Меню
Кошик

Лінійка LIGHT black quartz

Бренд: Jasmine Lingerie
Ультрамодний м'який бюстгальтер із елегантного мережива. Колір - чорний кварц. ..
539 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Спокусливий пояс для панчіх із елегантного мережива з регульованою посадкою на талії і тримачами в атласних стрічках. Колір - чорний кварц. ..
379 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Трусики стрінг з французького принтованного полотна та елегантного мережива. Колір - чорний кварц. Ластовиця з бавовни. ..
227 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Напівм'який бюстгальтер на великий розмір (чашка C, D, E, F, G), внутрішня деталь чашки з бавовни, незнімні бретелі. Виріб із принтованого французького полотна і елегантного мережива. Колір - чорний кварц. ..
589 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками та подовженим мереживом на бретель, незнімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Виріб виконано з принтованного французського полотна та елегантного мережива. Колір - чорний кварц. ..
559 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками, незнімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Виріб виконано з принтованного французького полотна та елегантного мережива. Колір - чорний кварц. ..
599 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Бюстгальтер з формованими чашками, незнімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Виріб виконано з принтового французького полотна та елегантного мережива. Колір - чорний кварц. ..
599 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками і застібкою-магніт спереду. Внутрішня деталь чашки з бавовни, незнімні бретелі. Виріб виконано з принтованного французського полотна. Колір - чорний кварц. ..
699 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Комплект нижньої білизни DINA із принтованного французького полотна та елегантного мережива. Колір - чорний кварц. М'який бюстгальтер - холтер-бра на каркасах. Трусики із завищеною талією. Ластка - 100% бавовна. Також можна скомплектувати зі стрінгами, сліпами максі або бразиліа..
808 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Комплект нижньої білизни JEMA, колір - чорний кварц. Виріб із принтованого французького полотна і елегантного мережива. Напівм'який бюстгальтер на великий розмір (чашка C, D, E, F, G), внутрішня деталь чашки з бавовни, незнімні бретелі. Трусики сліп максі. Ластовиця з бавовни. Також можна..
868 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Комплект нижньої білизни KLER від Jasmine Lingerie з прнтованого французького полотна та елегантного мережива. Колір - чорний кварц. Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками та подовженим мереживом на бретель, незнімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Трусики бразил..
808 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Комплект нижньої білизни LEXY від Jasmine Lingerie з принтованого французького полотна та елегантного мережива. Колір - чорний кварц. Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками, внутрішня деталь чашки з бавовни, нез'ємні бретелі. Трусики бразиліан. Ластка - 100% бавовна. Також можна..
848 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Комплект нижньої білизни MEGI з принтового французького полотна та елегантного мережива. Колір - чорний кварц. Бюстгальтер з формованими чашками, незнімні бретелі. Внутрішня деталь чашки з бавовни. Трусики сліп максі. Ластка - 100% бавовна. Також можна скомплектувати з бразиліанами, ..
878 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Комплект нижньої білизни MILA від Jasmine Lingerie з принтованого французького полотна та елегантного мережива. застібка магніт спереду. Колір - чорний кварц. Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками і застібкою-магніт спереду. Внутрішня деталь чашки з бавовни, незнімні бретелі. Т..
936 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Нічна сорочка ELIANA від Жасмин Лінжері з французького принтового полотна та елегантного мережива. Колір - чорний кварц. ..
997 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Один з останніх трендів - це завищена талія. Мода не обійшла стороною і нижню білизну. Висока талія відразу надає цьому фасону ретро-пікантність. Подібний силует, звичайно, буде добре виглядати під сукнями або спідницями і брюками з високою талією. Трусики із завищеною талією з принтованого ф..
269 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Трусики бразиліан. Ластовиця з бавовни. Виріб виконано з принтового французького полотна та елегантного мережива. Колір - чорний кварц. ..
237 грн.
Показано з 1 по 17 із 17 (всього 1 сторінок)