Меню
Кошик

Лінійка COLORS (CELL grape/lillac)

Бренд: Jasmine Lingerie
Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками. Бретелі не знімні. Виконаний з м'якого бавовняного полотна з геометричним візерунком. Колір - виноградний/бузковий...
369 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Комплект нижньої білизни LILA. Виконаний з м'якого бавовняного полотна з геометричним візерунком. Колір - виноградний/бузковий.Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками. Бретелі не знімні.Трусики стрінг. Ластка з бавовни. Також можна скомплектувати з сліпами міні або шортиками (ціна комплекту змін..
478 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Топ з м'якого принтованого бавовняного полотна з геометричним візерунком, колір - виноградний/бузковий. Відмінний варіант на кожен день. ..
259 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Трусики сліп міні з м'якого бавовняного полотна з геометричним візерунком. Колір - виноградний/бузковий. Відмінний варіант на кожен день. ..
119 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Трусики стринг з м'якого бавовняного полотна з геометричним візерунком, колір - виноградний/бузковий.Відмінний варіант на кожен день. ..
109 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Трусики-шорти з м'якого бавовняного полотна з геометричним візерунком, колір - виноградний/бузковий. Відмінний варіант на кожен день. ..
129 грн.
Показано з 1 по 6 із 6 (всього 1 сторінок)