Меню
Кошик
Шановні клієнти! У зв'язку з карантином наш магазин не працює. Всі замовлення, оформлені в цей період, будуть оброблені після його закінчення

Лінійка COLORS (CELL beige/red)

Бренд: Jasmine Lingerie
Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками. Бретелі не знімні. Виконаний з м'якого бавовняного полотна з геометричним візерунком. Колір - бежевий/червоний...
369 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Комплект нижньої білизни LILA. Виконаний з м'якого бавовняного полотна з геометричним візерунком. Колір - бежевий/червоний.Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками. Бретелі не знімні.Трусики стрінг. Ластка з бавовни. Також можна скомплектувати з сліпами міні або шортиками (ціна комплекту змінитьс..
478 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Майка з м'якого бавовняного полотна з геометричним візерунком, колір - бежевий/червоний. Відмінний варіант на кожен день. ..
259 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Трусики сліп міні з м'якого бавовняного полотна з геометричним візерунком. Колір - бежевий/червоний. Відмінний варіант на кожен день. ..
119 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Трусики стринг з м'якого бавовняного полотна з геометричним візерунком, колір - бежевий/червоний.Відмінний варіант на кожен день. ..
109 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Трусики-шорти з м'якого бавовняного полотна з геометричним візерунком, колір - бежевий/червоний. Відмінний варіант на кожен день. ..
129 грн.
Показано з 1 по 6 із 6 (всього 1 сторінок)