Меню
Кошик

Лінійка COLORS (CELL beige/red)

Бренд: Jasmine Lingerie
М'який бюстгальтер без каркасів - браллет. Виконаний з м'якого бавовняного полотна з геометричним візерунком. Колір - бежевий/червоний. ..
297 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками. Бретелі не знімні. Виконаний з м'якого бавовняного полотна з геометричним візерунком. Колір - бежевий/червоний...
369 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Комплект нижньої білизни LILA. Виконаний з м'якого бавовняного полотна з геометричним візерунком. Колір - бежевий/червоний.Бюстгальтер "push-up" з формованими чашками. Бретелі не знімні.Трусики стрінг. Ластка з бавовни. Також можна скомплектувати з сліпами міні або шортиками (ціна комплекту змінитьс..
478 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Комплект нижньої білизни ROCA, колір - бежевий/червоний. Виконаний з м'якого бавовняного полотна з геометричним візерунком.М'який бюстгальтер без каркасів - браллет.Трусики сліп міні. Ластка з бавовни. Також можна скомплектувати зі стрінгами або шортиками (ціна комплекту зміниться в залежності від о..
416 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Майка з м'якого бавовняного полотна з геометричним візерунком, колір - бежевий/червоний. Відмінний варіант на кожен день. ..
259 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Топ з м'якого принтованого бавовняного полотна з геометричним візерунком, колір - бежевий/червоний. Відмінний варіант на кожен день. ..
259 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Трусики сліп міні з м'якого бавовняного полотна з геометричним візерунком. Колір - бежевий/червоний. Відмінний варіант на кожен день. ..
119 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Трусики стринг з м'якого бавовняного полотна з геометричним візерунком, колір - бежевий/червоний.Відмінний варіант на кожен день. ..
109 грн.
Бренд: Jasmine Lingerie
Трусики-шорти з м'якого бавовняного полотна з геометричним візерунком, колір - бежевий/червоний. Відмінний варіант на кожен день. ..
129 грн.
Показано з 1 по 9 із 9 (всього 1 сторінок)