Меню
Кошик
Шановні клієнти! У зв'язку з карантином наш магазин не працює. Всі замовлення, оформлені в цей період, будуть оброблені після його закінчення

Лінійка SUPERGIRL black

Бренд: Jasmine Lingerie
М'який бюстгальтер без каркасів - бралет - із стильного французького мережива. Колір - чорний. ..
599 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Комплект нижньої білизни DEMI від Жасмин Лінжері. Колір - черний. М'який бюстгальтер без каркасів - бралет - із стильного французького мережива. Трусики бразиліан. Ластка з бавовни. Також можна скомплектувати зі стрингами, сліпами міні або трусиками з завищеною талією (ціна комплекту змін..
898 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Трусики стрінг із стильного французького мережива. Ластка з бавовни. Колір - чорний. ..
299 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Боді AGNESSA від Jasmine Lingerie із спокусливого німецького мережива та сітки, колір - чорний. ..
759 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Бюстгальтер "push-up" балконет з формованими чашками, знімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Виріб виконаний з елегантного французького мережива. Колір - чорний. ..
699 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Бюстгальтер з формованими чашками, незнімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Виріб виконаний із спокусливого французького мережива та сітки. Колір - чорний. ..
699 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками, незнімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Виріб виконаний із стильного французького мережива. Колір - чорний. ..
649 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Комплект нижньої білизни KETY з елегантного французького мережива. Колір - чорний. Бюстгальтер "push-up" балконет з формованими чашками, знімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Трусики стрінг. Ластка - 100% бавовна. Також можна скомплектувати з бразиліанами, сліпами міні або тру..
998 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Комплект нижньої білизни LOLI із спокусливого французького мережива та сітки. Колір - чорний. Бюстгальтер з формованими чашками, незнімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Трусики сліп міні. Ластка - 100% бавовна. Також можна скомплектувати з бразиліанами, стрінгами або трусиками..
1 046 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Комплект нижньої білизни OKSY із стильного французького мережива. Колір - чорний. Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками, незнімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Трусики бразиліан. Ластка - 100% бавовна. Також можна скомплектувати зі стрінгами, сліпами міні або трусиками ..
986 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Спокусливий пояс для панчіх LINDA з французького мережива, з елегантними тримачами в атласних стрічках. Колір - чорний. ..
499 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Один з останніх трендів - це завищена талія. Мода не обійшла стороною і нижню білизну. Висока талія відразу надає цьому фасону ретро-пікантність. Подібний силует пасує під сукні або спідниці, а також під брюки з високою талією. Трусики із завищеною талією з стильного французького мережива. Ла..
399 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Трусики бразиліан BARBARA. Ластка з бавовни. Виріб виконаний із стильного французького мережива. Колір - чорний. ..
299 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Трусики бразиліан GLORIS. Ластка з бавовни. Виріб виконаний із стильного французького мережива. Колір - чорний. ..
337 грн.
Показано з 1 по 14 із 14 (всього 1 сторінок)