Меню
Кошик

Колекція COMPLIMENT praline

Бренд: Jasmine Lingerie
Бюстгальтер «анжеліка» з формованими чашками, знімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Виріб виконано з елегантного німецького мережива. Колір - праліне. ..
679 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Розміри у персиковому кольорі - 70B, 75B, 75C; праліне - 75A, 70B, 75D. Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками та подовженим мереживом на бретель, незнімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Виріб виконано з елегантного німецького мережива. Колір - персиковий і праліне. ..
547 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Комплект нижньої білизни SELI з елегантного німецького мережива. Колір - праліне. Бюстгальтер "push-up" балконет з формованими чашками, знімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Трусики стрінг. Ластка - 100% бавовна. Також можна скомплектувати з бразиліанами, сліпами міді, або з т..
878 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Розміри у персиковому кольорі - 70B, 75B, 75C; праліне - 75A, 70B, 75D. Комплект нижньої білизни SHEL з елегантного німецького мережива. Колір - праліне. Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками та подовженим мереживом на бретель, незнімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. ..
946 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Один з останніх трендів - це завищена талія. Мода не обійшла стороною і нижню білизну. Висока талія відразу надає цьому фасону ретро-пікантність. Подібний силует пасує під сукні або спідниці, а також під брюки з високою талією. Трусики із завищеною талією з елегантного німецького мережива. Ла..
399 грн.
Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)