Виробник
Розмір бюстгальтера
Вид трусиків
Розмір трусиків
 
Останні відгуки
Очень классные трусики))) искала именно эту модель т.к. такие уже есть))) купила, рекомендую и еще куплю!!!))) спасибо большое за приятные скидки!!))).. ...»
Трусики BEATRICE - Jasmine Lingerie
Автор: Наталья Дражевская
Нижнее белье из коллекции BEATRICE очень хорошего качества. После стирки прекрасно сохраняют форму и окраску. Очень приятны к телу.Рукомендую.. ...»
Комплект LERA - Jasmine Lingerie
Автор: Оксана
Комплект очень понравился. Качество отличное, таблица размеров соответствует! .. ...»
давно влюблена в этот бренд, качество отличное .Доставка и обслуживание на высоте .Спасибо большое этому интернет магазину .Рекомендую... ...»
Красивый бюстгальтер, но прошу обратить внимание, что написано push up,а в размере E пушапа нет... ...»
Трусики супер, як і вся лінійка. Гарно сидять на тілі. А цей колір взагалі зводить мене з розуму))).. ...»
Одна з улюблених моделей трусиків від Жасмін. Навіть сама не очікувала, коли замовляла вперше, що вони так гарно виглядатимуть на тілі. Як "друга.. ...»
Милый, чудесный, удобный.Ношу уже не один год. Нравятся комплекты белья жасмин.Отличное соответствие цены и качества.. ...»

Колекція WILD DANCES

Колекція WILD DANCES з елементами неймовірно актуального вогняного червоного кольору. Надзвичайне поєднання леопардового прінта у чорно-білих тонах із складними сірими відтінками та сміливої чорно-червоної вишивки у сезон високого тренду на анімалістичні прінти - це бомба! Колекція виконана із італійських прінтових полотен та італійської вишивки, прикраса - атласний прінт із анімалістичним малюнком. 

У колекції представлені: 1123/56 SAIN - формована чашка, комфортний поролон; 1142/56 JULE - формована чашка на широкий розмірний ряд; 1209/56 ELSA - бюстгальтер на основі дубльованого полотна, "тонкий поролон"; 1302/56 NOEL - напівпоролон, ідеальна підтримка, "натуральна форма"; 2114/56 Tegan - стрінг; 2309/56 Sadyn - міні сліп; 2509/56 Sandra - максі сліп. 

Всі моделі можна комплектувати між собою, що дає можливість вибрати для себе найкращий варіант!


Виробник
Розмір бюстгальтера
Вид трусиків
Розмір трусиків
 
Вигляд: Список / Сітка
На сторінці:
Сортувати:
Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками. Італійське принтове полотно леопардового забарвлення, прикрашений італійської вишивкою. ..
359 грн 215 грн
Трусики стрінг з італійського принтового полотна з леопардовим малюнком. Спереду виріб прикрашений вставкою із сітки з італійською вишивкою. Колір - сірий/червоний. ..
139 грн
Трусики стрінг з італійського принтового полотна з леопардовим малюнком. Спереду виріб прикрашений вставкою із сітки з італійською вишивкою. Доступні тільки в комплектації з бюстгальтером з цієї колекції. ..
139 грн
Трусики сліп з принтового полотна з леопардовим малюнком. Колір - сірий/червоний. Спереду виріб прикрашений італійською вишивкою. Ластовиця з бавовни. ..
199 грн
Трусики сліп з принтового полотна з леопардовим малюнком. Спереду виріб прикрашений італійською вишивкою. Ластовиця з бавовни. ..
199 грн
Трусики сліп міді з принтового полотна з леопардовим малюнком. Спереду виріб прикрашений італійською вишивкою. Ластовиця з бавовни. Доступні тільки в комплектації з бюстгальтером з цієї колекції. ..
199 грн
Комплект нижньої білизни з леопардовим принтом SAIN - Jasmine Lingerie. Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Італійське принтове полотно, італійська вишивка. Трусики стрінг. Ластовиця - 100% бавовна. Трусики сліп максі. Ластовиця з бавовни. Також можна скомплектувати з трусиками сліп міні, міді і максі (ціна комплекту зміниться в залежності від ..
498 грн
На основі 1 відгуків.
Комплект нижньої білизни з леопардовим принтом SAIN - Jasmine Lingerie. Колір - сірий/червоний. Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Італійське принтове полотно, італійська вишивка. Трусики стрінг. Ластовиця - 100% бавовна. ..
498 грн
Комплект нижньої білизни NOEL. Виріб виконано з італійського принтового полотна з леопардовим малюнком і прикрашено італійською вишивкою. Колір - сірий/червоний. Напівм'який бюстгальтер на великий розмір (чашка C, D, E, F, G), не знімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Трусики сліп максі. Ластовиця з бавовни. Також можна скомплектувати з трусиками сліп міні і стрінгами (ціна к..
698 грн
Комплект нижньої білизни NOEL. Виріб виконано з італійського принтового полотна з леопардовим малюнком і прикрашено італійською вишивкою. Напівм'який бюстгальтер на великий розмір (чашка C, D, E, F, G), не знімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Трусики сліп максі. Ластовиця з бавовни. Також можна скомплектувати з трусиками сліп міні, міді і стрінгами (ціна комплекту зміниться..
698 грн
Комплект нижньої білизни з леопардовим принтом JULE - Jasmine Lingerie. Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками з вкладишами. Модель на великий розмір (чашка В, C, D, E, F, G), не знімні бретелі. Виріб виконано з італійського принтового полотна і прикрашене елегантною вишивкою. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Трусики сліп міні. Ластовиця з бавовни. Також можна скомплектувати з тру..
598 грн
Комплект нижньої білизни з леопардовим принтом JULE - Jasmine Lingerie. Колір - сірий/червоний. Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками з вкладишами. Модель на великий розмір (чашка В, C, D, E, F, G), не знімні бретелі. Виріб виконано з італійського принтового полотна і прикрашене елегантною вишивкою. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Трусики сліп міні. Ластовиця з бавовни. Також мо..
598 грн
Трусики стрінги у розмірі S, M, сліп міні - S. Комплект нижньої білизни ELSA від Jasmine Lingerie. Виконаний з італійського принтового полотна з леопардовим малюнком і прикрашений італійською вишивкою. Колір - сірий/червоний. Бюстгальтер "push-up" балконет з вкладишами. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Бретелі не знімні. Трусики сліп міні. Ластовиця - 100% бавовна. Також можна ском..
598 грн
Комплект нижньої білизни з леопардовим принтом ELSA - Jasmine Lingerie. Бюстгальтер "push-up" балконет з вкладишами. Італійське принтове полотно, італійська вишивка. Трусики сліп міні. Ластовиця - 100% бавовна. Також можна скомплектувати з трусиками сліп міді, максі або стрінгами (ціна комплекту зміниться в залежності від обраного виду трусиків). ..
598 грн
Бюстгальтер "push-up"з леопардовим принтом, з формованими чашками. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Італійське принтове полотно, італійська вишивка. Колір - сірий/червоний. ..
359 грн
Напівм'який бюстгальтер на великий розмір (чашка C, D, E, F, G), не знімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Виріб виконано з італійського принтового полотна з леопардовим малюнком і прикрашено італійською вишивкою. Колір - сірий/червоний. ..
499 грн
Напівм'який бюстгальтер на великий розмір (чашка C, D, E, F, G), не знімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Виріб виконано з італійського принтового полотна з леопардовим малюнком і прикрашено італійською вишивкою. ..
499 грн
Бюстгальтер "push-up"з леопардовим принтом, з формованими чашками з вкладишами. Модель на великий розмір (чашка В, C, D, E, F, G), не знімні бретелі. Виріб виконано з італійського принтового полотна і прикрашене елегантною вишивкою. Внутрішня деталь чашки з бавовни. ..
399 грн
Бюстгальтер "push-up"з леопардовим принтом, з формованими чашками з вкладишами. Колір - сірий/червоний. Модель на великий розмір (чашка В, C, D, E, F, G), не знімні бретелі. Виріб виконано з італійського принтового полотна і прикрашене елегантною вишивкою. Внутрішня деталь чашки з бавовни. ..
399 грн
Бюстгальтер "push-up" балконет з вкладишами. Італійське принтовое полотно леопардового забарвлення, прикрашений італійської вишивкою. ..
399 грн
В наявності розмір 75В, інші розміри під замовлення. Бюстгальтер "push-up" балконет з вкладишами. Виконаний з італійського принтового полотна з леопардовим малюнком і прикрашений італійською вишивкою. Колір - сірий/червоний. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Бретелі не знімні. ..
399 грн

Vivid.com.ua © 2019-2014