Меню
Кошик

Лінійка COLORS (FLOWERS milk/gray)

Бренд: Jasmine Lingerie
М'який бюстгальтер без каркасів - бралет RIKA від Jasmine Lingerie з принтованого полотна, з високоякісної бавовни - еластичної та дуже приємної на дотик. Відмінний варіант на кожен день. Колір - молочний/сірий. ..
299 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Бюстгальтер OLGA - Jasmine Lingerie  "push-up" з формованими чашками. Бретелі не знімні. Колір - молочний/сірий. Виконаний з принтованого бавовняного полотна. ..
379 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Комплект нижньої білизни RIKA від Жасмин Лінжері, колір - молочний/сірий. Виконаний з принтованого бавовняного полотна. М'який бюстгальтер без каркасів - бралет. Трусики бразиліани.  Також можна скомплектувати з трусиками стрінг, сліп міні, міді чи шортами (ціна комплекту зміниться в з..
528 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Комплект нижньої білизни OLGA від Жасмин Лінжері, колір - молочний/сірий. Виконаний з принтового бавовняного полотна. Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками. Бретелі незнімні. Трусики стрінг. Ластка з бавовни. Також можна скомплектувати з трусиками сліп міні, сліп мі..
558 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Нічна сорочка Rybina від Жасмин Лінжері з принтованого полотна, виготовлена з високоякісної бавовни. Колір - молочний/сірий.  ..
439 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Трусики бразиліан Liliya від Jasmine Lingerie з принтованого полотна, з високоякісної бавовни - еластичної та дуже приємної на дотик. Відмінний варіант на кожен день. Колір - молочний/сірий. ..
229 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Трусики сліп міні Alisa від Jasmine Lingerie з принтованого полотна, з високоякісної бавовни - еластичної та дуже приємної на дотик. Відмінний варіант на кожен день. Колір - молочний/сірий. ..
179 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Трусики сліп міді Vesta від Jasmine Lingerie з принтованого полотна, з високоякісної бавовни - еластичної та дуже приємної на дотик. Відмінний варіант на кожен день. Колір - молочний/сірий. ..
199 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Трусики стрінг Kerry  від Jasmine Lingerie з принтованого полотна, з високоякісної бавовни - еластичної та дуже приємної на дотик. Відмінний варіант на кожен день. Колір - молочний/сірий. ..
179 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Трусики шорти Flora від Jasmine Lingerie з принтованого полотна, з високоякісної бавовни - еластичної та дуже приємної на дотик. Відмінний варіант на кожен день. Колір - молочний/сірий. ..
189 грн.
Показано з 1 по 10 із 10 (всього 1 сторінок)