Меню
Кошик
Шановні клієнти! У зв'язку з карантином наш магазин не працює. Всі замовлення, оформлені в цей період, будуть оброблені після його закінчення

Лінійка SILVER silver

Бренд: Jasmine Lingerie
Ультрамодний м'який бюстгальтер із елегантного німецького мережива на великий розмір (чашка C, D, E, F, G). Колір - срібний. ..
497 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
М'який бюстгальтер з каркасами, бретелі незнімні. Виріб виконаний з елегантного німецького мережива. Колір - срібний. ..
479 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Бюстгальтер "push-up" балконет з вкладишами, незнімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Виріб виконано з елегантного німецького мережива. Колір - срібний. ..
479 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
М'який бюстгальтер - холтер-бра на каркасах. Виріб виконаний з елегантного німецького мережива. Колір - срібний. ..
489 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Бюстгальтер холтер-бра "push-up" з формованими чашками. Виріб виконаний з елегантного німецького мережива. Колір - срібний. Внутрішня деталь чашки з бавовни. ..
659 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Один з останніх трендів - це завищена талія. Мода не обійшла стороною і нижню білизну. Висока талія відразу надає цьому фасону ретро-пікантність. Подібний силует пасує під сукні або спідниці, а також під брюки з високою талією. Трусики із завищеною талією з елегантного німецького мережива. Ла..
337 грн.
Показано з 1 по 6 із 6 (всього 1 сторінок)