Меню
Кошик

Лінійка SILVER black

Бренд: Jasmine Lingerie
Бюстгальтер "push-up" балконет з вкладишами, незнімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Виріб виконано з елегантного німецького мережива. Колір - чорний. ..
479 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Бюстгальтер "push-up" балконет з формованими чашками, знімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Виріб виконаний з елегантного німецького мережива. Колір - чорний. ..
659 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками, незнімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Виріб виконаний з елегантного німецького мережива. Колір - чорний. ..
499 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Бюстгальтер з формованими чашками, незнімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Виріб виконаний з елегантного німецького мережива. Колір - чорний. ..
579 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Бюстгальтер холтер-бра "push-up" з формованими чашками. Виріб виконаний з елегантного німецького мережива. Колір - чорний. Внутрішня деталь чашки з бавовни. ..
659 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Комплект нижньої білизни AREN з елегантного німецького мережива. Колір - чорний. Бюстгальтер "push-up" балконет з вкладишами, незнімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Трусики із завищеною талією. Ластка - 100% бавовна. Також можна скомплектувати з бразиліанами або стрінгам..
816 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Комплект нижньої білизни ELIN з елегантного німецького мережива. Колір - чорний. Бюстгальтер "push-up" балконет з формованими чашками, знімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Трусики стрінг. Ластка - 100% бавовна. Також можна скомплектувати з бразиліанами або трусиками із з..
848 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Комплект нижньої білизни HANA з елегантного німецького мережива. Колір - чорний. Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками, незнімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Трусики бразиліан. Ластка - 100% бавовна. Також можна скомплектувати з трусиками із завищеною талією або стрінг..
698 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Комплект нижньої білизни JANA з елегантного німецького мережива. Колір - чорний. Бюстгальтер холтер-бра "push-up" з формованими чашками. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Трусики бразиліан. Ластка - 100% бавовна. Також можна скомплектувати з трусиками із завищеною талією або стрінгами (ці..
858 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Комплект нижньої білизни LANA з елегантного німецького мережива. Колір - чорний. Бюстгальтер з формованими чашками, незнімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Трусики бразиліан. Ластка - 100% бавовна. Також можна скомплектувати з трусиками із завищеною талією або стрінгами (ціна ..
808 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Один з останніх трендів - це завищена талія. Мода не обійшла стороною і нижню білизну. Висока талія відразу надає цьому фасону ретро-пікантність. Подібний силует пасує під сукні або спідниці, а також під брюки з високою талією. Трусики із завищеною талією з елегантного німецького мережива. Ла..
337 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Трусики бразиліан EMILIEN. Ластка з бавовни. Виріб виконаний з елегантного німецького мережива. Колір - чорний. ..
229 грн.
Показано з 1 по 12 із 12 (всього 1 сторінок)