Меню
Кошик
Шановні клієнти! У зв'язку з карантином наш магазин не працює. Всі замовлення, оформлені в цей період, будуть оброблені після його закінчення

Лінійка SUPERGIRL chocolate

Бренд: Jasmine Lingerie
М'який бюстгальтер без каркасів - бралет - із стильного французького мережива. Колір - коричневий. ..
599 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Ультрамодний м'який бюстгальтер з каркасами із спокусливого французького мережива. Колір - коричневий. ..
599 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Комплект нижньої білизни DEMI від Жасмин Лінжері. Колір - коричневий. М'який бюстгальтер без каркасів - бралет - із стильного французького мережива. Трусики бразиліан. Ластка з бавовни. Також можна скомплектувати зі стрингами, сліпами міні або трусиками з завищеною талією (ціна комплекту ..
898 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Комплект нижньої білизни LEIS від Жасмин Лінжері. Колір - коричневий. Ультрамодний м'який бюстгальтер з каркасами із спокусливого французького мережива. Трусики бразиліан. Ластка з бавовни. Також можна скомплектувати з трусиками стрінг, сліпами міні або трусиками з завищеною талією (ціна ..
936 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Трусики стрінг із стильного французького мережива. Ластка з бавовни. Колір - коричневий. ..
299 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Боді AGNESSA від Jasmine Lingerie із спокусливого німецького мережива та сітки, колір - шоколадний. ..
759 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Бюстгальтер з формованими чашками, незнімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Виріб виконано із спокусливого французького мережива та сітки. Колір - коричневий. ..
699 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками, незнімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Виріб виконаний із стильного французького мережива. Колір - коричневий. ..
649 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Комплект нижньої білизни LOLI із спокусливого французького мережива та сітки. Колір - коричневий. Бюстгальтер з формованими чашками, незнімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Трусики сліп міні. Ластка - 100% бавовна. Також можна скомплектувати з бразиліанами, стрінгами або труси..
1 046 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Комплект нижньої білизни OKSY із стильного французького мережива. Колір - коричневий. Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками, незнімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Трусики бразиліан. Ластка - 100% бавовна. Також можна скомплектувати зі стрінгами, сліпами міні або трусик..
986 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Один з останніх трендів - це завищена талія. Мода не обійшла стороною і нижню білизну. Висока талія відразу надає цьому фасону ретро-пікантність. Подібний силует пасує під сукні або спідниці, а також під брюки з високою талією. Трусики із завищеною талією з стильного французького мережива. Ла..
399 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Трусики бразиліан GLORIS. Ластка з бавовни. Виріб виконаний із стильного французького мережива. Колір - коричневий. ..
337 грн.
Показано з 1 по 12 із 12 (всього 1 сторінок)