереживом вставка з матеріалу з шовковим блиском кольору фраппе. ..
997 грн
На основі 1 відгуків.
Корсет LIIS "push-up" від Jasmine Lingerie з формованими чашками і гелевим наповненням, колір - червоний/чорний. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Виріб виконано з м'якої мікрофібри і прикрашено мереживом, з боків вставки із сітки. Доповніть корсет трусиками стрінг або бразиліанами. ..
997 грн
Корсет LIIS "push-up" від Jasmine Lingerie з формованими чашками і гелевим наповненням, колір - фраппе/чорний. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Виріб виконано з м'якої мікрофібри і прикрашено мереживом, з боків вставки із сітки. Доповніть корсет трусиками стрінг або бразиліанами. ..
997 грн
Трусики у розмірі: стрінги - M; бразиліани - S, XL. Комплект BELL від Жасмин Лінжері, колір - молочний. Виріб виконано з м'якої мікрофібри і прикрашено мереживом. Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками і гелевим наповненням, не знімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Трусики стрінг. Ластовиця з бавовни. Також можна скомплектувати з бразиліанами (ціна комплекту змінить..
698 грн
На основі 2 відгуків.
Комплект BELL від Жасмин Лінжері, колір - блакитний/молочний. Виріб виконано з м'якої мікрофібри і прикрашено мереживом. Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками і гелевим наповненням, не знімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Трусики бразиліан. Ластовиця з бавовни. ..
698 грн
На основі 1 відгуків.
Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками і гелевим наповненням, не знімні бретелі. Виріб виконано з м'якої мікрофібри і прикрашено мереживом. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Колір - молочний. ..
449 грн
На основі 1 відгуків.
Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками і гелевим наповненням, не знімні бретелі. Виріб виконано з м'якої мікрофібри і прикрашено мереживом. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Колір - блакитний/молочний. ..
449 грн

Vivid.com.ua © 2019-2014