Меню
Кошик
Шановні клієнти! У зв'язку з карантином наш магазин не працює. Всі замовлення, оформлені в цей період, будуть оброблені після його закінчення

Лінійка RICHELIEU mint

Бренд: Jasmine Lingerie
М'який бюстгальтер без каркасів - бралет - із стильного німецького мережива. Колір - ментоловий. ..
559 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Ультрамодний м'який бюстгальтер з каркасами із спокусливого німецького мережива. Колір - ментоловий. ..
599 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Комплект нижньої білизни JOAN від Жасмин Лінжері. Колір - ментоловий.М'який бюстгальтер без каркасів - бралет - із стильного німецького мережива.Трусики стрінг. Ластка з бавовни. Також можна скомплектувати зі стрінгами,  сліпами міні,  шортами, бразиліанами  або трусика..
858 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Комплект нижньої білизни LERA від Жасмин Лінжері. Колір - ментоловий.Ультрамодний м'який бюстгальтер з каркасами із спокусливого німецького мережива.Трусики із завищеною талією. Ластовиця з бавовни. Також можна скомплектувати з бразиліанами, сліпами міні, стрінгами або шортиками (ціна комплекту..
988 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Трусики стрінг із спокусливого німецького мережива. Ластовиця з бавовни. Колір - ментоловий. ..
299 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Трусики шорти. Ластка з бавовни. Виріб з елегантного німецького мережива. Колір - ментоловий. ..
329 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Бюстгальтер з формованими чашками, незнімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Виріб виконано з елегантного німецького мережива. Колір - ментоловий. ..
699 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Комплект нижньої білизни RICA з елегантного німецького мережива. Колір - ментоловий. Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками, незнімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Трусики шорти. Ластовиця - 100% бавовна. Також можна скомплектувати зі стрінгами, сліпами міні, бразилі..
649 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками, незнімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Виріб виконано з елегантного німецького мережива. Колір - ментоловий. ..
599 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
М'який бюстгальтер холтер-бра. Виріб виконано з модного німецького мережива. Колір - ментоловий. ..
797 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Комплект нижньої білизни ELFY з елегантного німецького мережива. Колір - ментоловий.Бюстгальтер з формованими чашками, незнімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни.Трусики шорти. Ластка - 100% бавовна. Також можна скомплектувати з бразиліанами, стрінгами,  сліпами міні або труси..
1 028 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Комплект нижньої білизни MAGY з модного німецького мережива. Колір - ментоловий.М'який бюстгальтер холтер-бра.Трусики стрінг. Ластовиця - 100% бавовна. Також можна скомплектувати з бразиліанами, сліпами міні, шортиками або трусиками із завищеною талією (ціна комплекту зміниться в залежност..
1 096 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Комплект нижньої білизни RICA з елегантного німецького мережива. Колір - ментоловий. Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками, незнімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Трусики  із завищеною талією. Ластовиця - 100% бавовна. Також можна скомплектувати зі стрінга..
1 038 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Комплект нижньої білизни SOFY з елегантного німецького мережива. Колір - ментоловий. Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками, незнімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Трусики із завищеною талією. Ластовиця - 100% бавовна. Також можна скомплектувати зі стрінгами, сліпами міні..
988 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Трусики сліп міні із спокусливого німецького мережива. Ластка з бавовни. Колір - ментоловий. ..
339 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Трусики бразиліан KELIN. Ластовиця з бавовни. Виріб виконано із спокусливого німецького мережива. Колір - ментоловий. ..
299 грн.
Показано з 1 по 16 із 16 (всього 1 сторінок)