Меню
Кошик

Лінійка COLORS (PAPAYA! white/orange/94)

Молодіжна бавовняна колекція COLORS SPRING-SUMMER 2021:

  • Високоякісні ЄВРОПЕЙСЬКІ бавовняні полотна
  • ТРЕНДОВІ ПРІНТИ


Бренд: Jasmine Lingerie
Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками. Бретелі не знімні. Колір - біло-помаранчевий. Виконаний з принтованого бавовняного полотна. Для створення колекції COLORS використані: - якісна бавовна найвищого класу - еластична, досить тонка, надзвичайно приємна на дотик, за рахунок додат..
349 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Комплект нижньої білизни DENY від Жасмин Лінжері, колір - біло-помаранчевий. Виконаний з принтового бавовняного полотна. М’яке та шовковисте, високоякісне бавовняне полотно гарантовано створює бездоганну якість виробу. Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками. Брете..
478 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Майка з принтованого полотна від Jasmine Lingerie, колір - біло-помаранчевий. Модель виконана з якісного матеріалу з шовковистої бавовни - еластичної і достатньо тонкої, дуже приємної на дотик за рахунок додаткової силіконової обробки. Відмінний варіант на кожен день. ..
299 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Трусики - шорти з якісного матеріалу з бавовни - еластичного і достатнього тонкого, дуже приємного на дотик за рахунок додаткової силіконової обробки. Іспанська еластична гумка. Відмінний варіант на кожен день. Колір -  біло-помаранчевий. ..
149 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Трусики сліп міні. Колір - біло-помаранчевий. Модель виконана з якісного матеріалу з бавовни - еластичного і достатнього тонкого, дуже приємного на дотик за рахунок додаткової силіконової обробки. Іспанська еластична гумка. Відмінний варіант на кожен день. ..
139 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Трусики сліп міді. Колір - біло-помаранчевий. Модель виконана з якісного матеріалу з бавовни - еластичного і достатнього тонкого, дуже приємного на дотик за рахунок додаткової силіконової обробки. Іспанська еластична гумка. Відмінний варіант на кожен день. ..
149 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Трусики стрінг з принтованого полотна, колір - біло-помаранчевий.Для створення колекції COLORS використані: - якісна бавовна найвищого класу - еластична, досить тонка, надзвичайно приємна на дотик, за рахунок додаткової силіконової обробки; - іспанська еластична гумка. ..
129 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Вишуканий халат Isabella від Jasmine Lingerie виготовлений з високоякісної 100% бавовни, колір - білий/помаранчевий. Широкий рукав і вільний крій дарують відчуття надзвичайної легкості. Халат застібається на запах з поясом. ..
659 грн.
Показано з 1 по 8 із 8 (всього 1 сторінок)