Меню
Кошик

Лінійка SILVER silver

Бренд: Jasmine Lingerie
Ультрамодний м'який бюстгальтер із елегантного німецького мережива на великий розмір (чашка C, D, E, F, G). Колір - срібний. ..
497 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
М'який бюстгальтер з каркасами, бретелі незнімні. Виріб виконаний з елегантного німецького мережива. Колір - срібний. ..
479 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Комплект нижньої білизни IDEN від Жасмин Лінжері. Колір - срібний. Ультрамодний м'який бюстгальтер із елегантного німецького мережива на великий розмір (чашка C, D, E, F, G). Трусики бразилиан. Ластка з бавовни. Також можна скомплектувати з трусиками із завищеною талією або стрінгами (цін..
726 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Комплект нижньої білизни MELI від Jasmine. Виріб виконаний з елегантного німецького мережива. Колір - срібний. М'який бюстгальтер з каркасами, бретелі незнімні. Трусики із завищеною талією. Ластка з бавовни. Також можна скомплектувати з бразиліанами або стрінгами (ціна комплекту зміниться..
816 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Трусики стрінг з елегантного німецького мережива. Ластка з бавовни. Колір - срібний. ..
189 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Боді CLAUDIA від Jasmine Lingerie з елегантного німецького мережива і сітки, Колір - срібний. ..
699 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Бюстгальтер "push-up" балконет з вкладишами, незнімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Виріб виконано з елегантного німецького мережива. Колір - срібний. ..
479 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Бюстгальтер "push-up" балконет з формованими чашками, знімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Виріб виконаний з елегантного німецького мережива. Колір - срібний. ..
659 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками, незнімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Виріб виконаний з елегантного німецького мережива. Колір - срібний. ..
499 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Бюстгальтер з формованими чашками, незнімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Виріб виконаний з елегантного німецького мережива. Колір - срібний. ..
579 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
М'який бюстгальтер - холтер-бра на каркасах. Виріб виконаний з елегантного німецького мережива. Колір - срібний. ..
489 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Бюстгальтер холтер-бра "push-up" з формованими чашками. Виріб виконаний з елегантного німецького мережива. Колір - срібний. Внутрішня деталь чашки з бавовни. ..
659 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Комплект нижньої білизни AREN з елегантного німецького мережива. Колір - срібний. Бюстгальтер "push-up" балконет з вкладишами, незнімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Трусики із завищеною талією. Ластка - 100% бавовна. Також можна скомплектувати з бразиліанами або стрінга..
816 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Комплект нижньої білизни DORA з елегантного німецького мережива. Колір - срібний. М'який бюстгальтер - холтер-бра на каркасах. Трусики із завищеною талією. Ластка - 100% бавовна. Також можна скомплектувати з бразиліанами або стрінгами (ціна комплекту зміниться в залежності від обраних тру..
826 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Комплект нижньої білизни ELIN з елегантного німецького мережива. Колір - срібний. Бюстгальтер "push-up" балконет з формованими чашками, знімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Трусики стрінг. Ластка - 100% бавовна. Також можна скомплектувати з бразиліанами або трусиками із ..
848 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Комплект нижньої білизни HANA з елегантного німецького мережива. Колір - срібний. Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками, незнімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Трусики бразиліан. Ластка - 100% бавовна. Також можна скомплектувати з трусиками із завищеною талією або стрін..
698 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Комплект нижньої білизни JANA з елегантного німецького мережива. Колір - срібний. Бюстгальтер холтер-бра "push-up" з формованими чашками. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Трусики бразиліан. Ластка - 100% бавовна. Також можна скомплектувати з трусиками із завищеною талією або стрінгами (ц..
858 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Комплект нижньої білизни LANA з елегантного німецького мережива. Колір - срібний. Бюстгальтер з формованими чашками, незнімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Трусики бразиліан. Ластка - 100% бавовна. Також можна скомплектувати з трусиками із завищеною талією або стрінгами (ціна..
808 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Спокусливий пояс для панчіх JULIET із німецького мережива, з елегантними тримачами в атласних стрічках. Колір - срібний. ..
349 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Один з останніх трендів - це завищена талія. Мода не обійшла стороною і нижню білизну. Висока талія відразу надає цьому фасону ретро-пікантність. Подібний силует пасує під сукні або спідниці, а також під брюки з високою талією. Трусики із завищеною талією з елегантного німецького мережива. Ла..
337 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Трусики бразиліан EMILIEN. Ластка з бавовни. Виріб виконаний з елегантного німецького мережива. Колір - срібний. ..
229 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Трусики бразиліан FABIAN. Ластка з бавовни. Виріб виконаний з елегантного німецького мережива. Колір - срібний. ..
199 грн.
Показано з 1 по 22 із 22 (всього 1 сторінок)