Виробник
Розмір бюстгальтера
Вид трусиків
Розмір трусиків
 
Останні відгуки
Милые,удобные, подойдут и девочке-подростку и девушке по-старше... ...»
Краствые, удобные, очень понравились... ...»
Милые, удобные, симпатичные... ...»
Отличный, удобный, красивый комплект. На лето - супер... ...»
Дякую за трусики, відповідають фото, йдуть розмір в розмір... ...»
Дякую за трусики, відповідають розміру колір білий-білий, дуже гарні... ...»
Постельное белье отличного качества. Рекомендую!.. ...»
Очень хорошее качество бюстика. Заказывала впервые на этом сайте и осталась довольна. Девочка оператор очень вежливая и ответила на все мои вопросы. Б.. ...»

Колекція WILD DANCES

Колекція WILD DANCES з елементами неймовірно актуального вогняного червоного кольору. Надзвичайне поєднання леопардового прінта у чорно-білих тонах із складними сірими відтінками та сміливої чорно-червоної вишивки у сезон високого тренду на анімалістичні прінти - це бомба! Колекція виконана із італійських прінтових полотен та італійської вишивки, прикраса - атласний прінт із анімалістичним малюнком. 

У колекції представлені: 1123/56 SAIN - формована чашка, комфортний поролон; 1142/56 JULE - формована чашка на широкий розмірний ряд; 1209/56 ELSA - бюстгальтер на основі дубльованого полотна, "тонкий поролон"; 1302/56 NOEL - напівпоролон, ідеальна підтримка, "натуральна форма"; 2114/56 Tegan - стрінг; 2309/56 Sadyn - міні сліп; 2509/56 Sandra - максі сліп. 

Всі моделі можна комплектувати між собою, що дає можливість вибрати для себе найкращий варіант!


Виробник
Розмір бюстгальтера
Вид трусиків
Розмір трусиків
 
Вигляд: Список / Сітка
На сторінці:
Сортувати:
Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками. Італійське принтове полотно леопардового забарвлення, прикрашений італійської вишивкою. ..
359 грн 215 грн
Трусики стрінг з італійського принтового полотна з леопардовим малюнком. Спереду виріб прикрашений вставкою із сітки з італійською вишивкою. Колір - сірий/червоний. ..
139 грн
Трусики стрінг з італійського принтового полотна з леопардовим малюнком. Спереду виріб прикрашений вставкою із сітки з італійською вишивкою. Доступні тільки в комплектації з бюстгальтером з цієї колекції. ..
139 грн
Трусики сліп з принтового полотна з леопардовим малюнком. Колір - сірий/червоний. Спереду виріб прикрашений італійською вишивкою. Ластовиця з бавовни. ..
199 грн
Трусики сліп з принтового полотна з леопардовим малюнком. Спереду виріб прикрашений італійською вишивкою. Ластовиця з бавовни. ..
199 грн
Трусики сліп міді з принтового полотна з леопардовим малюнком. Спереду виріб прикрашений італійською вишивкою. Ластовиця з бавовни. Доступні тільки в комплектації з бюстгальтером з цієї колекції. ..
199 грн
Комплект нижньої білизни з леопардовим принтом SAIN - Jasmine Lingerie. Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Італійське принтове полотно, італійська вишивка. Трусики стрінг. Ластовиця - 100% бавовна. Трусики сліп максі. Ластовиця з бавовни. Також можна скомплектувати з трусиками сліп міні, міді і максі (ціна комплекту зміниться в залежності від ..
498 грн
На основі 1 відгуків.
Комплект нижньої білизни з леопардовим принтом SAIN - Jasmine Lingerie. Колір - сірий/червоний. Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Італійське принтове полотно, італійська вишивка. Трусики стрінг. Ластовиця - 100% бавовна. ..
498 грн
Комплект нижньої білизни NOEL. Виріб виконано з італійського принтового полотна з леопардовим малюнком і прикрашено італійською вишивкою. Колір - сірий/червоний. Напівм'який бюстгальтер на великий розмір (чашка C, D, E, F, G), не знімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Трусики сліп максі. Ластовиця з бавовни. Також можна скомплектувати з трусиками сліп міні і стрінгами (ціна к..
698 грн
Комплект нижньої білизни NOEL. Виріб виконано з італійського принтового полотна з леопардовим малюнком і прикрашено італійською вишивкою. Напівм'який бюстгальтер на великий розмір (чашка C, D, E, F, G), не знімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Трусики сліп максі. Ластовиця з бавовни. Також можна скомплектувати з трусиками сліп міні, міді і стрінгами (ціна комплекту зміниться..
698 грн
Комплект нижньої білизни з леопардовим принтом JULE - Jasmine Lingerie. Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками з вкладишами. Модель на великий розмір (чашка В, C, D, E, F, G), не знімні бретелі. Виріб виконано з італійського принтового полотна і прикрашене елегантною вишивкою. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Трусики сліп міні. Ластовиця з бавовни. Також можна скомплектувати з тру..
598 грн
Комплект нижньої білизни з леопардовим принтом JULE - Jasmine Lingerie. Колір - сірий/червоний. Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками з вкладишами. Модель на великий розмір (чашка В, C, D, E, F, G), не знімні бретелі. Виріб виконано з італійського принтового полотна і прикрашене елегантною вишивкою. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Трусики сліп міні. Ластовиця з бавовни. Також мо..
598 грн
Трусики стрінги у розмірі S, M, сліп міні - S. Комплект нижньої білизни ELSA від Jasmine Lingerie. Виконаний з італійського принтового полотна з леопардовим малюнком і прикрашений італійською вишивкою. Колір - сірий/червоний. Бюстгальтер "push-up" балконет з вкладишами. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Бретелі не знімні. Трусики сліп міні. Ластовиця - 100% бавовна. Також можна ском..
598 грн
Комплект нижньої білизни з леопардовим принтом ELSA - Jasmine Lingerie. Бюстгальтер "push-up" балконет з вкладишами. Італійське принтове полотно, італійська вишивка. Трусики сліп міні. Ластовиця - 100% бавовна. Також можна скомплектувати з трусиками сліп міді, максі або стрінгами (ціна комплекту зміниться в залежності від обраного виду трусиків). ..
598 грн
Бюстгальтер "push-up"з леопардовим принтом, з формованими чашками. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Італійське принтове полотно, італійська вишивка. Колір - сірий/червоний. ..
359 грн
Напівм'який бюстгальтер на великий розмір (чашка C, D, E, F, G), не знімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Виріб виконано з італійського принтового полотна з леопардовим малюнком і прикрашено італійською вишивкою. Колір - сірий/червоний. ..
499 грн
Напівм'який бюстгальтер на великий розмір (чашка C, D, E, F, G), не знімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Виріб виконано з італійського принтового полотна з леопардовим малюнком і прикрашено італійською вишивкою. ..
499 грн
Бюстгальтер "push-up"з леопардовим принтом, з формованими чашками з вкладишами. Модель на великий розмір (чашка В, C, D, E, F, G), не знімні бретелі. Виріб виконано з італійського принтового полотна і прикрашене елегантною вишивкою. Внутрішня деталь чашки з бавовни. ..
399 грн
Бюстгальтер "push-up"з леопардовим принтом, з формованими чашками з вкладишами. Колір - сірий/червоний. Модель на великий розмір (чашка В, C, D, E, F, G), не знімні бретелі. Виріб виконано з італійського принтового полотна і прикрашене елегантною вишивкою. Внутрішня деталь чашки з бавовни. ..
399 грн
Бюстгальтер "push-up" балконет з вкладишами. Італійське принтовое полотно леопардового забарвлення, прикрашений італійської вишивкою. ..
399 грн
В наявності розмір 75В, інші розміри під замовлення. Бюстгальтер "push-up" балконет з вкладишами. Виконаний з італійського принтового полотна з леопардовим малюнком і прикрашений італійською вишивкою. Колір - сірий/червоний. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Бретелі не знімні. ..
399 грн

Vivid.com.ua © 2019-2014