Меню
Кошик

Лінійка CHARISMA bride

Всі моделі можна комплектувати між собою, що допомагає створити свій  власний неперевершений образ та обрати найкращий варіант!

Бренд: Jasmine Lingerie
Бюстгальтер бралет CLER від Жасмін Лінжері. Виріб з елегантного французького мережива Noyon та італійського трикотажного полотна. Колір - молочно-білий.  ..
649 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Боді DOMENIKA із з елегантного французького мережива Noyon та трикотажного італійського полотна. Колір - молочно-білий.  ..
997 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками, незнімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Виріб виконано з елегантного французького мережива Noyon та трикотажного італійського полотна. Колір - молочно-білий.  ..
749 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками, незнімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Виріб виконано з елегантного французького мережива Noyon та трикотажного італійського полотна . Колір - молочно-білий.  ..
599 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Бюстгальтер з формованими чашками, незнімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Виріб виконано з елегантного французького мережива Noyon та трикотажного італійського полотна . Колір - молочно-білий.  ..
779 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Комплект нижньої білизни CLER з елегантного французького мережива Noyon та трикотажного італійського полотна. Колір - молочно-білий. М"який бюстгальтер, незнімні бретелі. Трусики сліп міді. Ластка - 100% бавовна. Також можна скомплектувати з трусиками сліп, стрінг або бразиліанами (ціна комплек..
998 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Комплект нижньої білизни CORА з елегантного французького мережива Noyon та трикотажного італійського полотна. Колір - молочно-білий. Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками, незнімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Трусики бразиліан. Ластка - 100% бавовна. Також можна скомпл..
1 098 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Комплект нижньої білизни LISA з елегантного французького мережива Noyon та трикотажного італійського полотна. Колір - молочно-білий. Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками, незнімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Трусики стрінг. Ластка - 100% бавовна. Також можна ском..
938 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Комплект нижньої білизни SARI з елегантного французького мережива Noyon та трикотажного італійського полотна. Колір - молочно-білий. Бюстгальтер з формованими чашками, незнімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Трусики бразиліан. Ластка - 100% бавовна. Також можна скомплектув..
1 078 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Спокусливий пояс для панчіх із елегантного французького мережива Noyon та трикотажного італійського полотна. Колір -ммолочно-білий. ..
499 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Трусики сліп міні Nelion. Ластовиця з бавовни. Виріб виконано з елегантного французького мережива Noyon та трикотажного італійського полотна. Колір - молочно-білий. ..
339 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Трусики бразиліан Estera. Ластовиця з бавовни. Виріб виконано з елегантного французького мережива Noyon та трикотажного італійського полотна. Колір - молочно-білий. ..
299 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Трусики бразиліан Kessidy. Ластовиця з бавовни. Виріб виконано з елегантного французького мережива Noyon та трикотажного італійського полотна. Колір - молочно-білий. ..
349 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Трусики стрінг Aurelia. Ластовиця з бавовни. Виріб виконано з елегантного французького мережива Noyon та трикотажного італійського полотна. Колір - молочно-білий. ..
339 грн.
Показано з 1 по 14 із 14 (всього 1 сторінок)