Меню
Кошик

Лінійка COLORS (MELODY blue/turquois)

Бренд: Jasmine Lingerie
Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками. Бретелі не знімні. Колір - синій/бірюзовий. Виконаний з принтованого бавовняного полотна. Для створення колекції COLORS використані: - якісна бавовна найвищого класу - еластична, досить тонка, надзвичайно приємна на дотик, за рахунок додаткової силіконов..
369 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Комплект нижньої білизни ZITA, колір - синій/бірюзовий. Виконаний з принтованого бавовняного полотна. Для створення колекції COLORS використані: - якісна бавовна найвищого класу - еластична, досить тонка, надзвичайно приємна на дотик, за рахунок додаткової силіконової обробки; - німецькі вузь..
478 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Трусики сліп міні з принтованого полотна. Колір - синій/бірюзовий. Модель виконана з якісного матеріалу з бавовни - еластичного і достатнього тонкого, дуже приємного на дотик за рахунок додаткової силіконової обробки. Німецькі вузькі мережива, іспанська еластична гумка. Відмінний варіант на к..
119 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Трусики сліп міді з принтованого полотна. Колір - синій/бірюзовий. Модель виконана з якісного матеріалу з бавовни - еластичного і достатнього тонкого, дуже приємного на дотик за рахунок додаткової силіконової обробки. Німецькі вузькі мережива, іспанська еластична гумка. Відмінний варіант на к..
119 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Трусики стрінг з принтованого полотна, колір - синій/бірюзовий. Модель виконана з якісного матеріалу з бавовни - еластичного і достатнього тонкого, дуже приємного на дотик за рахунок додаткової силіконової обробки. Іспанська еластична гумка. Відмінний варіант на кожен день. ..
109 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Трусики-шорти із принтованого полотна, колір - синій/бірюзовий. Модель виконана з якісного матеріалу з бавовни - еластичного і достатнього тонкого, дуже приємного на дотик за рахунок додаткової силіконової обробки. Іспанська еластична гумка. Відмінний варіант на кожен день. ..
109 грн.
Показано з 1 по 6 із 6 (всього 1 сторінок)