Виробник
Розмір бюстгальтера
Вид бюстгальтера
Розмір трусиків
Розмір
 
Останні відгуки
Очень хорошее качество бюстика. Заказывала впервые на этом сайте и осталась довольна. Девочка оператор очень вежливая и ответила на все мои вопросы. Б.. ...»
Доволі непоганий комплект. Приємна і якість, і ціна. Виглядає дуже ніжно... ...»
Супер. Рекомендую.Якість відповідає ціні... ...»
Отличные! Теперь в комплекте, всё супер. Спасибо, Vivid!.. ...»
Халат CARMEN - Jasmine Lingerie
Автор: Оксана
Как всегда, всё на высоте: и высококачественное изделие, и быстрая доставка, и приятный менеджер! Халат идёт размер в размер, прекрасный подарок!.. ...»
ANIELLA 40 model 5 Колготки - Giulia
Автор: Володимир
Оригінальні колготки дуже комфортні і гарно виглядають на ногах .. ...»
Очень классные трусики))) искала именно эту модель т.к. такие уже есть))) купила, рекомендую и еще куплю!!!))) спасибо большое за приятные скидки!!))).. ...»
Трусики BEATRICE - Jasmine Lingerie
Автор: Наталья Дражевская
Нижнее белье из коллекции BEATRICE очень хорошего качества. После стирки прекрасно сохраняют форму и окраску. Очень приятны к телу.Рукомендую.. ...»

Колекція CHIC


Виробник
Розмір бюстгальтера
Вид бюстгальтера
Розмір трусиків
Розмір
 
Вигляд: Список / Сітка
На сторінці:
Сортувати:
Трусики стрінг з спокусливої сітки. Колір чорний. Ластовиця з бавовни. ..
169 грн
Трусики бразиліан із спокусливої сітки. Колір чорний. Ластовиця із бавовни. ..
199 грн
Трусики сліп міні з спокусливої сітки. Колір - чорний. ..
189 грн
Комплект нижньої білизни NORY із спокусливої сітки. Колір - чорний. Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками, незнімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Трусики стрінг. Ластка - 100% бавовна. Також можна скомплектувати з трусиками з завищеною талією, бразиліанами або сліпами міні (ціна комплекту зміниться в залежності від обраних трусиків). ..
656 грн
Комплект нижньої білизни KORA від Jasmine Lingerie із спокусливої сітки. Колір - чорний. Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками, внутрішня деталь чашки з бавовни, незнімні бретелі. Трусики сліп міні. Ластка - 100% бавовна. Також можна скомплектувати з трусиками з завищеною талією, стрінгами або бразиліанами (ціна комплекту зміниться в залежності від обраних трусиків). ..
736 грн
Комплект нижньої білизни AXEL від Jasmine Lingerie із спокусливої сітки. Колір - чорний. Бюстгальтер "push-up" балконет з формованими чашками, знімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Трусики бразиліан. Ластка з бавовни. Також можна скомплектувати з трусиками з завищеною талією, сліпами міні або стрінгами (ціна комплекту зміниться в залежності від обраних трусиків). ..
746 грн
Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками, незнімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Виріб виконано із спокусливої сітки. Колір - чорний. ..
487 грн
Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками, внутрішня деталь чашки з бавовни, незнімні бретелі. Виріб виконано із спокусливої сітки. Колір - чорний. ..
547 грн
Бюстгальтер "push-up" балконет з формованими чашками, знімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Виріб виконано із спокусливої сітки. Колір - чорний. ..
547 грн
М'який бюстгальтер без каркасів - бралет - із спокусливої сітки. Колір - рожевий. ..
349 грн
Боді KLAUDIA від Jasmine із спокусливої сітки, колір - рожевий. ..
599 грн
Боді KLAUDIA від Jasmine із спокусливої сітки, колір - чорний. ..
599 грн
Трусики стрінг з спокусливої сітки. Колір рожевий. Ластовиця з бавовни. ..
169 грн
Трусики бразиліан із спокусливої сітки. Колір рожевий. Ластовиця із бавовни. ..
199 грн
Трусики сліп міні з спокусливої сітки. Колір - рожевий. ..
189 грн
Один з останніх трендів - це завищена талія. Мода не обійшла стороною і нижню білизну. Висока талія відразу надає цьому фасону ретро-пікантність. Подібний силует, звичайно, буде добре виглядати під сукнями або спідницями і брюками з високою талією. Трусики із завищеною талією з спокусливої сітки. Колір - рожевий. ..
199 грн
Один з останніх трендів - це завищена талія. Мода не обійшла стороною і нижню білизну. Висока талія відразу надає цьому фасону ретро-пікантність. Подібний силует, звичайно, буде добре виглядати під сукнями або спідницями і брюками з високою талією. Трусики із завищеною талією з спокусливої сітки. Колір - чорний. ..
199 грн
Комплект нижньої білизни NORY із спокусливої сітки. Колір - рожевий. Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками, незнімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Трусики стрінг. Ластка - 100% бавовна. Також можна скомплектувати з трусиками з завищеною талією, бразиліанами або сліпами міні (ціна комплекту зміниться в залежності від обраних трусиків). ..
656 грн
Комплект нижньої білизни LACY від Жасмин Лінжері. Колір - рожевий. М'який бюстгальтер без каркасів - бралет - із спокусливої сітки. Трусики із завищеною талією. Ластка з бавовни. Також можна скомплектувати з трусиками сліп міні, бразиліанами або стрінгами (ціна комплекту зміниться в залежності від обраних трусиків). ..
548 грн
Комплект нижньої білизни LACY від Жасмин Лінжері. Колір - чорний. М'який бюстгальтер без каркасів - бралет - із спокусливої сітки. Трусики із завищеною талією. Ластка з бавовни. Також можна скомплектувати з трусиками сліп міні, бразиліанами або стрінгами (ціна комплекту зміниться в залежності від обраних трусиків). ..
548 грн
Комплект нижньої білизни KORA від Jasmine Lingerie із спокусливої сітки. Колір - рожевий. Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками, внутрішня деталь чашки з бавовни, незнімні бретелі. Трусики сліп міні. Ластка - 100% бавовна. Також можна скомплектувати з трусиками з завищеною талією, стрінгами або бразиліанами (ціна комплекту зміниться в залежності від обраних трусиків). ..
736 грн
Комплект нижньої білизни AXEL від Jasmine Lingerie із спокусливої сітки. Колір - рожевий. Бюстгальтер "push-up" балконет з формованими чашками, знімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Трусики бразиліан. Ластка з бавовни. Також можна скомплектувати з трусиками з завищеною талією, сліпами міні або стрінгами (ціна комплекту зміниться в залежності від обраних трусиків). ..
746 грн
Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками, незнімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Виріб виконано із спокусливої сітки. Колір - рожевий. ..
487 грн
Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками, внутрішня деталь чашки з бавовни, незнімні бретелі. Виріб виконано із спокусливої сітки. Колір - рожевий. ..
547 грн
Бюстгальтер "push-up" балконет з формованими чашками, знімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Виріб виконано із спокусливої сітки. Колір - рожевий. ..
547 грн
М'який бюстгальтер без каркасів - бралет - із спокусливої сітки. Колір - чорний. ..
349 грн

Vivid.com.ua © 2019-2014